Pełna lista wymagań kobiet

Prowadzę małą firmę logistyczną na kilkadziesiąt osób i od 15 lat nikt nie skarżył się na warunki, ale ostatnio wydałem całej swojej załodze polecenie, które doprowadziło moją firmę do upadłości.

Zamówiłem 20 kontenerów papieru i kazałem pracownikom porzucić wszystkie swoje obowiązki i sporządzić mi pełną listę wymagań kobiet wobec potencjalnego partnera, która miała być pierwsza pełna lista, nie pomijajaca żadnego szczegółu.

Larum jakie się podniosło, gdy wydałem to polecenie było słychać chyba na Biegunie północnym. Połowa pracowników na drugi dzień poszła na L4, a połowa drugiej połowy rzuciła wypowiedzenie, uzasadniając, że nie będą tyrać jak niewolnicy w kopalni. Oferowałem nadgodziny płatne 400 procent ekstra. I nikt na to nie poszedł.

Najwierniejsi pracownicy odmówili roboty. Powiedzieli, że brak narzędzi do pracy, bo 20 kontenerów papieru to może na wstęp wystarczy, i że oszczędzam na materiałach.

Jako przedsiębiorca jestem skonczony. Może gdyby Mesio i załoga ŁWF zgodziła się mnie wesprzeć to coś by z tego wyszło, ale Mesio zatelefonował do Byczywąsa i ten wyśmiał propozycję, twierdząc, że tego wszystkie firmy z NASDAQ nie dałyby rady zrobić, a co dopiero jakieś polskie firemki.

6
7

Komentarze do "Pełna lista wymagań kobiet"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Co się kurwa dziwisz, biedackie śmiecie maja zawsze lewe ręce do pracy. Tylko łapę krzywa biedacka po wypłate to pierwsi wyciagaja. Wypierdol i spójrz na systemy automatyzacji. Może załapiesz się na dofinansowanie.

    Pluj chujom na plecy jak będa wychodzić.

    2

    0
    Odpowiedz