Niewiedza u ludzi mnie przeraża

Denerwuje mnie bardzo małą wiedza ludzi o otaczającym nas świecie. Ostatnio pytałem wszystkich (znajomych) co sądzą o Chavezie. W 80% była odpowiedź, a kto to jest? reszta odpowiedziała, że to komunista i dyktator. I tak się zastanawiam którzy gorsi, czy ci co nie wiedzą czy ci, którzy znają papkę medialną. Bo tak się składa, że Chavez jest najlepszym przywódcą Wenezueli od lat. Aha i to nie jest jakaś wiedza z kosmosu, zwykłe wiadomości z internetu + chęć drążenia tematu.

26
45

Komentarze do "Niewiedza u ludzi mnie przeraża"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Hm nie do końca się z tobą zgadzam uważasz że ludzie nic nie wiedzą a ty wiesz, skąd ta pewność z internetu ? musisz wiedzieć że w internecie panuje też duża dezinformacja ludzi bardzo trudno jest dowiedzieć się prawdy. Wenezuela ma to szczęście że ma duże pokłady ropy wiec to ratuje ich gospodarkę od głodu. Gdyby nie ropa to błoga sielanka skończyła by się tak jak na Kubie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. A co sie dziwisz? Ja też nie wiem, kto to niejaki Chavez i szczerze, gówno mnie obchodzi kim jest. Nie mam na to zwyczajnie czasu. Myślisz, że każdy siedzi i czyta wieści z netu i ma czas na drążenie tematu? Równie dobrze ktoś może się Ciebie zapytać z innej dziedziny, z której od razu będziesz leżał i powiedzieć, że Twoja niewiedza go przeraża.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Mam koleżankę, która tak jak Ty chwali się taką wiedzą – jest po europeistyce. Wyobraź sobie, że niektórych ludzi to po prostu nie interesuje. Ty z kolei nie masz pojęcia np. o elektronice i jakoś nikt nie wymaga od Ciebie tej wiedzy. Moja rada: nie unoś się tak, tylko pozwól ludziom samym decydować na co chcą przeznaczać swój czas – na czytanie gazet i wiadomości w internecie, czy na czytanie np. książek technicznych. Pozdro

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Nie mam nic do braku demokracji w Wenezueli, swoją drogą rządy autorytarne uważam za bardziej skuteczne, ale Wenezuela znajduje się na 2 miejscu na świecie wśród krajów zagrożonych bankructwem, więc czy aż tak dobrze się tam układa…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ludzie w ogóle w dzisiejszych czasach są tępi.Ale wiesz ja np też mam małą wiedzę ogólną z prostego powodu-bo mnie to chuj obchodzi.Zgłębiam tematy które są interesujące dla mnie:)

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Myślisz że drążyłeś jakiś tam temat który jest mało ciekawy i mało kto się tym interesuje, a każdy będzie miał go ot tak w małym paluszku? Ja też mogę cię spytać o metodę parametrów początkowych rozwiązywania zagadnień wytrzymałościowych, a potem narzekać na twoją niewiedzę.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. od autora… oj ludzie, nie widzicie różnicy pomiędzy powszechną humanistyczną wiedzą o świecie a ścisłymi zagadnieniami z matematyki? pierwsza jest przydatna można podyskutować i ciekawa. ścisła potrzebna tylko specom. reszcie społeczeństwa całkowicie zbędna. i raczej z ludźmi nie gadacie o elektrolizie cząstki kwarkowej w dwóch dowolnych płaszczyznach. coś brak temu społeczeństwu inteligencji.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Pytasz o polityczne sprawy, mnie osobiście to gówno obchodzi. A wiesz jak wymienić kondensator na płycie głównej? Pytanie przykładowe ale 80% znajomych tego nie wie, a dlaczego? Bo ich to gówno obchodzi tak samo jak mnie jakiś Chavez. Różni ludzie mają przeróżną wiedzę z dziedziny, która ich interesuje. Interesujesz się polityką? To zrób coś kurwa z Polską bo brakuje ludzi, którzy mają o tym jakieś pojęcie!

  1

  0
  Odpowiedz