Samolubne ludziki

Nie jest tajemnicą, ani niczym nowym, że ludziki (nawet w Polsce) są bardzo samolubne i patrzą jedynie na własne gówno. Coraz częściej mają nawet wyjebane na własnych przyjaciół. Zrobi se taki jeden z drugim dziecko i już mają w dupie starych znajomych. Tak samo gdy chcesz czyjejś pomocy, czy chociaż porozmawiać, to nie, bo nigdy nie mają czasu kurwa. Takich prawilnych ludzi w tym kraju zostało może w proporcji 3 do 10 (i to góra trzy). Reszta to jebane Janusze, Grażynki matki Polki, Karyny sprzedające dupę najbogatszym i najpiękniejszym panom, oraz Sebixy, młodsze chachmęty podpierdalacze, którzy zrobią tak, żeby Ci jeszcze zaszkodzić…
Druga część tej chujni, może niekoniecznie mająca wiele wspólnego z tytułem dotyczy tego, że postanowiłem iż nigdy nie będę walczył za ten kraj. Po pierwsze nie wybierałem sobie narodowości, ani miejsca na Ziemi, w którym się urodzę, po drugie nie będę walczył o wyżej wymienionych spierdolonych ludzi, którzy by ci nasrali do ryja i zakopali w lesie, gdyby nie to obowiązujące pseudoparagrafy. Kobiety mają Cię za gówno, które ma zapierdalać na datki w postaci 500+ oraz być mięsem armatnim w czasie wojny. Bo nie jesteś piękny i nie zarabiasz dużo, ani nawet nie jesteś kierownikiem w Lidlu. Do tego pokurwione Polactwo na wsi, które jest wredne do szpiku kości, nudzi się takim skurwysynom to działają na szkodę uczciwie pracującym ludziom tj. mój ojciec. Szanuję polską flagę, godło i polski hymn, sam nienawidzę jak ktoś spuszcza w kiblu, ale chyba nie muszę tłumaczyć, że ten naród jest w większości spierdolony i patrzy na własne opasłe tyłki

117
20

Komentarze do "Samolubne ludziki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dlaczego nie możemy żyć jak Czesi? Państwo ateistyczne bez żadnych dyktatorów typu Rydzyk i Kaczor. Dlaczego u nas nie opodatkują tego burdelu by załatać dziurę budżetową? Nie oszukujmy się, kościół jest tylko i wyłącznie instytucją finansową. Zdziera kasę z ludzi słabych psychicznie, którzy myślą, że dając na tacę będą żyć wiecznie z aniołkami na chmurkach.

  43

  6
  Odpowiedz
  1. No właśnie, czemu :/

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Poczytaj o majątkach martwej ręki to zrozumiesz jakie jest moralne uzasadnienie finansowania kościoła.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. temat jakich tysiące, ktoś ci mówił że jesteś nuudny ?

  5

  16
  Odpowiedz
  1. Tak oklepane życie w Polsce jest nudne i nudni, przewidywalni ludzie i kobiety, którymi rządzą jedynie instynkty..

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Jesteś tak nudny, że szkoda pisać.

   0

   1
   Odpowiedz
 4. a najlepsze jak kogo mijasz na ulicy po latach a ten udaje, że ogląda chmury…a spierdalaj jeden z drugim.

  37

  1
  Odpowiedz
 5. Uważaj, bo jest też paragraf za znieważenie narodu polskiego. Pójdzie taki Janusz, któremu się nudzi, i złoży doniesienie i po co Ci to? Dlatego ja bardzo rzadko komentuję coś w sieci.

  13

  5
  Odpowiedz
  1. Obraziłeś mnie ide złożyć doniesienie. Janusz.

   5

   0
   Odpowiedz
  2. to już jesteś niewolnikiem

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Jako naród nie tworzymy jedności. Ani w obrębie granic, ani poza nimi. Łączą nas tylko chwile, jak nadchodzące, o zgrozo, MŚ w Rosji. Ale wystarczy gwizdek końcowy i budzą się demony, a raczej, „prawdziw” Polacy ruszają do boju.

