Pierdolona padlina z supermarketów

Chujano wszystkim. To, że w tych supermarketach sprzedają padlinę, zwaną potocznie mięsem to wiemy chyba wszyscy. Jak sobie przypomnę ten gumowaty, żylasty i smakujący jak guma filet to mnie mdli i rzygać mi się chce. Kiedyś jeszcze pamiętam te fileta można było zjeść ze smakiem, bo za schabami nigdy nie przepadałem. Ale teraz to nawet nie chcę myśleć jak taki schab mógłby smakować. No ale do kurwy jasnej, jak niby za takie ochłapy mam płacić 13 zł za kg! Podejrzewam, że mięso w żarciu dla czworonogów jest lepsze od tej padliny do chuja pana.

54
38

Komentarze do "Pierdolona padlina z supermarketów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Gdybyś zarabiał 18 tysi netto miesięcznie i jeździł mesiem (W212… 🙂 A co, Pana waszego, Mesia, stać. Darmo pały Byczywąsa nie ciągał…), to wiedziałbyś, że sytuacja taka jest winą patałachów zwanych konsumentami. Plebs chce mieć tanio, taniej i coraz taniej. Efektem jest zmuszanie producentów do produkowania gówna, w którym jakość zastępuje się myślą chemiczną i technologiczną. Sami sobie jesteście winni. Leziecie jak ciule do jakiegoś sklepu i cieszycie ryja, że kupiliście o x zł taniej niż być powinno. Potem z tych cen i tak nie jesteście zadowoleni, więc cwaniak otwiera jakąś Biedronkę, lub innego Lidla, dla niewydarzonych cebulaków, uważających się za cwanych, którym zawsze za drogo i macie jeszcze większe gówno o te kilka zł taniej (albo i nie, bo tam was też nieźle w chuja robią). A potem zdziwienie, wkurwienie i płacz, że filet to guma (no musi być guma, bo czym niby posklejać te odpady po rybach, które Byczywąs skupuje w ilościach hurtowych?), na której ślad po ościach robole w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym widelcami robią, a w mięsie jest 5% mięsa (z czego pewien procent to mięso, o którego pochodzeniu naprawdę wolicie nie wiedzieć…). A jeszcze później jest ból i ciężkie choroby, a uciułaną na „oszczędności” w sklepach kasę w kopercie w zębach niesiecie konowałowi, a na ogół i tak nie starcza, zaś przede wszystkim już i tak nie pomoże. /Mesio PS. Oczywiście ten post miałeś przeczytać na klęczkach, patałachu. Ale to już sam wiesz, nie? PS2. Podejrzenie twoje na temat żarcia dla psów i kotów jest w niektórych przypadkach słuszne.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. To może zacznij kupować od chłopa ze wsi. A supermarkety faktycznie sprzedają mięso z odzysku. No ale kurwa nasz głupi i biedny naród kupuje, bo tanio

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Gdybyś jeździł mesiem i zarabiał 17 tysięcy miesięcznie jak ja, nie jadłbyś takiej padliny. Czyta się skład a potem płacze na chujni.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. To sie nawpierdalaj pedigri

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Kiedyś skosztowałem karmę od mojego psa pedigree z Kurczakiem i Jagnięciną w sosie bo taki kupiłem, to kurwa prawie pół puszki wpierdoliłem bo takie dobre było, ale na szczęście miałem dużo jeszcze puszek dla niego 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 7. kurwa… najlepiej za darmo, super jakosci i jeszcze zeby laske robili za zakup…. pojeb!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja hoduje swoje brojlery i mam wyjebane na to psie zarcie. Polecam!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Kup sobie tatara i ciul

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Moze ci opone sprzedali ?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. z ust mi to wyjołes tez mnie to juz wkurwia dlatego robie takie miesne eskapady tylko do małego sklepu miesnego na osiedlu bo wiem ze tam nie zamawiaja duzo i to co zamówią dziennie im zejdzie wiec mają swieze a super hiper chujowe markety zamawiaja tonami i to potem masz takie gówno albo potem ci na roznie kurczaki bedą sprzedawac albo jeszcze lepiej jak kolega mi kiedys opowiadał jak tam pracował w tych hiper chujstwach w tych sklepach masz takie punkty gastronomiczne itp no to wierz lub nie to co sie nie sprzeda na mięsnym to potem serwują wszystkim klijentom dopiepszone doprawione zeby smak padliny zabic !!!!! kurwaaaaaaaaa wiec od siebie polecam małe miesne sklepy a duze unikac tam tylko zysk sie liczy a przeciez nie wyrzucą tira kurczaków czy schabu !!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. znajomy pracuje na dziale miesnym jednego z hipermarketow i on miesa z tego sklepu nie kupuje.Wiadomo dlaczego

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Czy ta kurwa polamana od mesia i jego pierdolonych 17 tysiecy kopiejek moze napisac cos innego albo sie zamknac bo to nudne i kiepskie i nigdy smieszne nie bylo.Tak samo ten palant od smierdzacej lochy ( pewnie pisze o swojej matce) i ta kurwa z jednym wystrzepionym neuronem sliniacy sie o jakiejs kurwa japonii i silacy sie nad jakas wyzszosc .Kurwa tylko zabierajcie tu miejsce ludziom co maja cos smiesznego/fajnego do powiedzenia .

  0

  0
  Odpowiedz
 14. najlepsze mięso to takie jakie kupisz na wsi, bądź od człowieka który poluje. Jadłeś kiedyś sarnę albo dzika ? niebo w gębie

  0

  0
  Odpowiedz