PIS za wprowadzeniem robactwa do żywności

PIS zagłosował w Parlamencie Europejskim za wprowadzeniem jedzenia z robaków. Będziemy konsumować robactwo, bo banda europosłów tak chce.
Kto konkretnie głosował za wprowadzeniem robactwa do konsumpcji?
źródło: dakowski.pl

7
11

Komentarze do "PIS za wprowadzeniem robactwa do żywności"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. przynajmniej będzie tanie białko

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Jak jesteś atrakcyjną loszką, to też możesz się załapać na „tanie białko”… 😛 A nawet parę groszy gdzieś przy drodze zarobić.

   2

   0
   Odpowiedz
 3. i czemu bzdury POwielasz debilu

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Sam jesteś debilem i nie obrażaj mnie tłuku.

   0

   3
   Odpowiedz
 4. Czym się różni węgiel kamienny od kamienia węgielnego?
  Ano tym samym, czym się różni jedzenie ważek od ważenia jadu.
  ***
  Dziękuję za uwagę.

  1

  2
  Odpowiedz
 5. Demonizujesz. 🙂 I najwyraźniej nie wiesz, o czym mówisz poza tym, że przeczytałeś parę nagłówków w mediach i ci się w prostym skojarzeniu zrównało to z wpierdalaniem robactwa wprost z jakiegoś gnoju na podwórku na wsi wziętego. Jak poczytasz o tym i przemyślisz temat z szerszej perspektywy, to sam dojdziesz do wniosku, że to wręcz zbawienne dla ludzkości.

  Akurat to, że owady będą przeznaczane na żywność to jest bardzo dobra wiadomość.

  1. To bardzo dobre źródło białka. Zdrowe. Naprawdę (dużo lepsze niż oparty na sztucznych nawozach, „roundupach” stosowanych w rolnictwie oraz wypełniaczach stosowanych w produkcji żywności przy jej przetwarzaniu). Jedyny warunek to hodowla w kontrolowanych warunkach. Nie równaj z tego z robactwem żyjącym gdzieś na np. jakimś gnojowniku, czy wysypiskach śmieci – to robactwo, które jest/będzie przeznaczane na paszę i żywność, hodowane jest jak każda inna hodowla zwierząt gospodarskich, tym samym w praktyce nie ma żadnego problemu z tym, by dane robactwo było zanieczyszczone przez to, czym się żywiło i w jakich warunkach żyło.

  2. To bardzo dobre dla środowiska (a ocieplenie klimatu i jego skutki – wbrew temu, co foliarze pierdolą – to realna groźba gorsza niż jakikolwiek syf na świecie dziś możesz sobie wyobrazić). Produkcja pasz i żywności z robaków jest po prostu mniej obciążająca dla środowiska – tradycyjne rolnictwo zużywa gigantyczne ilości wody, energii, nawozów chemicznych itd. Produkcja „żarcia” z robaków jest mniej „surowco”chłonna.

  3. To dobre dla populacji ludzkiej (zresztą dla innych zwierząt i roślin także), która ciągle rośnie i musi coś jeść. Dzięki temu jest szansa na tańszą, pełnowartościową żywność i do tego omija się problem spadku produkcji żywności z powodu katastrof naturalnych (powodzie, pożary, etc.) jak i z powodu coraz gorszego klimatu na planecie (przede wszystkim susze – np. kiedyś w Azji monsun wraz z deszczami trwał pół roku, a dziś trwa góra dwa miesiące i to jest katastrofa dla rolnictwa, a za nią idzie głód na masową skalę i wszelakie, skrajnie złe, rzeczy z niego wynikające: przestępczość, rewolucje, dyktatury, wojny itd., nawet ta masowa migracja, która nam przecież realnie grozi – bo kto potrzyma 6-miliardową hordę idącą z głodu, biedy oraz ekstremalnych temperatur do Europy?).

  Twoje „obrzydzenie” do takiej żywności jest zrozumiałe, bo wynika z punktu widzenia kulturowego – wpojono nam od dziecka, że robactwo jest wstrętne i się go nie je. Tymczasem w wielu kulturach nie tylko nie ma z tym problemu, ale to wręcz delikatesy. A więc. Po pierwsze: na pewno się tym nie otrujesz. Po drugie: przywykniesz i stanie się to dla ciebie czymś tak normalnym, jak jedzenie czegoś innego (Żresz mięso czy choćby zupę? A dociera do ciebie, że de facto żresz (zwierzęcego) trupa, który w sumie nawet nie różni się od ludzkiego, bo trup to trup bez względu na gatunek? I co? Nie przeszkadza ci, nie? :)), po prostu świat nie stoi w miejscu i kultura stale się zmienia pod wpływem różnych potrzeb i bodźców i w przypadku żarcia jest dokładnie tak samo. Po trzecie: dostaniesz to w formie „nieobrzydliwej” i atrakcyjnej, do tego sam odkryjesz, że smaczne lub przynajmniej nie różniące się od tradycyjnych dań.

  PiS dla celów politycznych (swojego interesu) tym straszył w ramach propagandy, ale oni sami doskonale wiedzieli, że to jest potrzebne, korzystne i w zasadzie nieuniknione. Stąd wynik głosowania. Poza tym jest tu jeszcze kwestia tego, że: 1. „robactwo” przeznaczone będzie przede wszystkim na paszę dla zwierząt, 2. to jest cały „pakiet” przepisów obejmujących również inne rzeczy niż „żywność z robaków”, przez co chcąc mieć inne, korzystne dla np. naszego rolnictwa, przepisy, trzeba było głosować za całością ustawy (taki kompromis). O to nie ma mieć co do niech pretensji. Co najwyżej jak zwykle trzeba mieć pretensję do ludzi, że często politycy muszą im kłamać, bo gdyby powiedzieli prawdę, to do niczego by się nie doszło – i to dopiero ludzie by na swych dupach odczuli… – tylko z tego powodu, że społeczeństwo w swej masie jest durne i wiele rzeczy, których nie rozumie, z automatu postrzega jako zagrożenie.

  A tak poza tym. Wiesz czym tak naprawdę się wszyscy żywimy? GÓWNEM. Takim literalnie rozumianym gównem, jakie spuszczasz w kiblu (i szczochami też). Ludzkim i zwierzęcym. Bo to jest materia stanowiąca podstawę całego biologicznego cyklu obiegu materii w przyrodzie. Zwierzę żre trawę -> sra -> gówno staje się nawozem dla kolejnego pokolenia trawy. I tak w kółko od zarania dziejów… I człowiek ma tak samo, tyle, że jest wszystkożerny, więc ten łańcuch obiegu materii jest bardziej rozbudowany. Ale sprowadza się do tego samego, że bierzesz np. kromkę chleba, jajko, albo kiełbasę, i de facto masz gówno/padlinę/martwą roślinną materię przetworzone naturalnie oraz w procesach produkcyjnych wymyślonych przez cywilizację w apetyczny, smaczny i zdrowy (!) na ogół produkt.