  22

  0
  Odpowiedz
  1. A najbardziej dzielą nas partie u władzy czyli niemoralni, nielojalni bogacze.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Wal konia do portretu Hitlera!

  4

  15
  Odpowiedz
  1. Niejedna ostro tarła se bobra hehe

   1

   1
   Odpowiedz
  2. Nie jestem gejem ;]

   1

   0
   Odpowiedz
  3. Propagowanie ustroju faszystowskiego. Ide do prokuratury.

   4

   0
   Odpowiedz
 8. dokładnie ludzie są pojebani tylko garstka jest w porządku a reszta to chuje z krwi i kości, sam to czuje na własnej skórze, układy, lizanie dupy np. u mnie w robocie a bez znajomości bądź jak nie szpanujesz szajsungiem 9 i złotym zegarkiem za 5k to traktują cię jak śmiecia, podludzia, chuj wie czy ludzie kiedykolwiek się jeszcze zmienią bo marnie to wygląda jak na razie

  22

  0
  Odpowiedz
 9. Rusko niemiecki troll

  0

  13
  Odpowiedz
  1. Spierdalaj wyjobku. Gość pisze prawdę, a ty idź wal gruchę z kolegami z bandy o nazwie (o)nanizm (n)aszą (r)adością.

   4

   1
   Odpowiedz
  2. Nic mi nie wiadomo, może mam niemieckie i rosyjskie korzenie 😉

   1

   0
   Odpowiedz
  3. co nas interesuje Twój ojciec

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  2

  18
  Odpowiedz
  1. Te palant od krokodyli . U nas byl taki cwany jak ty … Hehehe jeszcze sie smiejemy jak wpierdalal nasze wymacane kanapki , jogurty ze spucho, torcik na ktory sie kazdy zesmarkal , domowe obiady nafaszerowane laxatywo . Nie nauczyl sie za pierwszym razem jak dostal sraczki ze musial brac wolne …no wiec team postanowil kontynuowac zabawe dla sportu . Obserwowalismy go na cctv jak wpierdala to co nam z nosa albo dupy spadlo . Bon fucking appetite „cfaniaczku”. Stac cie na wszystko . Wczoraj zjadles kanapke Baski. Z tamponem.

   7

   0
   Odpowiedz
 11. kradnij whiskey i ruchaj krokodyle czy jakoś tak

  11

  4
  Odpowiedz
 12. Nie kurwa, wszyscy mają się patrzeć na twój tyłek. Co tobie potrzeba. Nie?

  5

  11
  Odpowiedz
 13. Ja pitolę kto to plusuje?

  6

  15
  Odpowiedz
  1. Twoj ojczym pewnie

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Żydostwo i lewactwo.

   0

   2
   Odpowiedz
  3. Wypad do Torunia a nie na chujni siedzisz

   0

   0
   Odpowiedz
  4. Na pewno nie taki januszo-debil jak ty

   0

   0
   Odpowiedz
 14. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko

  1

  13
  Odpowiedz
 15. No wiec Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko

  1

  15
  Odpowiedz
 16. Spierdolony naród bo żydom daje rządzić…

  4

  8
  Odpowiedz
  1. Gdybyśmy byli dla siebie jak Żydzi, tak samo się razem trzymali i szanowali, trzęślibyśmy tą częścią Europy. A tak, jesteśmy pośmiewiskiem. Ty głąbie dalej zwalaj nieudacznictwo Polaczków na jakichś Żydów, a wciąż będziemy w czarnej dupie.

   7

   0
   Odpowiedz
  2. To niech się zorganizuje wreszcie i sam rządzi.

   1

   0
   Odpowiedz
  3. O! żydostwo minusuje

   0

   2
   Odpowiedz
 17. Dorosnij! Jak założysz rodzinę to sam będziesz miał kumpli w dupie.

  5

  23
  Odpowiedz
  1. I będę podpierdalał sąsiadów i ludzi w pracy, o tak 😉

   4

   2
   Odpowiedz
  2. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

   2

   1
   Odpowiedz
  3. Bo żona tak każe?

   2

   0
   Odpowiedz
  4. To ty dorosnij bo zyjesz w matrixie gdzie ci wpoili ze masz miec rodzine i chuj bo tak

   6

   1
   Odpowiedz
 18. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Ot co.

  1

  14
  Odpowiedz
  1. Spierdolony to ty jesteś, komuchu. Rusz głową, a potem dupą, bo inaczej będziesz takim typowym zgrzybiałym synkiem skurwysynkiem jak twój tata.

