Rankingi w grze online

Na wstępie zaznaczam, że nie uważam się za najlepszego gracza świata i mam świadomość, że do mistrza w jakiejkolwiek grze to mi w chuj daleko. Jednak czasami można pierdolca dostać.

Opiszę to na podstawie sytuacji z gry GTA V: Jeśli jestem w trybie online, to tylko na torach wyścigowych. Niejednokrotnie zajmuję pierwsze miejsce w wyścigach.
Ostatnio grałem na jednym z trudniejszych torów. Bez ani jednego potknięcia, poślizgnięcia czy zahaczenia o barierkę kończę wyścig w 2 minuty i 33 sekundy korzystając z samochodu Overflod Autarch (jednego z najszybszych w grze). Z ciekawości zajrzałem na ranking. I tutaj patrzę, że najlepszy czas globalnie to…13 sekund. CO KURWA?! Nigdy nie oskarżam bez dowodów, ale to jawne cziterstwo i powinno się takich wypierdalać z gry na zbity ryj. Albo jeśli faktycznie uczciwie zdobył taki wynik to niech pokaże (albo chociaż opowie), jak on tego dokonał (i tak by tego nie zrobił, bo „hehe -magik nie ujawnia swoich sztuczek” – a tą sztuczką są wspomagacze…)

I to NIE jest chujnia na zasadzie: *płaku*każdy lepszy ode mnie to cziter i nołlajf*płaku*.

Chujnia

14
9

Komentarze do "Rankingi w grze online"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No ja zagrałem w gta v pierwszy raz rok temu i jak ogrywałem singla i robiłem szkołę latania, z ciekawości chcę zobaczyć wyniki lotów, a tam goscie w kilka setnych sekundy oblecieli miasto (sic!) XD

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Graj w World War 3 polskiego studia. Rewelacyjny FPS, albo w Chernobylite. Klimatyczny horror survival osadzony w Czarnobylu, trochę jeszcze nie dopracowany technicznie , ale klimat rewelacyjny i fabuła też.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Masz 13 lat? Jeśli jesteś starszy, to znaczy, że jesteś największym przegrywem EVER

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Też kiedyś grałem w Gta Online i również na wyścigach samochodowych, skokach spadochronowych, powietrznych czy też wodnych i tak przez 4 lata.Za każdym razem kiedy patrzyłem jak tu opisujesz na „najlepszy czas globalny” miałem taką samą reakcje. Ogólnie to nie radze obecnie w to grać, ta gra teraz rucha wszystkich graczy ma kasę. Polecam ci klasyka jakim jest MTA do GTA San Andreas będziesz mniej poirytowany. Pozdrawiam

  1

  0
  Odpowiedz