  Więc w czym problem? 🙂 To tylko kwestia perspektywy, z jakiej się patrzy na to. Mało tego… Branża jest w powijakach – tym samym tanim jeszcze kosztem można w nią wejść i zająć dla siebie nawet bardzo duży kawał rynku (jak kiedyś np. Microsoft w oprogramowanie komputerowe, albo jak Google w internet, czy jak koncerny lotnicze w początkach lotnictwa albo samochodowe, gdy wymyślono silnik spalinowy). Za X lat na to samo trzeba będzie poświęcić ciężkie miliardy dolców plus dziesięciolecia pracy i to w dodatku z wielkim ryzykiem, że interes nie wypali. To okazja, że tylko korzystać. I jak byś na to spojrzał z tej strony i miał łeb na karku plus jakiś kapitalik i zainteresował się tematem, to możesz mieć w przyszłości forsy jak lodu. No widzisz? 🙂 A narzekasz… 😛

  PS. A tak przy okazji. Przeczytaj sobie „Króla szczurów” Jamesa Clavella. Oprócz tego, że bardzo dobra książka, to tam znajdziesz coś na temat tego czy dane jedzenie faktycznie jest obrzydliwe czy nie i jak bardzo zależy to od norm kulturowych przez które postrzegamy świat…

  4

  6
  Odpowiedz
  1. Człowieku ogarnij się i pisz bzdur.
   Chityna stanowiąca budulec owadów jest zabójcza dla organizmu człowieka. Na ten temat są opracowania naukowców np. austriackich i można je znaleźć w internecie.
   Życzę Ci smacznego spożywania pieczywa z karaluchów i innego robactwa.

   2

   4
   Odpowiedz
   1. „Chityna stanowiąca budulec owadów jest zabójcza dla organizmu człowieka.”

    BZDURA, deklu, a naukowca – a tym bardziej austriackiego – to ty najwyżej na obrazku widziałeś. Naczytałeś lub nasłuchałeś się pierdolenia z kacapskich trollerni i bezmyślnie powtarzasz. Zacznij czytać coś innego niż komiksy i oglądać coś więcej niż pornosy, to się w końcu do rzetelnej informacji kiedyś dogrzebiesz..

    5

    1
    Odpowiedz
    1. Jesteś debilem i to wszystko twój temat.

     0

     1
     Odpowiedz
  2. Niby za takiego mądrego chce uchodzić, a jednak przygłup …
   Weź się zutylizuj, bo stwarzasz poważne zagrożenie dla klimatu .

   1

   4
   Odpowiedz
  3. Globalista odpalił i pierdolnął elaborat.
   Przy okazji: globalne ocieplenie jest naturalnym zjawiskiem z którym działalność człowieka i związana z tym emisja gazów cieplarnianych nie ma nic wspólnego. Zmiany klimatu zależą od aktywności Słońca, które ma wpływ stopień stężenia CO2 w wodach oceanicznych. Człowiek nie jest w stanie wyprodukować w ciągu 10 lat tyle CO2 ile oddaje ocean do atmosfery w ciągu roku. GO to ściema globalistów dla ogłupionych mas.
   A żreć robaki i ludzkie ścierwo z odzysku to kit wciskany na chama imbecylom.

   1

   4
   Odpowiedz
   1. Ale tumanowi tego nie wytłumaczysz . Przeczytaj sobie jego elaboraty , w poprzednich chujniach . Gość odpływa na maksa .
    Bogdan, Trener

    1

    3
    Odpowiedz
    1. Buda, ćwoku. Wracaj zwieracze trenować.

     0

     0
     Odpowiedz
     1. A ty daj wyliż chuja temu debilowi od elaboratów . Po tym jak ci się do ryja zleje.
      Bogdan

      1

      1
      Odpowiedz
     2. Naprawdę, twoje chore fantazje nikogo tu nie interesują. Może idź z tym do jakiegoś seksuologa albo do „Trudnych spraw”.

      1

      0
      Odpowiedz
     3. Ty misiu , ty zapewne nie fantazjowaleś o seksie oralnym 😉
      Wspolżyłeś w ogóle z kimś , czy rączką ptaszka męczysz ?
      Bogdan

      1

      1
      Odpowiedz
     4. Jak to są chore fantazje , to jak męczysz tą swoją biedną kaczuszkę, to na samą myśl o analu biegniesz do spowiedzi 😉 Bogdan ma wszystkie mięśnie wytrenowane .
      Zwieracz odbytu też .
      Bogdan, Trener

      1

      0
      Odpowiedz
     5. Bogdan srogdan, ty gupku.

      1

      0
      Odpowiedz
   2. „Przy okazji: globalne ocieplenie jest naturalnym zjawiskiem z którym działalność człowieka i związana z tym emisja gazów cieplarnianych nie ma nic wspólnego”

    BZDURA, cieciu niedomyty.

    Primo, nie masz bladego pojęcia jak funkcjonuje planeta i ekosystem na niej.
    Secundo, jeszcze mniejsze masz pojęcie o konsekwencjach tego, co się z klimatem dzieje.

    Zacznij od przeliterowania ze zrozumieniem tego.

    Widziałeś kiedyś szklankę? Jak nalejesz do niej wody, to w niej się zmieści tyle, ile wynosi jej pojemność, reszta się wyleje, tak?

