Przewidychujnia

Rozśmiesza mnie, ale i trochę martwi wyraźny trend jaki przewija się od dawna w zamieszczanych na tej stronie chujniach o tak zwanym sercowym charakterze. Wpisy te, dokonywane przez osoby obojga płci opisują bezgraniczną, w mniemaniu autora lub autorki podłość płci przeciwnej w ogólności, co wywodzone jest pobieżnie opisanych własnych doświadczeń osoby skarżącej się. Odpowiednio – kobiety są niewiernymi sukami, jednocześnie tępymi i przebiegłymi, mężczyźni zaś to zwykle lenie, chamy i matołki. Po ogólnikowym opisie doznanych, rzecz jasna zupełnie niewinnie i bez powodu cierpień autor lub autorka zapowiada zemstę na przyszłych partnerkach lub partnerach, zapewne w myśl zasady, że skoro mnie rodzice bili po twarzy, to nabywam prawo do łojenia po gębie własnych dzieci, jakie by one w przyszłości nie były. Ton tych wpisów i ich poetycka przesada są poniekąd zrozumiałe biorąc pod uwagę że strona jest poświęcona gorzkim żalom zaś autorom i autorkom właśnie zawaliła się ich wizja rzeczywistości. Co mnie w takim razie śmieszy i trochę smuci a zarazem żenuje swoja przewidywalnością? Rozkład ocen oraz negatywnych komentarzy. Wpisy o niemal identycznej treści są oceniane w skrajnie różny sposób, zależnie od płci żalącego się. Kiedy żali się chłopiec – komentujący wyrażają solidarność i wirtualnie kiwają głowami z aprobatą nad bon motami o tych „sukach i zdzirach”. Cztery gwiazdki murowane, a gdy wpis jest szczególnie żałośliwy to zdarza się i pięć. Kiedy analogiczne pretensje ma kobieta – automatycznie sypią się dosyć prostackie joby, a gwiazdek jest mniej niż na kongijskim niebie w dniu niepodległości. Żadne z komentujących chłopiąt nie zdobędzie się na autorefleksję i odrobinę dystansu do własnej płci, no bo wiadomo że wszystkie kobity to kurwy, oprócz mamusi rzecz jasna. Tym samym, moi drodzy, koledzy potwierdzamy tak naprawdę zasadności kobiecych pretensji i odbieramy wiarygodność pretensjom męskim. Bo po samym rozkładzie ocen widać naszą niechęć i pogardę do kobiet, o które tak się rzekomo troszczymy i tak nieszczęśliwie i bez wzajemności kochamy. A po co pokazywać się od tej gorszej, bucowatej strony, nawet na anonimowym portalu? Uprzedzając komentarze, nie jestem tzw. lewakiem, zdarzało mi się wywijać kobietom różne numery i zdarzało się także zaznawać z ich strony goryczy. Ale, jak to mówił fikcyjny homogangster Omar: its all in the game, baby, all in the game…
Więc jakoś trudno mi chować urazę do płci przeciwnej.

87
61

Komentarze do "Przewidychujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nienawiść do płci przeciwnej, to naturalne zjawisko. Tak na prawdę, gdyby nie sex, to chyba nie byłoby w ogóle jakiegokolwiek potrzeby, ani chęci komunikowania się z płcią przeciwną, bo w sumie to i po co. Jedyne, co nas łączy, to sex i rodzina

  1

  0
  Odpowiedz
 3. taki wynik gwiazdek, bo siedzi tu więcej facetów niż kobiet ot co. Prawda jest taka, że nigdy się nie dowiesz na 100% jak było z daną sytuacją. Dlatego najlepiej winę trzeba podzielić na „pół”.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dobrze napisane, znalazł się tu wreszcie ktoś z odrobiną oleju w głowie 🙂 Pozdrawiam

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Obiektywnie patrząc to każdy zawini w jakimś stopniu, raz kobiety, raz faceci, ale ludzie są pełni obłudy, w cudzym oku drzazgę dostrzegą, a we własnym belki już nie. Zresztą na tej stronie połowa komentarzy to debilizm ludzi w wieku maksymalnie 15 lat, a kto ma fizycznie więcej, ten powinien się po łbie lać, że jest mentalnie zacofany.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Wina często leży po naszej stronie, ale my obwiniamy sytuację lub innych ludzi

  0

  1
  Odpowiedz
 7. ja pierdole weź skończ z tymi pierdołami, nie umiesz pisać tekstu jebany pedale

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Gadajcie se co chcecie ale słowianki POlki i ruski to ścierwa a Japonki są najlepsze.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Moja loszka nie ma takich problemów, ale nie każdy ma takiego chuja jak ja ona wie ze jak coś zrobi to wystarczy zrobić loda i będzie zgoda a póżniej pijemy na umór i jebiemy się do białego rana.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. kolega mówi dobrze

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Moja loszka jest inna. Ma dosyć dużego penisa, a gdy stanie, to uwielbiam go sobie władać do ust.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. omar is coming

  0

  0
  Odpowiedz
 14. dlaczego Japonki sa najlepsze? nie mam odnosnych doswiadczen. Prosze o kilka slow na ten temat.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. O kurwa, nareszcie dobra chujnia/refleksja.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @4 wreszcie z odrobina? Pierdolisz panie jak polamany w chuj dobrych wpisów i komentow tu juz bylo (twój sie do nich nie zalicza).

  1

  0
  Odpowiedz
 17. do 2 masz calkowita racje.Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Tak jest tylko sex i rodzina,więcej nic A póżniej patrzeć się nawet nie chce.Taka prawda panie.

  1

  0
  Odpowiedz