Ochrona

Jestem ochroniarzem. Wkurwia mnie to, że za moją pracę mam skandalicznie niską stawkę. Nie ma dnia żeby z kimś się nie użerać, czasami trafi się agresor, a my nawet nie możemy go klepnąć w ucho. W życiu nie bawiłbym się w ochronę gdyby nie to, że w Polsce nie ma innej pracy z moim wykształceniem (technikum + matura). Zastanawiam się czy nie iść na licencje i nie przenieść się na patrole jako że jestem gościem z dużą posturą. Podobno goście z GI potrafią nawet wyciągnąć 13 zeta na godz. Jestem z zawodu mechanikiem, ale nigdzie roboty nie ma. Tłumaczą że mało klientów i stanowiska stoją puste. A poza tym mój super polonez z 93′ znowu dał plamę…

55
53

Komentarze do "Ochrona"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Facet zarabiasz gówno ale stosunkowo też gówno robisz. A jeżeli wydaje ci się, że masz użerkę z ludźmi itd. to idź do jakiegoś obozu typu hipermarket, fabryka, prywatna korporacja. Wycisną cię jak cytrynę, najebiesz się fizycznie a zarobisz też w granicach minimalnej, czyli to samo co aktualnie na ochronie. Zresztą sam pewnie dobrze o tym wiesz bo znajomi zapewne nie raz ci się żalą. Także co jak co ale nie wmówisz mi że ochrona jest robotą ciężką. Wiem, że gówno płacą, ale jest to aktualnie najlepsza alternatywa spośród chujówek za minimalną krajową, bo w każdej innej masz 100 razy bardziej przejebane. Ludzie są poniżani, pracodawca nie wypłacalny a ty po miesiącu wyglądasz jak ścierwo bez duszy. Nie rozumiem ludzi którzy w tym kraju decydują się robić ciężko fizycznie za te same pieniądze które mogliby na ochronie zarobić. Zdaję sobie też sprawę, że ochrona ochronie nie równa. Jest różnica robić w budce przy jakiejś firmie i tylko co jakiś czas odprawiać np. dostawców a co innego ganiać w holu obok kas w tesco. Bez porównania. A pieniądze podobne. Mam teraz takie wnioski. Jeżeli czujesz że jesteś skazany za zawodową chujnię próbuj szukać roboty najlepszej z najgorszych. Na twoim miejscu zainteresowałbym się wyrobieniem tej licencji. Zorientuj się w temacie i spróbuj. Chyba, że masz inne pomysły. PS: nawet nie myśl o fizycznej robocie (nawet sezonowej). Kilka miesięcy i miałbyś po masie. A dla ochroniarza to chyba jeden z priorytetów i powodów do dumy, prawda? A na ochronie co jak co ale ze względu na niewielki wysiłek masę łatwo utrzymać.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ,,Oryginalna plakietkę to rewelacja-widzę że znasz bardzo wpływowych ludzi-łysy powiedział że załatwi mi oryginalną plakietkę dla bramkarzy”;)

  1

  0
  Odpowiedz
 4. coś koło 1300pln kosztuje licencja i ile ona trwa coś koło 3 miesięcy plus egzamin ? (dane orientacyjne) na co jeszcze czekasz. zrób II stopnia i otwórz swoją firmę będziesz zarabiał tyle ile sam sobie zapłacisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @2 używaną oponę do stara albo choinkę o zapachu kokosowym do malucha haha,Poranek kojota i legendarny ochroniarz Szczęka.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. „W życiu nie bawiłbym się w ochronę gdyby nie to, że w Polsce nie ma innej pracy z moim wykształceniem (technikum + matura).” kolego, co ty za przeproszeniem pierdolisz? tu co czwarty po studiach jest bezrobotny !!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. narzeka na zarobki a dupę wozi autem za 6,5zł za litr

  0

  0
  Odpowiedz
 8. sorry stary ale „ochroniarz” to mało perspektywiczne zajęcie i wszyscy to wiedzą. Ja zapierdalam fizycznie a ty nie, jedynie co to użerasz się z najebanymi gościami tak jak i ja w weekend kiedy to spotykam takich na ulicy i szukają guza, tyle że mi za to nie płacą. Skończysz 40 lat i co potem? to nie jest zajęcie do późnej starości. Masz technikum więc nie pierdol że nie ma pracy bo akurat mechaników szukają i to do oporu, tylko widocznie robić ci się nie chce. Dobry mechanik zarobi więcej dzisiaj niż niejeden kierownik, takie mamy czasy a zapotrzebowanie jest, tylko trzeba dobrze szukać. Jak nie chcesz być mechanikiem, to po chuj robiłeś ten zawód?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Skoro masz dobrą posturę to może pochodź po jakiś klubach w dużych miastach i tam na bramkarza?

  0

  0
  Odpowiedz