Nienawidzę się myć

Ja jako autor wpisu „Wali mi z ryja” napiszę coś jeszcze. Nienawidzę tego, dlaczego zawsze jak muszą przychodzić jacyś ludzie do domu to ja mam się kąpać specjalnie dla nich albo myć głowę ? Przecież to oni przychodzą do mojego domu to mam swoje prawa i zasady, a rodzice mi każą się kąpać akurat dzisiaj mają przyjść jacyś jebani elektrycy co będą mierzyć prąd z gniazdek ale po co mam się myć dla nich ? Kretynizm totalny nie będę się mył bo mi mówią że to „o mnie świadczy” ale chu* mnie to obchodzi, nawet jak ktoś z tych elektryków ma córki to ja nie chcę słowianek blachar co lecą na łysych patusów. Poza tym jaki idiota wymyślił mycie się ? Kiedyś w starej pięknej słowiańskiej polsce (bez wielkich PO) ludzie nie musieli się myć codziennie a raz na miesiąc wystarczył i nikomu to nie przeszkadzało a teraz nie dość że się myć to trzeba drogie dezodoranty kupować. Nie nazywali by mnie nikt leniem śmierdzącym gdyby tak do dzisiaj było i w ogóle takiego określenia by nie było bo była to by norma. Pozdrawiam Kubę od wiatraków, Mesia, Kaliego, gościa od loszki i doktoratu i od masy i Rafała mentalnego Japończyka.

42
93

Komentarze do "Nienawidzę się myć"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ostatnio u mnie byli sprawdzać szczelność instalacji gazowej i teź się nie myłem.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wiadomo świnie się nie myją, i żyją. Ale z nich „hardcorowe” zwierzęta 😉 BRUDASIE! P.S nie wiem czy jakaś dziewczyna chciała by mieć takiego syfiarza/brudasa?! ;/ Fuck out!

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Bo jesteś jebanym brudasem.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. @2,3 – dajcie spokój.. koleś pozdrowił tutejszych trolli więc pewnie sam jest trollem.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. A może Pan Elektryk jest przystojny i ominą cie seksy bo masz parcha…

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Daj adres. Przyjadę z pepeszą i czarnym workiem HDPE. Gówna trzeba sprzątać, bo śmierdzą, a my nie lubimy smrodu.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Rodzice mówią, żebyś się mył bo pewnie jebie od ciebie jak skurwesyn. Zacznij się systematycznie myć wieczorami to będziesz miał spokój.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Hmmmmm Twoja mama robi to zapewne specjalnie. to znaczy pewnie jestes az taki len i wymysla rozne rzeczy zebys tylko umyl sie. powachaj sie, ale pewnie nic nie poczujesz. pewnie Twoja mama czuje

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nie zależny mi na pozdrowieniach kogoś, kto z konieczności umycia się robi dramat. nie ogarniam do dziś tego jak można nie brać prysznica codzienne. Latem kiedy jest upał, to prysznic rano i wieczorem powinien być normą u każdego prawdziwego faceta.
  Kuba, którego znudziła już walka z wiatrakami…

  0

  2
  Odpowiedz
 11. Jebany brudas. Wypierdalaj

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Ja myję się raz na miesiąc więc masz rację – pieprzyć to.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. słaba prowokacja śmieciu

  0

  1
  Odpowiedz
 14. W Japonii mają onseny,gorące źródła służące do relaksu a nie do przymusowego mycia się./Pozdrowienia dla Japonofila Rafała/Otakowiec 2.0

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Po pierwsze wymyśl coś bardziej autentycznego, po drugie – skoro nienawidzisz się myć to się nie myj i nie zawracaj nam gitary, po trzecie – myć się raz na miesiąc to przesada, brudasie.

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Ja też nienawidzę się myć

  1

  0
  Odpowiedz
 17. rodzice ci się każą kąpać, bo mają nadzieję że elektryk upuści kabel alb o wtyczkę pod napięciem do wanny i się nareszcie skończy ten koszmar. Nie ma już wymiany handlowej z Hiszpanami gdzie mogli by cię zamienić na paczkę fajek…Wykąp się, misiu nie bądź taki..

  1

  1
  Odpowiedz
 18. Ja się myje raz na miesiąc(prysznic), nieraz rzadziej i żyje. Oszczędzam przy tym setki litrów wody miesięcznie, jestem za ochrona srodowiska przecież. Jak sikam w kibel to nie spuszczam wody, chyba że sram to co innego. Po chuj spuszczać 5L wody na maks 50ml sików. Niektoźi pierdolą że są za ochroną środowiska a gówno robią w tym kierunku. Ja za to jestem człowiek czynu 🙂
  Także nie myj się jak nie chcesz, pierdol to.

  1

  0
  Odpowiedz