Pieniądze szczęścia nie dają

Powtarzają bezmyślnie tą kurewską banialukę ludzie, którzy albo mają nadmiar pieniędzy oraz ludzie, którzy nie muszą się martwić kurwa o nic związanego z pieniędzmi, bo mieszkają z rodzicami!

To wtedy faktycznie kurwa pieniądze szczęścia im nie dają, bo mieszkając z rodzicami mają zapewniony godny byt, i mogą mieć na wszystko wyjebane.
A z kolei bogaci wiedzą z czym się wiąże nadmiar pieniędzy, iż po prostu mają fałszywych przyjaciół, którzy chcą ich jedynie oszwabiać – ale kurwa!
Jakby bogacze stali się nędzarzami to znowu by zapragnęli być bogaci, bo bardzo łatwo się powtarza słynne pojebane slogany, gdy się kurwa nie trzeba martwić ani o rachunki ani o jebaną inflację (no prócz tego, że i oni tracą swoje oszczędności – ale kurwa przynajmniej nie będą eksmitowani przez inflację, tak jak kurwa ja!!!).

10
2

Komentarze do "Pieniądze szczęścia nie dają"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pieniądze szczęścia nie dają tym, którzy ich nie mają. Mi też same pieniądze nie dają ani trochę szczęścia, ale ich bezmyślne rozpierdalanie przez cały lipcowy weekend na krakowskiej starówce już tak, am się kurwa rozmarzył, a tu kurwa czekać pół roku znowu na ciepły wieczór. Chujoza w tej szerokości geograficznej 😉

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Są kurwa ludzie (np. Ja), którym same w sobie pieniądze dają wielkie szczęście!
   Ja np. bardzo lubię patrzeć jak mi kasa rośnie w górę, bo wiem, że kiedyś wówczas będę mógł zrobić duży postęp w swoim życiu za ów większą kasę – np. kupić sobie motor, a to kurwa kosztuje!
   Jeśli kurwa nie będę robił nic, tylko żył z miesiąca na miesiąc to kurwa nawet za 100 lat nie poprawię poziomu swojego żywota, i nadal będę wszędzie zapierdalał na piechotę kurwa!

   1

   -1
   Odpowiedz
   1. Kuteńku, przecież napisałeś to co ja tylko dałeś innym przykład zewnętrznego narkotyku, polepszacza humoru. Ja dałem przykład rozjebywania kasy na starówce, a ty dałeś przykład rozjebywania kasy na motocykl. Zresztą swoją drogą to też ciekawe, że polepszenie swojego poziomu życia wiążesz z zakupem zabawki, a cel nadrzędny to maksymalizacja komfortu. Ja pierdolę =_=

    1

    1
    Odpowiedz
  2. No masz tak dużo złotówek że jak Ci co je mają siedzą w Miami, to ty zapyziałym biedackim, śmierdzącym Krakowie. Idże w chuj.

   1

   1
   Odpowiedz
   1. Ci co je mają robią co chcą, a nie siedzą w Miami. Widocznie jakbyś Ty je miał to byś tam siedział, a mnie się bardziej podoba na południu Francji i stąd już trzy zimy tam spędzone. Na co dzień w 3city, a Krk jak mnie najdzie. Jest śmierdzący, to prawda, ale na pewno nie biedacki, a jego staróweczka należy do mojego top 3 nad Wisłą 🙂

    1

    1
    Odpowiedz
 3. Pieniądze szczęścia nie dają. Dają wygodę i możliwości. Nie każdy, kto żyje wygodnie i ma cash jest szczęśliwy.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. „Pieniądze to nie wszystko,
   ale bez pieniędzy to chuj”
   Film Polski.

   2

   0
   Odpowiedz
  2. To prawda;
   jednak bez pieniędzy kurwa nie mam nikogo i nic na świecie; więc ciągle marzę o wielkich środkach finansowych.
   Mnie np. nikt nawet na Wigilię nie zaprosił – bo kurwa nie mam pieniędzy! Tzn. mam, ale minimalną kwotę miesięcznie kurwa.
   I co? Pieniądze nie dałyby mi szczęścia?!

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Ja mam i wszyscy mnie zapraszają. A ja jedyne czego chce to żeby się wszyscy ode mnie odpierolili raz na zawsze

    0

    0
    Odpowiedz
  3. pierdolisz, bo starym ludziom daje szczęscie zbieranie pieniędzy dla samych pieniędzy XD

   2

   2
   Odpowiedz
  4. Zatem odwróćmy kartę:
   A kurwa ilu biedaków jest szczęśliwych?

   3

   0
   Odpowiedz
   1. A słyszałeś żeby bezdomny popełnił samobójstwo? Nie ma nic i nie martwi się że coś straci

    0

    0
    Odpowiedz
 4. Zgadzam się. Większość naszych problemów i frustracji życiowych wiąże się z brakiem pieniędzy. Bo nimi wszystko da się załatwić. Biedny człowiek jest chory to umrze. Bogaty pojedzie nawet na zachód żeby się leczyć. Biedny człowiek będzie mieszkał z rodzicami nienawidząc tego a bogaty pójdzie na swoje i będzie żył w komforcie. Biedny człowiek będzie codziennie kombinował co zrobić z dzieckiem kiedy pójdzie do pracy a bogaty opłaci najlepszy żłobek albo nianię. Biednemu człowiekowi jak popsuje się auto to już myśli jak dostać się tu czy tu a bogaty opłaca wypożyczalnię i jeździ. Biedny musi chodzić po marketach i jechać na promocjach, kombinować jak ze wszystkiego zrobić obiad a bogaty jedzie na cateringu i nie poświęca sekundy na zakupy i stanie przy garach. Jak ktoś jest biedny i brzydki to ma przesrane a jak jest brzydki ale bogaty to może z siebie zrobić bóstwo zabiegami, operacjami i drogimi gadżetami. Nie mówiąc już o znajomych czy miłościach, jak są pieniążki to jest wszystko. Dosłownie, wszystkie niedogodności życiowe i kompleksy załatwi się pieniędzmi.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Ziom,
   dokładnie o tym pisałem ciągle!
   Dzięki, bo może tym zjebom, którzy mnie od miesięcy hejtują na forum przemówisz do rozumu, którego im kurwa ewidentnie brak, gdy człowiekowi (mi) było brak słów jak i nie chciało mi się wypisywać przykładów.
   Dzięki wielkie za dobrze wykonaną robotę (i to bezpłatnie XD).

