O chujni na Chujnia.pl

Właśnie złapałem jakąś wenę twórczą więc postanowiłem, że jak już tutaj jestem to się trochę poudzielam.
Do rzeczy. Kiedy tu przychodzę to zawsze mam ochotę poczytać chujnie dotyczące czegoś ważnego, albo czegoś co mogłoby mnie rozśmieszyć lub podnieść na duchu, ale zamiast tego częściej widuję tu jakieś żałosne skomlenie bo któremuś z chujawiaków/chujawianek dziewczyna lub chłopak złamała serce. Nosz ja pierdole ileż można o tym słuchać, a raczej czytać? Jedno i to samo kurwa, wchodzisz na stronkę, a tam „chujnia z narzeczoną”, „chujnia z facetem” i tak w kółko od rana do wieczora. Całe strony wypełnione tym rzadkim gównem. Już mi się rzygać chce waszymi wielkimi niespełnionymi miłościami. Leje ciepłym moczem na wasze lewackie panienki, które puszczają się na prawo i lewo i na tych pizdusiów którzy z początku są tacy zajebiści i w ogóle cacy, a potem okazuje się, że mają was w dupie albo hajtają się z innymi. Załatwcie to jak trzeba, a nie pierdolcie głodnych kawałków bo i tak prędzej czy później kogoś sobie znajdziecie. Więc ogarnijcie się trochę z waszymi „głębokimi” wyznaniami bo śrut jak chuj i aż się nie chce tutaj wracać.

69
62

Komentarze do "O chujni na Chujnia.pl"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Te chujnie z facetem i kobietą to pół biedy. Mnie najbardziej dobijają rzeczy w stylu syndromu brązowej kredki, wątróbka, parówki na stacji benzynowej, zakwasy na dupie, czy historie żywcem przekopiowane z neta, które wszyscy znają, tylko nie admin… jeden, kurwa, co nie zna, albo nie czyta, chociaż wybiórczo, tego, co wrzuca. Rozumiem o co Ci chodzi, z tego samego powodu co Ty i raczej marnej egzystencji bywam na tej stronie. Pozdrawiam!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. prawda w chuj

  0

  0
  Odpowiedz
 4. to nie wracaj 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Popieram. Uczyć się nie chce, pracować też się nie chce. Jebać się chcę. Bez wstydu bez rozumu bez myślenia. A potem żale pretensje. Na co i do kogo pytam? Nie dziwię się, że Polak jest gorzej widziany w europie od murzyna. Daj Polakowi dzide to jebnie sobie w oko i będzie miał żale-pretensje, że długa, że uchwyt, że ostra, że wiatr itd. Głupota staje się regułą i to mnie wkurwia.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Kiedyś chujnia była mało popularna przez co pisali ludzie z prawdziwym problemami, ale z czasem coraz więcej osób na niej zaczęło się udzielać (jak np dzieciaki i ich szczeniackie love story). Nigdy chyba nie zapomnę gościa co zwymiotował na tyłek laski którą jechał w ubikacji czy tekst mesia o chujni premium i problemach na niej typu: „za małe bąbelki w dżakuzi czy liście wpadające do basenu”. Na samym początku to nawet komentarzy nie można było dodawać a i tak poziom wpisów był dość dobry.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Do tego służy chujnia żeby się tu wyjęczeć ze wszystkiego co nam dupsko ściska, jeżeli jakiś temat jest poniżej oczekiwań wystarczy go nie czytać, wszystko jes względne, dla kogoś chujnią może być brak możliwości rezydowania w pałacu królewskim ze służbą na każde skinienie a ktoś może być obdzierany ze skóry przez ludożerców i stwierdzi że to jest świetna zabawa.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @7 Wyjęczeć się może każdy, ale po to jest admin, żeby jednak robić jakąś selekcję, prawda? Przecież to nie trafia bezpośrednio na stronę, co każdy wypisuje, czy się potwornie mylę? o.O Parówki na stacji i wątróbka mogą się wyżalić, ale niech to zostanie w czeluściach internetu, które ogląda tylko admin.

  0

  0
  Odpowiedz