Rozwiązanie

Zaprawdę znam rozwiązanie wszystkich chujni użytkowników tu piszących zatem :
Walcie konia, masujcie drąga i ruchajcie dmuchane lale, kradnijcie krokodyle, obsrywajcie kible, jeździjcie bez biletu, wkładajcie ważne kwity do niszczarek jak nikt nie patrzy, wsadzajcie zapałki w psie gówna na trawnikach i podpalajcie, podpierdalajcie zszywacze i długopisy w biurach, mleko z lodówki i kawę na zastawę. I nie zapominajcie o cukrze., jak zobaczycie jakieś cukierki czy odświeżacz do kibla też bierzcie. Niech was sponsorują. Ale sami nic nie noście. Będzie was stać na Amarenę i westy czerwone.

4
3

Komentarze do "Rozwiązanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja, pokorny patałach tyrający w Łódźkim Wydziale Fabrycznym u Byczywąsa, kłaniam się tobie Mesiu, twoje rady odmieniły moje życie. Ponadto dzięki sprzedawaniu sprzęgieł do Tarpanów i Żuków, siłowników wywrotu do Multicarów M25 i tłumików do skody 120 mogę kilka razy w tygodniu pozwolić sobie na zupkę Vifona, westy czerwone i 0.7 brzoskwiniowej Amareny.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. W dupie ci się poprzewracało z tego dobrobytu,z tego luksusu.Zupka Vifona to raz na tydzień na obiad w niedzielę o ile Pan Twój Mesio nie każe ci przyjść jebać nadgodziny oczywiście niepłatne a mszę to obejrzysz sobie w TV w świetlicy przyzakładowej ŁWF pod warunkiem że wyrobisz niedzielną normę.A czerwonego westa to będziesz dzielił na dwa razy tak żeby paczka starczyła ci na miesiąc a napój bogów Amarenę to będziesz oglądał przez szybę u Byczywąsa w kanciapie i raz na tydzień będziesz mógł spróbować ćwierć objętości musztardówki o ile wyrobisz 200% tygodniowej normy.Patrzcie Państwo arystokrata się znalazł i chce żyć jak panisko,jak hrabia a tu trzeba jebać 12-godzinne zmiany a nie marzyć o luksusach w postaci Vifona,czerwonych westów czy Amarenie.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Jutro zostaję Mesiu po godzinach i tyram za trzech.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Żartowałem.To nie Mesio pisał tylko ja starałem się naśladować styl pisania przez Mesia i myślę że w jakiś sposób mnie się to udało.Przepraszam Mesia i Byczywąsa oraz wszystkich chujowiczów.Mam nadzieję że mnie wybaczycie ten żart.Pozdrawiam wszystkich i życzę chujni.pl wielu lat obecności w necie aby żaden nadgorliwiec nie zamknąl tego portalu gdzie każdy może wyżalić się co go boli i co go wkurwia.Życzę wszystkim dużo zdrowia,poczucia humoru w tych trudnych czasach a także jak najmniej powodów do wkurwiania się 🙂

     2

     0
     Odpowiedz
 3. Śmieszy mnie Twój tekst, ale wolę wersję z kradnięciem krokodyli 😀 . A przy okazji dam radę od siebie: Rób zakupy w Iłowie w supermarkecie o nazwie „ABP Market” przy ulicy „Rynek Staromiejski 21”.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. no dwóch idiotów xD

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Tu autor komentarza powyżej. Chodzi mi o wersję, która zaczyna się od „Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle itd.” 😀

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Tylko 500+, 300+ i 12 000+ na drugiego i kolejnego gówniaka czynią cuda. I mieszkanie komunalne. Jak ktoś ma własną ruderę to po pijaku zaprószyć pożar i wystąpić do Dowbor o nasz nowy dom. Cały czas lać do cipy a nie na pępuszek czy plecki i robić kolejne dzieci. Dla regeneracji po stosunku pić jabole i bekać.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. i po gówno Polsce te bękarty?

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Admin, nie wiem co ty kurwa ćpasz, żeby przepuszczać takie chujstwo na główną ale zmniejsz dawkę albo zmień dilera.

  5

  1
  Odpowiedz
  1. Mi się wydaje, że admin dodaje jak leci…
   Nic nie sprawdza, tylko klika i klika…

   Minus: To po kij w ogóle tu moderator? XD
   Plus: Wolność wypowiedzi.

   2

   0
   Odpowiedz
  2. No chujstwo,
   bo to forum chujnia.pl XD

   1

   0
   Odpowiedz
 7. W Wyszogrodzie w Biedronce przy ulicy Mickiewicza 16 można kupić Amarenę. Kiedyś kupowałem.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Pyszny napój.. 3 sztuki i najebany jak Pancerfaust… ale sraka po tym jest taka, że reaktor w Czarnobylu to przy tym woda toaletowa.

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Jak to kradnij krokodyle… przecież ten skurwesyn ćwierć tony jak nie lepiej waży.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Różańcowy (zwany też słonowodnym) potrafi mieć 7 m długości i ważyć blisko półtorej tony.

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Słusznie!
   Haha

   2

   0
   Odpowiedz
  3. Ale najpierw je ruchaj

   2

   0
   Odpowiedz
  4. Teraz już wiesz po co użytkownicy chujni pytali o siłownik do Multicara M25.

   3

   0
   Odpowiedz
  5. Dlatego lepiej kraść takie zegarki z takim niebieskim podświetleniem wyświetlacza. Ale nie ze sklepu firmowego, kurwa jego mać, tylko klientom końcowym kraść. Wtenczas bedo musieli kupywać se nowe takie zegarki.
   Pozdrawiam, producent takich zegarków.

   1

   0
   Odpowiedz
 9. Ale to nie jest uczciwe!

  0

  0
  Odpowiedz