Pożegnanie Lata w Iłowie w 2020 i 2021 roku – jego brak

Wnerwia mnie, że w 2020 i 2021 roku w Iłowie nie było „Pożegnania Lata w Iłowie„ – takiej imprezy na której jest muzyka i mnóstwo osób się bawi.

Powodem braku tej imprezy jest epidemia koronawirusa, ale przecież można by prowadzić imprezę w reżimie sanitarnym np. żeby ludzie między sobą zachowywali dystans, a nie kurwa całkowicie ją odwoływać. Dobrze że w 2022 r. była ta impreza.

I mam nadzieję, że Ci piosenkarze, którzy występują w tej imprezie robią zakupy w Iłowie w supermarkecie o nazwie „ABP Market” przy ulicy „Rynek Staromiejski 21”. Wy też róbcie.

Korzyści z tego że ta impreza się odbywa to dużo zabawy i wypromowanie Iłowa.

1
6

Komentarze do "Pożegnanie Lata w Iłowie w 2020 i 2021 roku – jego brak"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pij siku imprezowicza lłowa, nie będzie ci się przetłuszczać głowa.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No i kurwa w Wyszogrodzie już byłem to jeszcze muszę pojechać do tego zajebanego Iłowa i kupić piwo w ABP Market.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Podobno w Iłowie ma być budowane metro żeby mieszkańcy mogli szybko i wygodnie dojechać do „ABP Market” przy ulicy „Rynek Staromiejski 21” .To wielka korzyść dla Iłowa ponieważ w ten sposób można wypromować Iłowo jako drugą miejscowość w Polsce posiadającą metro.Krakowiacy i Poznaniacy pękli by z zazdrości że Iłowo posiada kolejkę podziemną.A ile osób przyjechałoby do Iłowa aby przejechać się metrem i przy okazji zrobić zakupy w „ABP Market”.Mieszkańcy Iłowa wspierajcie tę tak potrzebną inicjatywę!”Metro dla Iłowa” to hasło dla wyborów samorządowych.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Iłów kurwa, Iłów

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Pewien jesteś że w zdaniu złożonym należy pisać Iłów a nie Iłowo kurwa?To zapytaj Miodka z Wrocławia!

    0

    0
    Odpowiedz
 5. Brawo za „można by”. To piszemy rozłącznie i tak Autorze napisałeś. Bo niejeden (tutaj łącznie) matoł napisałby (tu też łącznie) rozłącznie i mógłbym (i tu łącznie) wskazać nie jeden (a tutaj rozłącznie) taki przypadek a dużo więcej.
  Uczcie się, kurwa, pisać, bo za chwilę będziecie pisać po ukraińsku albo, nie daj boże, po rosyjsku skoro po swojemu nie umiecie. I bez żadnych, kurwa, „bugów” i innych „embedded”.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Pierdolony skurwysyn jebany w dupe przez bezzebne pterodaktyle zza winklem sklepu mlecznego w samo poludnie.

  Ojej jaki elokwentny skurwysyn sie znalazl.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. A o kim to mówisz? O sobie? Czy o twoim starym? Kretynie.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Krokodyle różańcowe to jedne z największych współcześnie żyjących gadów. W indyjskim Parku Narodowym Bhitarkanika żył osobnik o długości 7,1 m i masie 2000 kg. Według Księgi Rekordów Guinnessa, to największy udokumentowany przedstawiciel tego gatunku. Wciąż pojawiają się historie o olbrzymich krokodylach, które osiągają niemal 10 m. Niewykluczone, że kilka takich osobników wciąż jeszcze żyje w naturze. Trzeba jednak wiedzieć, że zęby krokodyla różańcowego nie mają zdolności do rozrywania mięsa, te służą wyłącznie przytrzymywaniu ofiary. Jak więc łowca radzi sobie ze zdobyczą, której nie może połknąć w całości? Krokodyl oddziela fragmenty mięsa silnym szarpnięciem głową lub tzw. „śmiertelnym młynkiem” – gad zanurza się wraz z ofiarą i wykonuje dynamiczne obroty wokół własnej osi.

  4

  0
  Odpowiedz