    I z klimatem oraz emisją gazów jest podobnie. Ziemski ekosystem (całej planety) to naczynia połączone utrzymane w równowadze. To znaczy, że dopóki nie rozwinęła się ludzka cywilizacja, przez dziesiątki milionów lat ekosystem, a przez to i klimat, sam się regulował – określona ilość gazów była co roku wydalana do atmosfery przez zwierzęta, rośliny i nieożywioną część ekosystemu (typu wulkany) i jednocześnie TA SAMA ilość była wchłaniana z atmosfery przez poszczególne elementy ekosystemu (zwierzęta, rośliny, itd.). Bilans więc wychodził na ZERO. I co się stało, gdy ludzka cywilizacja zaczęła się intensywnie rozwijać? Zaczęła emitować w atmosferę gazy cieplarniane, które NIE SĄ częścią tego naturalnego obiegu zamkniętego, w którym bilans wychodził na zero. Czyli przez to systematycznie co roku pozostawała w atmosferze nadwyżka gazów cieplarnianych, których całość środowiska planety nie była w stanie wchłonąć. I ta kumulująca się nadwyżka spowodowała stopniowe ocieplanie się planety – spowodowała to, że przekroczony został temperaturowy punkt równowagi. A gdy został przekroczony, zaczęła się lawina (i ona teraz coraz szybciej przyspiesza) – zaczęły się tropić lodowce, zaczął się uwalniać zgromadzony w ziemi i w oceanach metan do atmosfery, zaczęły się susze powodujące obumieranie roślinności, która obumierając zaczęła „oddawać” nagromadzony w niej dwutlenek węgla i tak dalej. Dlatego ocieplenie klimatu przyspiesza i widać to za oknami – mamy niemal listopad, a potrafi być 30 stopni w plusie i to już kilka lat pod rząd. A to jest dopiero przygrywka… Ale póki ocieplenie klimatu nie przekroczy kilku stopni C (nie pamiętam dokładnie, 4 lub 5 stopni C wyżej niż średnia temperatura z czasów sprzed rewolucji przemysłowej), to zmiany są odwracalne. Tylko żeby to osiągnąć trzeba się przestawić na nowe ekologiczne technologie, i im prędzej, tym łatwiej odwróci się zmiany, im później, tym większe ryzyko, że temperatura przekroczy punkt krytyczny i zmiany na gorsze tak się rozpędzą Ziemia praktycznie stanie się niezdatna do utrzymania na niej życia i nic się nie da już wtedy z tym zrobić.

    No a oprócz tego już obecne zmiany klimatyczne powodują negatywne skutki typu głód, zarazy, wojny, pożary, inflację, braki wody, anomalie pogodowe i związane z nimi katastrofy (jak np. powodzie itp.). To wszystko spowoduje masową migrację zwłaszcza z krajów Południa. M.in. do nas, i takiej hordy, liczonej w miliardach, nikt nie zatrzyma. I zgadnij, tępaku, co ci zrobią, gdy już tu dotrą… I to, że cię muslimy razem z babmusami przerobią na swoją kozę (dopóki się nie znudzą i cię nie zaciukają, żeby zeżreć), może być jeszcze najmniejszym twoim zmartwieniem.

    4

    1
    Odpowiedz
    1. Prawidłowe podejście, goju. Musicie żyć skromnie. Nie mam czasu czytać całego elaboratu, gdyż odrzutowiec już grzeje silniki i nie chcę, żeby spalił za dużo paliwa. Też oszczędzam. Lecę na drugą półkulę cyknąć parę fotek topniejącej Antarktydy. Klaus Schwab.

     1

     4
     Odpowiedz
    2. Przyhamuj knajacką mordę chamie ty kurwo globalistów nie rób tu chucpy. Możesz się zapluć nachalnie przekonując do tej ściemy ocieplenia klimatu, który jest niczym innym jak narządziem do upodlenia, eksterminacji i zniewolenia ludzi z wykorzystniem technologii broni klimatycznej HAARP, technoligii chemtrials i laserowej służących do inicjowania trzęsień ziemi (Turcja), klęsk suszy, ogromnych opadów powodujacych powodzie, celowych podpaleń (Grecja, Hiszpania, Hawaje) i niszczeniem cywilizacji rasy białej przez zorganizowaną inwazję dzikusów z Afryki do Europy. A kto to robi to wszyscy wiemy. Więc bujaj wory ty kurwo globalistów..

     1

     4
     Odpowiedz
     1. Daj spokój z tymi teoriami spiskowymi

      0

      0
      Odpowiedz
     2. Śpij dalej a Kalergi Plan już się dzieje.

      0

      3
      Odpowiedz
  4. Klaus daje lajka. Robactwo to tanie źródło białka dla gojów. Musicie zostawić przestrzeń dla steków dla elit. Za swoje podejście otrzymujesz zielone kredyty na steka i nowe ubrania. Klaus Schwab.

   3

   3
   Odpowiedz
  5. Ale masz łeb, zazdroszczę(tak myślę, piszę bez złosliwosci i ironii). Nie zgadzam się z Tobą, ale intelektu, lekkiego piora i głębi przemysleń – gratuluję i zazdroszczę. A „Krol szczurow” – niezła powiesc, czytałem na poczatku lat 90,zresztą zrealizowany na jej podstawie film tez do rzeczy. Clavell potrafił pisać bestsellery(Shogun).

   1

   0
   Odpowiedz
   1. No filmu nie udało mi się do tej pory obejrzeć. Może kiedyś. A książki Clavella są świetnie napisane (Shogun jest zajebisty :)). Został mi jeszcze z niego do przeczytania Tai Pan, Noble House i Whirlwind, ale nie mam kiedy, bo żeby było taniej za przesyłkę, plus jakiś rabat, plus często książki używane, to książki kupuję po kilkanaście-kilkadziesiąt sztuk (a i sam internet sporo czasu zabiera, przez co spada ilość czasu na czytanie). No i nim to przerobię, to mi kawał czasu zejdzie.

    A zazdrościć nie ma czego. Tylko trzeba ileś tam dekad strawić na nauce różnych „interdyscyplinarnych” rzeczy i praktykować pisanie – to przynosi efekty i praktycznie każdy może, jeśli systematycznie codziennie będzie to po trochu robił. Po prostu się wyrobi w łączeniu faktów, w pisaniu itd.

    2

    0
    Odpowiedz
 6. „dakowski.pl”

  Kolejna stronka jakiegoś pierdolonego szura opłacanego przez kacapów. Spierdalaj z takimi „źródłami”….

  4

  4
  Odpowiedz
  1. Poczytaj życiorys pana Dakowskiego i pieprz głupot kretynie, bo nie jest on żadnym szurem a wybitnym naukowcem.
   Sam jesteś szurem pisząc kretyński komentarz i człowieku „opłacanym przez kacapów”.

   4

   0
   Odpowiedz
   1. „Poczytaj życiorys pana Dakowskiego i pieprz głupot kretynie, bo nie jest on żadnym szurem a wybitnym naukowcem.”

    Był naukowcem – ale nie wybitnym – a na stare lata mu się pomieszało i został szurem i tyle. Bredzi od rzeczy, wszędzie widzi spiski i bezmyślnie powtarza to, co mu „olgino” i tym podobne trollernie i propaganda podsuną. Jeśli mu za to nie płacą – a nie jest to takie pewne, w końcu w czasach „słusznie minionych” kacap niepewnych nie brał do swoich laboratoriów jądrowych do pracy, a jego, widzisz, wziął… 😛 – to jest po prostu „pożytecznym idiotą”.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Jebnij się w ten pusty, zakuty łeb. Tlenek grafenu rozjebał ci mózg i dyskusja z tobą jest bez sensu.

