Ostry sex = ostry kac

Znowu jestem wściekła i nie mogę pojąć własnej głupoty. Jak mogłam się dać wmanewrować w taką zjebaną sytuację? A więc… poszłam znowu z nią do znajomego, jej znajomego. Oczywiście, że się podpiłyśmy, zaczęłyśmy się całować… no i zaczęło się. A on wiadomo- wcale typowi się nie dziwie. Wykorzystał sytuację i rżneliśmy się z pół nocy tak jak lubię, szybko, mocno… Prosiłam ją, bo zna mnie zajebiście dobrze, żeby nie pozwoliła mi po alkoholu do nikogo startować, nic kurwa. Zostawiła mnie później sam na sam. Do tego ona z nim kręciła, chyba narobiła sobie jakiś nadziei, co jest w jej przypadku rzadkością. Tym bardziej daje sobie teraz podwójny kurwa policzek. Czuje się tak, jak nigdy się nie czułam – jak zwykła szybka szmata po paru piwach. KURWA! Jak mogłam? I dlaczego ona mnie nie pilnowała, skoro zawsze ja jej pilnuje? Mam takiego kacucha moralnego, że pierwszy raz nie mogę patrzeć w lustro uczciwie. Typ właśnie do mnie wydzwania, bo dałam mu mój nr po cichu… kurwa… ale śrut i chujnia… pewnie chce powtórki. Już to widzę, zawsze tak jest. To jedyne miejsce, w którym mogę wylać to wszystko z siebie… więc to robię i wasze komentarze mi zwisają. Kurwa chyba się zapadnę pod ziemie, bo brak mi słów.

25
64

Komentarze do "Ostry sex = ostry kac"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie Ty pierwsza i nie ostatnia takie coś zrobiłaś, to nie koniec świata

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wszystko wygląda na to, że jesteście zdrowi i normalni. Jemu staje, ty masz chcicę. W czym problem?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jak to nie są wymysły, to Ci współczuję. Mam ochotę Cię styrać na maksa i na koniec splunąć pod nogi. Ale w moim sercu nie jestem lepszy. Miewam chyba nawet gorsze pragnienia i pokusy, z tą różnicą, że ja jestem za miękki – mój kac moralny po takim czymś wyrzuciłby mnie chyba prosto do zakonu. Dlatego boję się pozwolić sobie na taki syf. Pomyśl sobie, że kiedyś znajdzie się facet, który Cię pokocha i zdecyduje się wziąć na siebie Ciebie całą, razem z Twoją przeszłością i wszystkimi konsekwencjami na Twojej psychice. Zlituj się nad nim już teraz i zmień swoje postępowanie. Życzę Ci wszystkiego najlepszego.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. W tym , że nie każdy czuje się zajebiście po przygodnym seksie. Są osoby dla których to zwykłe kurewstwo. OFC w związku jak najbardziej 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 6. W życiu piękne są tylko chwile… Pamiętaj o tym 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. dziewczyna pijana, dupa sprzedana ale to normalne w naszym kraju

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Jak lubisz szybko, mocno i długo – zapraszam również do mnie ;p

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Jak nie chcesz żeby się to powtórzyło, to nie odbieraj od niego albo powiedz mu żeby dał Ci spokój i nie dzwonił. Zajmij się czymś, co zajmie Ci myśli i kac moralny minie. W chwilach słabości pomyśl sobie że nie Ty pierwsza, nie ostatnia, jesteś młoda itd. Pomyśl też o zmianie koleżanki, albo chociaż o ograniczeniu kontaktów z nią, też mam w tej chwili problem z taką koleżanką i niestety ale czas zerwać znajomość.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Spoko, też wczorajszej nocy wyjebałem znajomą dziwkę, kac jest, fakt.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Co w tym dziwnego, że ludzie się ruchają?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. wszystko byłoby ok gdyby nie sprzęgło od żuka….

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Dobra ździra z ciebie, tez bym cie poznal pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Pilnuj się, a nie koleżance kazałaś.. kurwa szlauf z Ciebie! Do kościoła byś poszła. Żal!

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Jak czuje się jak pieprzony kurwiszon to widocznie tak jest. Panowie żądajcie badań na syfa i inne chujstwo jak dymacie takie szybkie szmaty…

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Całowałaś się z koleżanką?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @3 popieram, @16 dziwię się, że dopiero tutaj pada to pytanie 😉

  A ogólnie, jak masz kaca moralnego, to niech Ci będzie przestrogą i się szanuj. Na przykład nie pij, skoro po pijaku zachowujesz się jak zdzira.

  Ale ogólnie – pozdrawiam, trzymaj się i może faktycznie zbadaj na jakieś choroby 😛

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Jesteś OK. Według mnie to Twoja koleżanka powinna się wstydzić, że zachowała się jak zwykła impotentka intelektualna wobec waszego znajomego. Ty jesteś ok. Natomiast nie jest ok że masz tego kaca, rozumiesz?, bo powinnaś iść właśnie w tę stronę, a nie pozostawać jak reszta was, kobiet, które k…. tak nienawidzę od jakiegoś czasu że k…. I nigdy wam nie zapłacę. Bądźcie przeklęte i niech Pan Bóg nie zaoszczędzi wam żadnego nieszczęścia, jakie mogłoby was spotkać. Pozdrawiam.

  P.S. Idź w tym kierunku, a na pewno zostaniesz zbawiona, bo nie ma nic złego w miłości międzyludzkiej. A wszystkie te głupie kurwy niech diabeł weźmie i niech je zje. Ja osobiście nigdy Wam nie zapłacę. Nienawidzę kobiet.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. było mineło

  0

  0
  Odpowiedz