   1

   1
   Odpowiedz
  2. No dokładnie, i kurwa dlatego właśnie pieniądze dają szczęście!!!
   A to, że ludzie, którzy mają pieniądze, ale i tak nie są zadowoleni z życia – no cóż… mogę się jedynie domyślać dlaczego nie są szczęśliwi…
   Prawdopodobnie z kilku powodów, m.in:
   1) Albo dlatego, że wszystko mają i dlatego mając nadmiar wolnego czasu czują się i tak wybrakowani, bo nie mają celu w życiu, bo ich na wszystko po prostu było stać, więc mając wszystko czują pustkę i smutek -a ja jako biedak kurwa nie mam czasu na smutek i odczuwanie pustki, bo muszę zapierdalać na każdą miskę ryżu !

   2) Albo po prostu ci co mają pieniądze są ciągle niezadowoleni, bo narzekanie w tym durnym społeczeństwie to absolutny priorytet – ludziska kurwa zamiast coś zrobić wolą jedynie narzekać na każdy możliwy temat.
   3) Ogólnie ludzie zawsze znajdą sobie kurwa jakiś powód do niezadowolenia, bo kurwa nie umiejąc cieszyć się z małych rzeczy nie umią się cieszyć również z wielkich- np. że słońce świeci albo np. że śnieg spadł.
   W lecie narzekają na upał, a w zimie na mróz.
   4) Stracili i sprzedali wszystkich w pogoni za pieniędzmi, i dlatego mając pieniądze „w raju są sami” – jak śpiewali Golec Orkiestra.

   1

   0
   Odpowiedz
  3. Pieniądze szczęśćie dają , ale tylko wtedy kiedy masz zaplanowany cel i masz to co zawsze chciałeś mieć lub pragnełeś od zawsze , a jedynie co mogłeś to obejśc się smakiem patrząc na grafike z google . Daje tutaj swój przykład .

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Tak, ale kurwa pod warunkiem, że ów cel zawsze ma się w myślach;
    więc nie przeżera się wtedy oszczędności w luksusowych restauracjach!

    3

    1
    Odpowiedz
 5. Pieniądze nie dają pewnego rodzaju szczęścia, nienabywalnego za walutę: miłość, przyjaźń, szacunek i zdrowie (częściowo) etc. Ale za to dają wszystkie pozostałe szczęścia. Np taki Rokefeller aż 13 razy przedłużał sobie życie przeszczepami serca. Aż i on odszedł na łono Abrahama.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Haha, to powiedz mi kurwa dlaczego będąc skrajnie biednym nikt mi kurwa nawet życzeń nie złoży na Wigilię,
   nie zaprasza od wielu lat na Wigilię, ani na Wesela, Śluby, Chrzciny, Komunie, 18-stki ?!
   Ano kurwa, bo nie mam pieniędzy!!!
   Podpowiedź: Wszyscy, którzy mnie znają, ale nie są materialistami albo po prostu nie mam z nimi na gruncie prywatnym kontaktu, to są pełni podziwu dla mojej elokwencji i serdeczności. //A nie jestem typem człowieka-udawacza przed innymi ani dla pieniędzy.

   Człowieku nie pierdol głupot, bo za pieniądze można kupić wszystko!
   „Kto powiedział, że za pieniądze nie da się kupić miłości – po prostu miał za mało pieniędzy” Haha.

   Przyjaźń o kurwa to już w ogóle gościu po bandzie pojechałeś!
   Nie masz srajphona, wypasionej fury, ładnego mieszkania ani nie jesteś hojny na imprezach i w prezentach , to kurwa nie masz znajomych //ani rodziców-materialistów!

   Szacunek?
   O kurwa, nikt mnie właśnie nie szanuje (nawet na tym forum) gardząc mną, że „jesteś biedak to jesteś jebany nieudacznik” i milion innych wyzwisk, nawet kurwa dzisiaj to czytałem!

   Zdrowie?
   Pandemia nic cię człowieku nie nauczyła?
   Masz pieniądze idziesz do lekarza-prywaciarza;
   a nie masz pieniędzy to umierasz, bo jest śmiertelny wirus!

   P. S.
   I w końcu ile żył ten Rockefeller?

   0

   2
   Odpowiedz
  2. ja wierzę, że Bóg istnieje,
   ale kurwa nie wierzę, że jest taki jak ludzie myślą, bo „chcą się pocieszyć” i „jest to dobry biznes” -> jak to powyżej ktoś napisał.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Pieniądze szczęścia nie dają, co najwyżej luksus. Będziesz mieć pieniądze, a zobaczysz, że to niewiele zmieni. Czasem nawet pogorszy, bo uwolniony od ciągłego myślenia jak spiąć budżet do wypłaty, zaczniesz mieć czas na rozmyślania nad sensem życia. A tu dopiero można się rozłożyć. Dowód: zobacz ilu znanych, mających pieniądze, kariery, popełniło samobójstwo lub się zniszczyło nałogami, w które uciekali, by zapomnieć.

  2

  0
  Odpowiedz