     2

     1
     Odpowiedz
     1. „Jebnij się w ten pusty, zakuty łeb.”

      Zabolało, szurze, co? 😛

      2

      0
      Odpowiedz
   2. Też przeczytałem „dakowski pe el” i se myślę, że jakiś kolejny pojeb siedzi w wieku czterdziestu lat u mamy na piętrze i napierdala jakieś felietony o NWO na swoim blogu dla szesnastu osób, wchodzę z ciekawości w to nazwisko, a tu 86 letni profesor fizyki po najlepszym uniwerku w Polsce i ponad 70 prac naukowych. Ostro 😉

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Chciałbym ruchać. Ale nie mam kogo. Mam utrzymankę aseksualną. Nie znoszę jej. Wredna, głupia torba.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Jebać jebany zajebany pis_dzielec.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie wolno „opłacać przez kacapów”!
  Dakowski

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Wkurwił mnie ten kretyn piszący o „szurze opłacanym przez kacapów”. Debil jebany nie ma pojęcia kim jest pan Dakowski, a pierdoli takie głupoty na jego temat, że aż mnie zagotował.
   Imbecyl pierdolony, następny przykład jebanego krytykanta, który w dupie był, gówno widział, a wymądrza się jak niektórzy bezmózgi na chujni.
   Wielki szacun dla pana Dakowskiego, że ujawnia to, czego nie uświadczy się w reżimowej TV i prasie.

   0

   2
   Odpowiedz
   1. „Wielki szacun dla pana Dakowskiego, że ujawnia to, czego nie uświadczy się w reżimowej TV i prasie.”

    Taaa…. (ch)Ujawnia… 😛 Siedzi ledwo powłóczący nogami za sobą dziadzio o krok od grobu na emeryturce w bamboszach w swoich czterech ścianach być może obwody w makówce mu już zwierają się na stykach,, a całe „NWO” mu na tacy w zębach przynosi wszelakie swoje światowe tajemnice o spiskach tajemnice, do jakich rzekomo nikt nie ma dostępu…, i to po to, żeby je mógł deklom podobnym do ciebie „ujawnić”… Buahahahahahaha… Co ty? Z głupim przez ścianę się macałeś, czy co?

    I tyle „dziadzio” (g)Dakowski, po wojażach w młodości do roboty u kacapów w ściśle strzeżonych obiektach jądrowych (jak myślisz, kogo tam wpuszczali jak nie sprawdzonych swoich, co?), wie, co mu propaganda z „olgino”, albo może nawet i oficerek prowadzący, powiedzą, że ma powtórzyć… W Poznaniu jeden taki dziadzio-szur właśnie niedawno zamordował małe dziecko na ulicy, wykrzykując wcześniej po ulicach „ave putin”… – widać też taki „świadomy”.

    I takim samym pojebem zostaniesz, jak oni, jeśli będziesz takich foliarskich bzdetów słuchał. A jak będzie dostatecznie wielu z was, ogłupiałych do granicy popierdolenia umysłowego, lub nawet ją przekraczających, tymi fabrykowanymi w olgino bredniami, to wam wtedy kacapy zrobią „normalizację”, jak na Ukrainie, w Syrii, w Afganie w latach 80-tych, rakietami, czołgami, torturami i gwałtami, o jakich ci się, gówniarzu posrany po ledwo skończonej gimbazie, nawet w koszmarach nie śniło, bo bez względu na to, jak bujną masz wyobraźnię, to te horrory, do jakich te kacapskie odpady człowieka są zdolne, tę twoją wyobraźnię, chłopcze, przerastają. A jak jakimś cudem i przypadkiem to przetrwasz, to katastrofa klimatyczna zrobi z tobą resztę, i się modlił będziesz o to, żebyś mógł szybko zdechnąć.

    4

    1
    Odpowiedz
    1. Nie strasz posrańcu. Jebnij się do gejeuropy niech cię wyrucha stado czarnych islamistów. Wolę zdrowych moralnie i fizycznie słowiańskich braci Rosjan od spedalonej i wynaturzonej chUjni Europejskiej.

     1

     3
     Odpowiedz
     1. ” Jebnij się do gejeuropy (…) Wolę zdrowych moralnie i fizycznie słowiańskich braci Rosjan od spedalonej i wynaturzonej chUjni Europejskiej.”

      He, he… Pierdoli coś cieć o „spedalonej” „gejeuropie”, i to ma być z jego strony obraza, a za chwilę dodaje, że woli być ruchany przez kacapów… No debil, po prostu debil…

      Zresztą, jak wolisz, to nikt nie trzyma – wypierdalaj do kacapowa otwory „orkom” nadstawiać. Trzyma cię tu ktoś? A jak już się im znudzi zapinanie takiego durnia ja ty we wszystkie otwory, to skończysz wtedy jak ten śmieć-dezerter czeczko.
      No dalej, gnoju… Tobołek na drogę i wypad. 😛

      2

      0
      Odpowiedz
     2. Zrób loda kolegom z upainy, będziesz miał kupę darmowego białka.

      0

      2
      Odpowiedz
     3. „Zrób loda kolegom z upainy, będziesz miał kupę darmowego białka.”

      To nie są moi koledzy, łachu, natomiast są bardzo przydatni dla polskich interesów, bo stoją między nami a kacapstwem, które bez nich zrobiłoby w Polsce to samo, co robiło np. w czasie II wojny światowej i co robi teraz na Ukrainie.

      Czyli, ogłupiały kacapską propagandą tępaku, to BIZNES. Ale cieć po jakiejś ledwo skończonej szkółczynie z przysposobieniem do zawodu, który ledwo potrafi do dziesięciu zliczyć, taki jak ty, tego nie pojmie… Szkoda strzępić klawiatury… Jak mówiłem, pakuj się i wynoś do swoich kacapskich skurwysynów – wolna droga.