   Śmieciu.

   0

   2
   Odpowiedz
 19. Za to Ty jesteś wyjątkowy i lepszy od innych.

  2

  0
  Odpowiedz
 20. 1. Co się dziwisz. Przy dziecku trzeba zapierdalać.Spać nie mogą, bo im płacze po nocach, trzeba z nim jeździć po lekarzach, przewijać je, wydawać na nie pieniądze. Nie mają czasu, siły ani kasy. Do pracy idą żeby odpocząć. Przejebane mają. Wkręć się w grono ludzi którzy nie mają tego problemu – jest ich teraz w chuj.
  2. A na chuj masz o coś czy kogoś walczyć. To że się pojawiłeś w tym miejscu na tej planecie chuj wie po co (chyba tylko żebyś się mnożył jak rośliny i zwierzęta i zapierdalał na 1% elitę, żeby sobie żyli jak w raju) to nie twoja wina. Ani nie ty odpowiadasz co paru debili na górze sobie postanowi żeby zarobić wincyj kasy twoim kosztem. Będzie wojna to wypierdalasz do innego kraju i tyle.
  3. Chuj cie to obchodzi co jakieś Grażyny sobie myślą, jakieś inne ludzie i chuj wie kto jeszcze. Żyj sobie tak żeby tobie było dobrze, a reszta niech się pierdoli, zapierdala se do śmierci za grosze, robi i wydaje na to co podoba się sąsiadom i zdycha nawet na ulicy. Chuj ci do tego. Twoim celem jest przyjemne i wygodne spędzenie tych kilkudziesięciu lat życia jakie dostałeś, w dobrym zdrowiu. Z dziećmi czy bez dzieci, w Polsce czy w Bangladeszu – to wszystko chuj. Kiedyś zdechniesz i nikt nie będzie o tobie pamiętał i będzie miał wyjebane co robiłeś i jak żyłeś i jak się nazywałeś. Jebać to wszystko, liczysz się tylko ty a te Janusze i Grażyny dookoła mają za zadanie jakoś cię wydymać żeby im było dobrze albo żebyś cierpiał razem z nimi (w myśl zasady „misery loves company”), wiec ci wmawiają pierdoły i próbują zmusić do życia wedle ich zjebanych zasad stosując wobec ciebie szantaż, próbę ośmieszenia, poniżenia i inne nieprzyjemne środki nacisku. Ty masz za zadanie mieć na to wyjebane i robić swoje.
  4. Na chuj tak to przeżywasz, pierdol to. Pozdrawiam.

  9

  1
  Odpowiedz
 21. Tu ten z włoskiego lasu, podaje receptę dla wszystkich stulejarzy, których nie stać na kobietę z polandeszu. Wiem, ze myślicie, ze ja tu w jakimś namiocie się tulam, ale zapewniam was, ze mam tu jednak mały domek z ładnego kamienia, mały bo mały, ale za to w cenie kawalerki w Wyszogrodzie. Łóżko dla przyjemnosci z kobieta się zmieści, a reszta gratów niepotrzebna bo tu ciepło cały rok. W ogródku pomidory i oliwki a jak poootrzeba hajsu, to kosisz trawnik u Niemca i jest 100€. I jest widok na morze… potem idziesz do baru ( w każdej wiosce jest) i za wagon fajek przemyconych wieskaTico nawiązujesz znajomosci i uczysz się języka. Jak nie masz tico, szukasz w necie, gdzie rozładowują ukraińskiego busa w sąsiednim miasteczku i jeszcze masz przebitkę. Potem rozglądasz się za jakaś słoikowa genuenka, czy inna napletanka, albo biedna sycylianka, co miała na polu pomidorów u capo zapierdalac. One chętnie przeniosą się w bogatszy rejon, bo to jak przenieś się z koziej wolki do trojmiasta. I z polskimi dokumentami żyjesz sobie jak król, do roboty ba polu bierzesz emigrantów z Afryki, albo z Ukrainy. Jak można być tak ślepym, żeby narzekać, ze się skończyło technikum a ni ma pracy za 500€ będąc białym, technicznie ogarniętym Polakiem z paszportem UE?

