Reklamy w sieci

Siema. Mnie, a zapewne i was również denerwuje zjawisko reklam w sieci. Wchodzę sobie otóż na dowolną stronę, klikam w dałbóg dowolny link, a tu nagle… Jeb! Pizd! Fajerwerk! Kup! Sprzedaj! Oddaj! Zabierz! Wyruchaj! Daj się wyruchać! Pracuj! Nie pracuj! I tak do zajebania. I żaden ad-block, żaden antyspam nie pomoże. Zastanawia mnie jedno. Czy taki błazen, który trudni się owych reklam zamieszczaniem nie zdaje sobie sprawy, że ktoś raz wkurwiony czymś takim przez „nazwa.pl” czy inny szajs NIGDY tego nie kupi? Czy może spece od marketingu, PR, socjolodzy i inni mądrale mącą w głowach takiemu deweloperowi, że to dobry sposób na reklamę? Muszą przecież robić jakieś badania rynku? Gdyby mnie ktoś na ulicy zapytał czy skuteczne w/g mnie są takie reklamy – nakopałbym do dupy. Skąd oni biorą takie durne pomysły, że wkurwiając ludzi przekonają ich do swojego produktu? Chujnia ten internet.

24
47

Komentarze do "Reklamy w sieci"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie sam Adblock, tylko Adblock Plus + polska subskrypcja. A jak to nie wystarczy to Noscript (trzeba tylko pozwolić na skrypty na ulubionych stronach) i pozamiatane. Amen.
  Ja sobie tylko świadomie odblokowuję reklamy – jeśli dana strona mi się podoba. Jej autorzy też muszą z czegoś żyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tak działa priming, czyli tak zwane torowanie, albo-podawanie bodźców podprogowo. Prościej rzecz ujmując, im częściej widzisz jakiś bodziec, tym większe prawdopodobieństwo, że go kupisz. Świadomie możesz nawet nie pamiętać, o czym były te reklamy, ale podświadomie rozpoznawany bodziec podoba się bardziej niż nieznany-wskazuje na to wiele badań. Choć nie ukrywam, że i mnie te reklamy irytują:)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. a pamiętasz choć część nazw, które się tam reklamują? zapewne pamiętasz chociaż możesz sobie nawet nie zdawać z tego sprawy. i gwarantuję, że jak przyjdzie co do czego i będzie trzeba coś kupić/sprzedać itd. to właśnie przypomnisz sobie nazwę, która cię tak wkurwiła

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Używam combo AdBlock Plus + NoScript w Firefoksie i nic mnie już nie denerwuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. rzeczywiście trudno nacisnąć krzyżyk, a ktoś na tym zarabia, pozdrawia technik organizacji reklamy :>

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jaki użytkownik taki Ad-block.
  Nie rozumiesz idioto, że tam są konkretne bazy, a to co chcesz ponad to sobie sam blokujesz konfigurując filtr?! Ja pierdole, ale ludzie są głupi z dnia na dzień coraz bardziej.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Mnie też to wkurwia, ale oni wiedzą co robią i im się to opłaca.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. no i racja! też mnie to wkurza!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. firefox i adblock+ dodajesz do filtra reklame raz i klopot z glowy pozatym jest kilka gotowych,bardzo skutecznych baz

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A po co ff i jakieś dodatki? ja polecam operę, która jest „lżejsza” od ff. Domyślnie dla wszystkich stron wyłączasz ciasteczka, javascript, flesze i inne dodatki, przez co strony ładują się dużo szybciej i nie ma upierdliwych reklam. Natomiast dla wybranych serwisów (ulubionych, poczta, strona banku itp.) włączasz javascript, cookies itd. Poprawnie napisany serwis www da się odczytać bez włączonego javascript, a jeśli się nie da, to ja osobiście taką stronę olewam.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Też mnie wkurwiają reklamy,ale zwłaszcza te z dźwiękiem i które ruszają się po całym ekranie,zasłaniają go całego ale najbardziej hamskie są takie które po nacisnięciu krzyżyka nie znikają,lub krzyżyk gdzieś spierdala.Ale cóż dzięki temu strony www są za darmo.Dzięki zyskom z reklam.Zauważcie że za gazetę w kiosku się płaci.A w internecie za free(nie licząc kosztów dostępu)mamy znacznie obszerniejsze informacje i możliwości niż gazeta:)

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @11 Kolego, mam wrażenie, że właśnie wypowiedziałeś treść chujni redakcji gazet i czasopism i sprzedawców prasy 🙂 Bo to prawda co napisałeś 😉 Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @12: …i pracowników: drukarni, wytwórców farb drukarskich, papierni, fabryk maszyn poligraficzych etc. oraz cała w dupę jebana internetowa kurwa mać! Guttenberg właśnie przewraca się w grobie. trudno.

  0

  0
  Odpowiedz