      1

      0
      Odpowiedz
     4. Tyś Polak z rodzaju dureń i cham. Dobry materiał dla Polish Jokes. Zapomniałeś nieuku o tym, kto wygasił nazistowskie piece w Auschwitz i podarował Polsce wschodnie niemieckie ziemie, które były rekompensatą za utratę historycznych i etnicznie ruskich ziem na wschodzie. Ty tępa faszystowska, rusofobiczna kurwo przypomnę ci, że to dzięki ZSRR liczba Polaków po wojnie wzrosła o 12 MILIONÓW, a polski przemysł ciężki był rozwijany dzięki technologiom ZSRR co dało Polsce miejsce 10 -tej gospodarki w świecie. Polska jako część rosyjskiego imperium i jego cesarskim standardom nauki i kutury Polacy zdobywali nagrody Nobla. To ruski car uwolnił chłopów od pańszczyzny za co chłopi postawili mu pomnik w Częstochowie. To Polacy w 1918 jak hiena wspomogli upadek carskiej Rosji i pozwolili zwyciężyć bolszewii w Rosji. To polskie hieny wydarły Rosji jej ogromny kawał dawnych polskich ziem łamiąc postanowienia traktu wersalskiego. A na tych ziemiach od wieków mieszkał ruski prawosławny chłop, a tylko szlachta była spolonizowana. Gdyby ty kurwo usraelska Polska nie zajęła ziem za linią Curzona nie byłoby rzezi Polaków na Wołyniu. Porządek z tym burdelem etnicznym i pazernością polaczków zrobił Stalin za czyniąc z Polski jednorodny etnicznie kraj z szerokim dostępem do morza i zajebistymi stoczniami i portami morskimi. Historia nauczyła, że tylko przyjźń i współpraca z Rosją największym krajem świata przynosi ogromne korzyści czego dowodem są kraje BRICS. Teraz przez takich chujków jak ty chorych na nienawiść do Rosji mamy drogą energię, spierdoloną gospodarkę, tanie gówno rolnicze z Ukrainy i depopulację Polski przez 7dowski jebany kapitalizm i najazd milionów uprzywilejowanych ukraiców czyli narodu genetycznych nazistów, sadystów i debili. Jesteś jednym z nich.

      1

      1
      Odpowiedz
     5. „Zapomniałeś nieuku o tym, kto wygasił nazistowskie piece w Auschwitz i podarował Polsce wschodnie niemieckie ziemie, które były rekompensatą za utratę historycznych i etnicznie ruskich ziem na wschodzie.”

      Takie brednie to możesz, kacapska kurewko, pierdolić w kołchozach na Kamczatce. 😛

      Zacznijmy od tego, że kacapstwo mordowało masowo Polaków już od XVIII wieku. To przez kacapstwo utraciliśmy niepodległość na ponad wiek, co spowodowało kolejne ofiary polskiego narodu oraz opóźniło nasz rozwój gospodarczy. A gdy odzyskaliśmy niepodległość? To kacapstwo w swej najbardziej odrażającej formie próbowało nas podbić znów, ale dostało wpierdol w 1920 pod Warszawą.

      Tyle historii sprzed okresu, o którym będzie mowa.

      Natomiast co się stało w czasie II wojny? Zacząć trzeba od tego, że to kacapstwo, które jest czymś gorszym nawet niż nazizm, napadło na nas w 1939 roku do spółki ze swoimi nazistowskimi kumplami. To właśnie to zdarzenie – bo z samymi szwabami byśmy sobie poradzili – spowodowało okupację kraju (i samą II wojnę światową, wraz z wszystkimi jej ofiarami, też), a co za tym idzie wszystkie jej ofiary masowych mordów, tortur, oraz było przyczyną istnienia WSZYSTKICH OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH NA TERENIE OKUPOWANEJ POLSKI na czele z Auschwitz. A więc: to kacapy są BEZPOŚREDNIO ODPOWIEDZIALNE za istnienie tych obozów in the first place. Bez kacapskiej agresji ONE NIGDY BY NIE ZAISTNIAŁY.

      A w 1945 roku kacapy nas nie „wyzwalały”, tylko rozpoczęła się kacapska okupacja całości polskich ziem, trwająca do 1990 roku, która również kosztowała nas olbrzymią ilość strat materialnych, ludzkich, i tych dotyczących normalnego rozwoju kraju i społeczeństwa. I nic nam też nie „dali”, jeśli chodzi o tzw. Ziemie Odzyskane. Gdyby nie kacapstwo i rozpętana przez nie wojna, obeszlibyśmy się bez tych ziem, i dziś byśmy byli w czołówce światowych potęg gospodarczych oraz militarnych (łącznie z posiadaniem arsenału nuklearnego i NIKT JUŻ NIGDY WIĘCEJ BY NAS NIE TKNĄŁ), a w przypadku, gdyby szwabstwo jednak rzuciło się samo na nas, bez kacapskiej pomocy dla szwaba wygralibyśmy wojnę obronną z 1939 roku i wskutek tego przynajmniej znaczą część tych ziem zdobyli na szwabach BEZ UTRATY ziem na tzw. Kresach.

      Podsumowawszy:

      1. kacapy mordowały masowo Polaków przez 300+ lat.
      2. Przez kacapstwo i tylko przez kacapstwo wydarzyły się wszystkie najgorsze rzeczy, jakich polski naród doświadczał przez ostatnie 300+ lat
      3. Przez kacapstwo, jako agresora z 1939 roku, straciliśmy 20-30% ludności, wymordowanej lub nie mogącej z powodu okupacji kacapskiej wrócić do kraju, a cała reszta narodu po dziś dzień cierpi z powodu traumy II wojny światowej. Całymi, kurwa, pokoleniami, ty śmierdzący zjebie.
      4. Przez kacapstwo, jako agresora z 1939 roku, straciliśmy historyczną wręcz szansę na rozwój oraz na uzyskanie ostatecznego bezpieczeństwa dla kraju i jego narodu w postaci silnej gospodarki w pierwszej dziesiątce państw na świecie oraz ochrony w postaci WŁASNEGO! parasola nuklearnego.
      4. Przez kacapstwo, jako agresora z 1939 roku, zniszczona została najwartościowsza część narodu – tzw. inteligencja. To zaś spowodowało, że kraj nie mógł się normalnie rozwijać za to zaczął się upodabniać (na szczęście po 1990 roku proces ten został powstrzymany) do sowieckiego gówna (bo kacapy to nawet ludzie nie są), które nas okupowało, bo bez warstwy inteligenckiej (szeroko rozumianej) nie miał kto tego rozwoju dokonać, i nadal borykamy się z tym problemem, a odbudowa prawdziwej inteligencji potrwa jeszcze kilka pokoleń.

      „Ty tępa faszystowska, rusofobiczna kurwo przypomnę ci, że to dzięki ZSRR liczba Polaków po wojnie wzrosła o 12 MILIONÓW ”

      Przez kacapstwo ubyło nam 6 mln w okrutny sposób masowo wymordowanych, a do tego trzeba doliczyć, że brak tych 6 mln i kacapska okupacja po wojnie spowodowały, że nie tylko nie byliśmy w stanie osiągnąć spodziewanej na początek XXI wieku liczby ludności, jaką miało być 50-60 MILIONÓW Polaków, ale jeszcze mamy ujemny przyrost naturalny. Więc te 12 milionów w dodatku w znacznym odsetku ogłupiałe sowiecką propagandą to sobie, kacapska szmato, w tę, rozepchaną przez kutasy twoich kacapskich oficerków prowadzących, dupę wsadź.

      „a polski przemysł ciężki był rozwijany dzięki technologiom ZSRR co dało Polsce miejsce 10 -tej gospodarki w świecie.”