  1

  0
  Odpowiedz
 22. Srasz na Polskę bo nigdzie nie byłeś …. Rusz dupę a zobaczysz jaki miód jest za granicą …

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Tak wlasnie , my tu czekamy w naszym usra korpo , czekamy .My w korpo gramy w takie gry -live or die ,winner -loser . I hate corpo . I think U guys spoiled nice country of Poland .

   0

   0
   Odpowiedz
 23. jestes zwykla pizda zyciowa i w ddoatku masz ryj trolla i do konca zycia gowno osiafniesz i gowno bedziesz zark – a teraz wypierdalaj

  0

  1
  Odpowiedz
  1. To jest właśnie wypowiedź typowego Janusza ze wsi

   0

   0
   Odpowiedz
 24. „Coraz częściej mają nawet wyjebane na własnych przyjaciół. Zrobi se taki jeden z drugim dziecko i już mają w dupie starych znajomych.” – zgadza się. Przez to że dany „znajomy” wziął ślub lub strzelił sobie dzieciaka, straciłem jakieś 95% znajomych… No bo „po co, nie ma już czasu na znajomych, najlepiej mieć ich w dupie i zajmować się tylko swoją duperką/dzieciakiem”. Taaa…

  4

  2
  Odpowiedz
 25. Wez , kurwa jakis Adderal zanim zaczniesz pisac , bo masz chujowa koncentracje i nie wiadomo o co sie wkurwiasz . Pewnie lekcji nie chcesz odrabiac gimbuzo!

  0

  2
  Odpowiedz
 26. Ludzie zakładają rodziny bo taka jest kolej rzeczy. Może tobie ciężko w to uwierzyć ale ludzie odnajdują w tym sens życia. Przekazanie genów dalej – bo to jedyne co po nas zostaje po naszej śmierci. A jak ktoś woli imprezować, ruchać i pić whiskey to droga wolna ale nie miej pretensji że ktoś postanowił założyć rodzine i nie ma czasu dla takiego szczególnego i wyjątkowego płatka śniegu jakim jesteś. Chuj ci w dupe frajerze

  5

  4
  Odpowiedz
  1. Yea , but .. But why , but , but

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Ostatnim zdaniem zjebaleś ten komentarz, minusujemy

   0

   0
   Odpowiedz
 27. Sprytne tłumaczenie spierdolenia i tchórzostwa :p

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Tak, aż razi w gały bòl dupy z powodu życiowego nieudacznictwa. A gdyby tylko jakaś Karyna poleciała na jego trollowaty ryj, sam by chętnie tę rodzinę założył i miał w poważaniu dawnych kumpli.

   1

   0
   Odpowiedz
 28. Wypierdalaj jak ci źle na wyspy albo chuj wie gdzie, na chuj tu siedzisz i stękasz? Z twojej wypowiedzi wylewa się żal dupy o to że inni jakoś dają radę choć nie ma różowo, zawsze mogłeś się urodzić na Ukrainie albo w jakimś talibańskim? Co wtedy byś powiedział? Może najwyższa pora zacisnąć poślady i wziąść życie w swoje dłonie? A nie użalać się jak jakaś ostatnia pizda co nic nie robi ze swoim życiem i liczy że jakoś to będzie, nie kurwa, lepiej nie będzie ogarnij się dopóki masz nad tym kontrolę, bo inaczej skończysz z przysłowiowym chujem w dupie, życie przeleci i zdechniesz jako zgorzknialy pierdziel.

  1

  1
  Odpowiedz