Psy

Temat psów i pamiątek po nich, które ostatnio masowo się wyłaniają, był już kilkakrotnie podejmowany. To jest nie do pojęcia dla mnie. Dlatego wyobraźcie sobie moją reakcję, kiedy wychodzę rano z mieszkania, idę sobie schodami, a tam…. Tak. Kupa. Psie kupsko. Kurwa mać, to nie jakaś Afryka (nie ujmując afrykańczykom, poprostu taki przykład bliskiego obcowania z naturą), że kupsko postawić można wszędzie. Się wkurwiłem, w poniedziałek, po powrocie do mieszkania, wieszam kartkę: „Sprzątaj gówno po swoim psie”, tudzież „Twój pies – Twoje gówno”. To nie pierwsza takasytuacja. Jadę winą. Coś jebie. Patrzę w dół – kałuża szczynów. Dobrze, że podłoga jest karbowana, bo buty by mi jebały. Kurwa mać. Masz psa, to się zaopiekuj, żeby nie pozostawiał nic po sobie…

23
57

Komentarze do "Psy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. W NYC-u jest bardzo wiele psów i parków i nie ma zadnego problemu z gownami. Dlaczego? Kara za nie posprzatanie po swoim psie jest do 1k$.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Sprawdź tylko, czy te szczochy w windzie to psie czy ludzkie, bo człowiek zwłaszcza naprawy robi to samo. A potem się zrzuca winę na zwierzęta.
  Chciałoby się rzec: masz męża, syna , brata to się zaopiekuj, żeby nic nie zostawiał po sobie .
  Po każdym weekendzie wsiadam do windy, a tam puszki, butelki, pety i przegląd jedzenia z imprezy…wsiadam w dym, bo jakiś jełop nie mógł poczekać z zapaleniem fajki tych 30 sekund zjazdu na dół….zanim zacznie się wychowywać innych należy samemu być w porządku.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Tak, masz rację. To też jest. Ja nie zostawiam po sobie takich niespodzianek. Uważam to za prymitywne zachowanie, tak samo jak pisanie po klatce markerem, sprayem, czy nawet długopisem (są i tacy desperaci, którzy muszą wyrazić w ten sposób swoją frustrację na klub sportowy, do którego czują antypatię). Zakładam, że to nie człowiek się wypróżnił w tej winwindzie, bo jest tam kamera.

  0

  0
  Odpowiedz