      Bzdura. Po pierwsze: kacapska technologia to kradziona na Zachodzie technologia. Po drugie: tej kradzionej technologii kacapy nawet nie były w stanie w pełni zastosować u siebie z braku umiejętności i własnego wcześniejszego zacofania technologicznego. Po trzecie: myśmy przed II wojną się rozwijali rekordowo w skali świata (zważywszy na tragiczne warunki, jakie mieliśmy zaraz po odzyskaniu niepodległości), także i pod względem przemysłowym (i z części tego przemysłu zbudowanego przed wojną do dziś korzystamy!), ale jesteś po prostu kacapskim tępakiem, który zielonego pojęcia o temacie nie ma, i nie będziesz miał o tym pojęcia z powodu tego, że jesteś popierdolony umysłowo, co widać po bredniach, jakie wypisujesz. Nie potrzebowaliśmy więc żadnej kacapskiej pomocy, a bez II wojny, mielibyśmy normalne warunki rozwoju i w efekcie bylibyśmy faktycznie potęgą w pierwszej 10 państw świata, a nie TĄ UROJONĄ PRZEZ KACAPSKO-PRL-OWSKĄ PROPAGANDĘ, która zdechła w 1980 roku z gigantycznym długiem, jaki, pomimo umorzenia połowy z niego, spłacaliśmy jeszcze niecałe 10 lat temu. Po czwarte: tyle, ile kacapy stąd na masową skalę wywoziły, okradając nas od 1939 do 1990 roku, to by starczyło na obdzielenie dobrobytem jeszcze kilku państw sąsiednich, z niemcami na czele. Ale o tym, śmieciu kacapski, też nie masz bladego pojęcia, bo nigdy w życiu nawet jednej statystyki o tym nie widziałeś. Po piąte: kacapstwo dekadami wstrzymywało nam rozwój gospodarczy, ZAKAZUJĄC prac nad wieloma dziedzinami, NAKAZUJĄC nam inwestowanie w to, co przynosiło nam gigantyczne straty, ale było potrzebna kacapstwu, oraz WPROWADZAJĄC nam siłą komunizm, który, jak wiadomo, jest w kwestiach gospodarczych dnem dna.

      A na resztę twojego pierdolenia szkoda mi czasu i klawiatury, kacapska szmato. Bo to są tak samo skrajne debilizmy, które wyssałeś z fiuta swojego oficerka prowadzącego i kacapskiej propagandy. Niektóre wręcz tak debilne, że koncertowo udowadniające, że bredzisz… Np. jaką to „hieną” byliśmy w 1918 roku, skoro od kacapstwa „wydarliśmy” NASZĄ ZIEMIĘ (a i tak, niestety, nie całą)? To w takim razie czym było kacapskie gówno, które nam ją zabrało przy okazji przez 150- 200 lat (licząc do odzyskania niepodległości) mordując masowo Polaków? No? Co, zjebie śmierdzący, system się zawiesił?
      ODEBRALIŚMY CO NASZE. ? Przeliterowałeś, polskojęzyczna kacapska wszo?

      „A na tych ziemiach od wieków mieszkał ruski prawosławny chłop, a tylko szlachta była spolonizowana.”

      I chuj z tego, że mieszkał? BYŁO NASZE a temu chłopu nieporównywalnie było lepiej (i on chciał w RP mieszkać), niż w kacapskim gównie, w którym takie „atrakcje”, jak np. wielki głód na Ukrainie (świadomie z rozmysłem zaplanowany i wykonany przez kacapstwo), były na porządku dziennym. Zresztą kacapia do dziś okupuje dziesiątki narodów i ich ziemię. Od polskiej granicy aż po Władywostok i od koła polarnego po Chiny, Indie, Iran i Turcję. Bo ziemie kacapskie to tylko moskwa i okolice. Reszta jest PODBITA a ich ludność po dziś dzień jest okupowana, mordowana i okradana.

      „Gdyby ty kurwo usraelska Polska nie zajęła ziem za linią Curzona nie byłoby rzezi Polaków na Wołyniu. ”

      NIE. Gdyby kacap ze swoimi nazistowskimi najlepszymi przyjaciółmi nie napadł na nas, NIE BYŁOBY „Wołynia” i nie byłoby też każdej jednej zbrodni, śmierci, oraz każdego jednego zniszczenia, jakie podczas II wojny miało miejsce. Bo to, co się działo, to WSZYSTKO BYŁ WŁAŚNIE BEZPOŚREDNI SKUTEK II WOJNY rozpętanej przez kacapstwo do spółki ze szwabstwem, które samo by się nie odważyło, lub bardzo szybko – kwestia miesięcy – dostałoby wpierdol w bardzo ograniczonym terytorialnie (w porównaniu z całym światem) konflikcie.

      „Historia nauczyła, że tylko przyjźń i współpraca z Rosją największym krajem świata przynosi ogromne korzyści czego dowodem są kraje BRICS.”

      Bahahahahaha… Takie gówno jak ty nie jest w stanie wyciągnąć nawet elementarnych wniosków z historii, nawet gdyby go one w dupę kopnęły. A BRICS skończy, jak RWPG, tylko znacznie szybciej. Gospodarczo to zero w porównaniu z Zachodem, do tego przyssało się do niego sporo państw biednej części Afryki i Azji, które mają kolosalne problemy na każdym polu, jakie państwo może tylko mieć, i liczą na to, że będą przez Chiny i ich kacapskiego wasala utrzymywane, a tego nikt na świecie nie jest w stanie utrzymywać, bo kosztuje to takie straty, jakich jeszcze w historii nie widziano. Poza tym to jest sojusz tylko na papierze, i tylko kacapska propaganda robi z niego realny i realną potęgę. Tymczasem jak przychodzi do konkretów, to ŻADEN kraj BRICS (z Chinami na czele) nie śmie złamać nałożonych na kacapię sankcji, a fiutin i jego kumple boją się tam do krajów BRICS nawet w odwiedziny pojechać, bo wisi nad nimi wyrok z nakazem aresztowania wydany przez Trybunał w Hadze i wszyscy w tym śmiesznym BRICS go respektują… – taki „sojusz” ma kacap… A ty znów udowadniasz tylko, że te wszystkie brednie wyssałeś z fiuta kacapskiego propagandzisty.

