Pogoda to kurwa

Kurwa mać, z Polski to się zaczyna robić druga Anglia – nie ma kurwa dnia, żeby nie napierdalał jebany deszcz połączony z wiatrem.

15
4

Komentarze do "Pogoda to kurwa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jebana schizofrenia na wietrze.
  Też to masz?!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Bo ci, co do Anglii za chlebem wyjechali, wracając do Polski przywlekli ze sobą pogodę 😛

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Zaczyna robić? Przecież tu kurwa od wieków jest pół roku depresji, dwa miesiące chuj wie czego i cztery miesiące jako takiego fajnego samopoczucia. Czujesz klimat? Tu są tylko cztery miesiące fajne w trakcie roku, ja pierdolę, spierdalam z Testo do tej Grecji z buta co ostatnio wspominał, pierdolę idę z nim, pa.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Czegoś ty oczekiwał w marcu? 20 stopni na plusie i możliwości plażowania? Skończ kurwa narzekać, bo o tej porze dawniej to jeszcze śnieg po kostki był i mróz całodobowy.

  4

  0
  Odpowiedz
 6. 3 miesiące w roku czekania aż kolejna fala upałów się skończy, początek września i koniec maja (jak dobrze pójdzie) w miarę normalnej pogody, reszta, czyli 8 miesięcy to pizgawica, miks zimy, wiosny i jesieni, kurwa w jednym tygodniu 3 pory roku. We czwartek 21 stopni i słońce, przychodzi poniedziałek i można się wyjebać na zamarznietej kałuży. W szafce w pracy mam 2 kurtki i sweter kurwa jego mać bo do pracy ide, wiosna, wracam, zima.

  0

  0
  Odpowiedz