Przynieś, podaj, pozamiataj

Zakres obowiązków w pracownika w Polsce mocno się zwiększył odkąd nie ma rąk do pracy. Szkoda, że nie idzie za tym nadal wzrost wynagrodzenia. Mieszkam przy granicy niemieckiej i tu nie ma rąk do pracy, bo wszyscy jeżdżą do reichu, więc jak jest ogłoszenie o pracę to lista obowiązków sprawia, że rżę śmiechem. Szukają frajerek i frajerów, które będą na jednym stanowisku o gównianej nazwie jak „pomocnik magazyniera” odwalać robotę sprzątaczki, majstra, wózkowego, tragarza, budowlańca i wszystko za gównianą pensyjkę. Kpię sobie z tego, bo oczywiście nie znajdują nikogo kto by to odwalał, więc od pół roku wrzucają te ogłoszenia. Nie wiem kto przez ten czas to robi, gdy nie mają kogo zatrudnić, ale domyślam się, że eksploatują do nieprzytomnosci garstkę starych tyraczy przed emeryturą, którzy wiedzą tyle, że „każdą pracę trzeba szanować” bo im tę mantrę powtarzały babki. Zabawne jest to, że jak u nas podnoszą oferowaną pensje o 100 złotych to w Niemczech rośnie o 500 . Bo prac za 5000 to już mało kto się podejmuje. Ciekawe do czego to doprowadzi. Ja poczekam, popatrzę, pośmieje się.

52
6

Komentarze do "Przynieś, podaj, pozamiataj"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. zazdrosze ci!!! ja musiałam ostatnio prosić sie pracę na produkcji za najniższa krajowa jedyny plus etat i nic po za tym;( płakać mi się chce ale lepszy rydz niż nic

  1

  1
  Odpowiedz
 4. U mnie, czyli Prezesa EURO Mebel, tak nie ma. Każdy gamoń ma przydzielone określone stanowisko i obowiązki. Nasi tyracze są sprawni, żywi i zdrowi. Jednostki podupadające na wydajności i zdrowiu są zwalniane. Prawo odprawy nie funkcjonuje, ponieważ tak skonstruowana jest umowa, której nikt z przyszłych tyraczy nie czyta. Każdy może stać się kółkiem w maszynie EURO Mebel. Ty, gamoniu, też. Porządek i harmonia niejednego tu ukoiły. Teren Prezes zakupił, niebawem wpada ekipa z kostką brukową. będzie parking dla tyraczy.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jak ci źle w Polsce to wypad do niemiec i ich kozojebców lewaku

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jedź do Anglii robić u murzyna sheeeeeeeiiiit. Dindu nuffin.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Ja jeszcze po godzinach gole cipkę szefowej raz w tygodniu żeby miała wygoloną i nikt na chujni się nie czepiał

  6

  0
  Odpowiedz
 8. Świnoujście?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Stymuluj trzon

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Olejuj płótno

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Pobudzaj genitalia

  1

  0
  Odpowiedz
 12. To proste. W Niemczech podnoszą o 500, bo w Lidlu w Polsce o 100 zł. A jak chcą coś z tym zrobić, to głosujesz na tych pro-niemieckich.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Ulżyło ci,gówniaku?No to won uczyć się przyrkę,bo i tak bedziesz powtarzać klasę,jebany nieuku.

  0

  0
  Odpowiedz