      „Teraz przez takich chujków jak ty chorych na nienawiść do Rosji mamy drogą energię,”

      Drogą energię to mamy przez szwabstwo i jego sługusów w postaci tuska i PO, którzy przez 20+ lat ŚWIADOMIE uzależniali Europę od kacapskich surowców energetycznych, finansując kacapskie zbrojenia i agresję, bo się szwabstwu powtórka z paktu Ribbentrop-Mołotow zamarzyła. Ale fiutin się przeliczył, pospieszył i gówno z kacapsko-szwabskich planów wyszło. Choć przyszło zapłacić za to pewną cenę, jaką były przez chwilę drogie surowce. Ale tylko przez chwilę. Obecnie ceny surowców od miesięcy są dużo niższe (np. gaz o około 70%) i docelowo wrócą do poziomów sprzed pandemii i to bez korzystania już kiedykolwiek z kacapskich surowców – nigdy więcej kacapia nie będzie sprzedawała swoich surowców energetycznych na Zachód w ilości większej niż 5% tego, co sprzedawała, a i nawet tych 5% nie będzie mogła sprzedawać jeszcze przez dekady. To swoją drogą pokazuje „inteligencję” kacapa, który szantażem energetycznym, obrazowo ujmując, ciął gałąź, na której siedział (i oni to robią regularnie od czasu istnienia tego jebanego kacapskiego państwa – zawsze w podobny sposób rozpierdolą swoją gospodarkę).

      „spierdoloną gospodarkę, ”

      Tak ci powiedział twój oficerek prowadzący? Znów kłamał. 😛 gospodarka jest OK. Dzięki PiS zresztą, który pomimo swoich wad doprowadził do tego, że PKB nominalne wzrosło podczas rządów PiS o 44% (literuj kacapska wywłoko: WZROSŁO O NIEMAL POŁOWĘ :P) i to pomimo wojny, pandemii, klimatu i tzw. transformacji energetycznej. I nadal polska gospodarka będzie się rozwijać.

      „tanie gówno rolnicze z Ukrainy”

      Nie. Bo są już od miesięcy blokady importu żywności ukraińskiej. Żarcie idzie w większości tranzytem przez Polskę, jeszcze nasze porty zarabiają na przeładunku. Znów cię oficerek prowadzący okłamał…

      PS. A brednie o „żydach, kapitalizmie itp.” to też zostaw dla kacapskiego bydła gdzieś na Kamczatce – tylko kacapski syf jest w stanie je kupić, bo ma pokoleniami przez taką propagandę i warunki życia spierdoloną mentalność. NIE MA gorszego ścierwa na świecie niż kacapy, to jest największy wrzód na dupie świata odpowiedzialny za największe na świecie zbrodnie, jakie kiedykolwiek w historii miały miejsce (nazistowskie szwabstwo to przy nich amatorzy…), ich się – całość, kurwa, tych 140 mln – powinno ogniem wypalić do gołej ziemi raz na zawsze.

      I tyle. Nieważne co z tej wyssanej z fiuta kacapskiego propagandzisty wybulgoczesz w odpowiedzi – więcej, śmieciu, na ciebie nie będę strzępił tu klawiatury, bo szkoda.

      2

      0
      Odpowiedz
    2. Idź w pizdu debilu, nadęty, zarozumiały bucu. Wyżej srasz jak dupę masz.
     Tacy jak ty są nieprzydatni społeczeństwu, nic z siebie nie dają oprócz fali krytyki i powinni być poddani przymusowej eutanazji.
     Wypierdalaj z chujni idioto z chujem w dupie!

     2

     1
     Odpowiedz
    3. Kim ty jesteś śmieciu? Jaki jest twój dorobek naukowy? Jesteś skończonym prymitywem, co widać po twoim stylu pisania, jebanym hejterem i zerem intelektualnym.
     Jak śmiesz obrażać człowieka, którego nie znasz?
     Ty gnido nie jesteś godny całować butów pana Dakowskiego.
     Ile ci płacą za hejt śmiedzielu pisowski?
     Tacy jak ty glisto powinni być zamykani w psychiatrykach.
     Spierdalaj w podskokach z chujni.
     Chuj ci w dupę pierdolony hejterze!

     1

     1
     Odpowiedz
     1. „Kim ty jesteś śmieciu?”

      A kim bym musiał być, żeby nazywać szura i debila szurem i debilem?

      „Jak śmiesz obrażać człowieka, którego nie znasz?”

      Nie znam i nie chcę znać, bo od foliarstwa i kacapkich lizydup się trzymam jak najdalej – mogę ich tylko wyśmiewać, a w przypadku wojny bez żadnych wyrzutów zajebać w ramach tzw. „patriotycznego obowiązku”. Przeliterowałeś? To spierdalaj, przychlaście, lizać dupę czy tam – co to miało być? – aha, buty ruskiego oszołoma…

      2

      0
      Odpowiedz
     2. Pierdol się zjebie!

      0

      0
      Odpowiedz
     3. On – to człowiek o bardzo wysokim mniemaniu o sobie – oczywiście mylnym – w życiu realnym tego nie wykazał . On – to osoba wychowana przez zimnego jak lód ojca – który kazał mu dźwigać 50 kilowe worki z cementem w wieku 7 lat 😉 – a po nocach kładł swą ojcowksą dłoń na jego małym kutasku .Wreszcie on – to osoba która nienawidzi kobiet . Teraz zapewne przylezie tu , przeczyta i odpowie tekstem , zawierającym 3000 słów – śliniąc się przed laptopem .

      0

      0
      Odpowiedz
     4. „On – to człowiek o bardzo wysokim mniemaniu o sobie – oczywiście mylnym – w życiu realnym tego nie wykazał .”

      A skąd to wiesz, szklaną kulę masz, czy tylko „głosy w głowie” ci mówią, bo znów nie bierzesz leków przepisanych przez pana doktora?

      „On – to osoba wychowana przez zimnego jak lód ojca – który kazał mu dźwigać 50 kilowe worki z cementem w wieku 7 lat ”

      Ha, he, he…

      Primo. Nie był „zimny jak lód”, przeciwnie – był bardzo „ludzkim” i życzliwym ludziom człowiekiem.

      Secundo. 1. I bardzo dobrze zrobił, że nauczył pracy. 2. Wyobraź sobie, że ja sam dobrowolnie i chętnie tę pracę, i wszystkie inne (a nazbierało się tego trochę), wykonywałem – musieli mnie jeszcze od niej odganiać, bo aż do przesady się angażowałem a nadmiar wysiłku zagrażałby zdrowiu. I chwalę sobie to doświadczenie do dziś.

      ” a po nocach kładł swą ojcowksą dłoń na jego małym kutasku .”

      A tu to najwyraźniej mylisz spierdolinę, która była twoim ojcem, z moim… Tzw. projekcja – na to – jeśli nie jesteś przypadkiem beznadziejnym – pomóc może już tylko specjalista…

      „Wreszcie on – to osoba która nienawidzi kobiet .”

      To nie jest nienawiść. To po prostu trafna ocena tych osobników oraz zjawisk z nimi związanych. Na tej samej zasadzie mogę uważać np. przestępców za spierdoliny, ale to nie znaczy z automatu, że ich nienawidzę. Ale pewnie – jak i wielu innych rzeczy – tego też, prymitywie umysłowy, nie ogarniesz… Jak już pisałem: gdyby tacy jak ty byli choć trochę inteligentni, to by się lepiej z wami bawiło.

      „Teraz zapewne przylezie tu , przeczyta i odpowie tekstem”

      Mówisz i masz. 🙂 (a poza tym mam taki kaprys) Po to są fora i portale internetowe, by na nich z ludźmi pisać, dyskutować i wymieniać opinie (i to jest bardzo dobra rzecz – tu podziękowania dla Admina za możliwość oraz swobodę dyskusji bez cenzury „politycznej poprawności”, która niestety jest w internecie nagminnym oraz bardzo złym zjawiskiem – bo to rozwija, jeśli tylko ludzie chcą z tego czerpać ten rozwój). Najwyraźniej to też dla ciebie za trudne, nie? 😛

      „śliniąc się przed laptopem”

      Ech…, znów cię rozczaruję, ale nie mam twoich nawyków, w dodatku nie używam laptopa a komputera stacjonarnego – jest znacznie wygodniejszy dla mnie w użyciu, poza tym nie mam nawyku (na szczęście) używania jakichkolwiek przenośnych komputerków (laptop, smartfon itp. poza domem – wszystko,. co na zewnątrz domu, to nie są miejsce na to, by zamiast nimi zajmować się komputerami, tylko właśnie miejsca, w których należy zajmować się tym i doświadczać tego, co w nich jest; ale gimbusiarnia nie zrozumie… jak widzę takich debili, którzy np. spacer z psem spędzają z mordą w ekraniku smartfona, to aż żal nad bezdenną głupotą ogarnia…, głupsi od nich są tylko nałogowcy, którzy nawet na spacerze muszą palić papierosy, ale tacy to już kompletni durnie – tak niszczyć zdrowie trucizną i jeszcze zapierdalać, by za nią zapłacić…).

      0

      0
      Odpowiedz
     5. Ale mi poprawiłeś humor 😉 jednak nie umiałeś się powstrzymać żeby odpisać 😉
      Ps. Do 3 tysięcy słów jeszcze brakuje .
      PS2. To nie jest tak, że cię nie lubię .
      PS3. Mam dwa koty do oddania – chcesz ?
      PS4. Samotności nie uleczą, ale zawsze to coś .
      Ps5. Jak już piszesz Locha , to od razu pisz Kurwa – nie ma tu cenzury 😉

      0

      0
      Odpowiedz
     6. „jednak nie umiałeś się powstrzymać żeby odpisać”

      Nie schlebiaj sobie – po prostu miałem taki kaprys. Bawi mnie to.

      „Ps. Do 3 tysięcy słów jeszcze brakuje .”

      I co mnie to obchodzi? Było tyle, ile uznałem za słuszne.

      „PS2. To nie jest tak, że cię nie lubię .”

      A ja ciebie nie. I w dupie to mam, co lubisz bądź nie.

      „PS3. Mam dwa koty do oddania – chcesz ?”

      Nie.

      „Ps5. Jak już piszesz Locha , to od razu pisz Kurwa – nie ma tu cenzury”

      Ja używam słów zgodnie z ich znaczeniem. A na „kurwę” to byś sobie, locho, musiała zasłużyć. One są jakie są, ale jest bardzo istotna różnica między wami: one nie są zakłamanymi, świętoszkowatymi babsztylami jak ty. I trzeba przyznać, że to w tym wypadku ich zaleta. Są, jakie są, i nie ukrywają tego, a nie jak lochy, które przez swoje popierdolenie umysłowe i zakłamanie niszczą ludziom życie (przy czym to, że się kurwicie jak i gdzie popadnie, jednocześnie robiąc z siebie na pokaz przed ludźmi te porządne, to przy tym jeszcze mało), i jeszcze są potem na tyle bezczelne, by strugać z siebie poszkodowane i niczemu nie winne.

      A za brak cenzury chwała Adminowi.

      0

      0
      Odpowiedz
     7. Byłbym zapomniał – nie było tu żadnej projekcji . PS7 . ( albo 6 ) . Jak idę na spacer z psem to słodko pierdzĘ , kochany :⁠-⁠P

      0

      0
      Odpowiedz
 9. Hehehe fanatyczne pisiury mają tak sprawne mózgi, ze nie przyjmują nawet prawdy gdy się im ja rzuficprosto w pysk i dają łapki w dół. Ten kraj nie ma przyszłości z takimi obywatelami.

  1

  2
  Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Dzisiaj mi się śniło że Kraków leży nad oceanem Atlantyckim | Szwagier i Szwagierka | Jebane żebraki pod żabką | Poharatani- Cz 1 | Dopiero teraz zrozumiałem po co ja się urodziłem. | Wszystkiego dobrego mężczyznom | Gruzina obraża... | Toaleta publiczna w Paryżu | Wulkanizatorzy | RE: A ja kocham kobiety | Nie rzucaj pereł przed wieprze… | A ja kocham kobiety | .krótka kuśka powodem niepewności w zyciu | Wiecie że w Holandii urodziły się monstrualne noworodki? | Lektorzy | Więcej imigrantów w Polsce, WIĘCEJ KURWA bo jest ich za mało | Chcecie to macie prawdziwą chujnię. | Lampki choinkowe nie zyskały popularności poza sezonem świątecznym | Inspektor Fiut i jego dalsze przygody | Wybory raz jeszcze | Emigracja | Pierdoleni krytykanci | Nigdy w życiu nie będę miał żadnej dziewczyny ponieważ jestem nieatrakcyjny fizycznie | Poczucie samotności | Co dalej z inspektorem Fiutem? | Sądowe kurwy | Pożary elektrycznych hulajnóg | Muzyczna AI | Czy zastanowiłoby Was... | Wolnych kobiet po prostu już nie ma | Rzuciłem pracę w IT po 5 latach | Wieczne tu narzekanie na laski | Coś | Nie narzekajcie na kobiety | Julki | Wyprowadzanie się, ślub i dzieci w wieku 18-26 lat | Kto jest nierobem? | RE: Szkoda czasu na nienawiść | Ludzie piszący posty grubo po północy | My tu gadu gadu... | Podpierdalanie jedzenia | Pasztetowy test | POwskie kurwy PEOWSKIE KURWY | Szkoda czasu na nienawiść | Juicyroots | Nienawidzę kobiet | Świnie w rodzinie | Chyba nie lubię być szczęśliwy, albo to moja nadinterpretacja? | Wojna bankierów