Serwisy skuterów

Moja chujnia to serwisy skuterów. Chciałem wyczyścić gaźnik mojego skutera, ponieważ zaczął się przytykać od brudu. Ale wszystko było idealnie. Stwierdziłem, że lepiej będzie jak oddam skuter do warsztatu, bo nie mam czasu ani warunków do dłubania w nim. W pierwszym warsztacie skasowali mnie 150zł za „czyszczenie”. Po tym coś się popierdoliło i zaczął mi palić dwa razy więcej i nie dawał się wyregulować, obroty skakały jak chuj na wietrze. Pojechałem do innego serwisu, a tam wymienili mu jakąś część, skasowali mnie 120zł i okazało się, że problem nie tylko nie ustąpił, ale wręcz się powiększył. Jak to kurwa jest? Prosta rzecz jak czyszczenie i fachowe serwisy tak potrafią ją spierdolić? Tracę czas, pieniądze, energię na walkę z nimi. Okazuje się, że wszystko co się robi samemu jest lepsze niż pierdoleni partacze. „Jest mniej więcej dobrze”. Chujnia straszna.

69
65

Komentarze do "Serwisy skuterów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak kupujesz chińszczyznę za 2k do której nie ma części to czego się spodziewałeś? Za 2k można ewentualnie kupić rower. To są sprzęty tylko na okres gwarancji. Gdy gwarancja minie i nastąpi awaria możesz to spuścić ze skarpy do jeziora i naszczać na odchodne. Widzę jednak, że jesteś zawzięty i zależy ci na naprawie tego czegoś. No to posłuchaj. Serwisy serwisami, są partacze ale fachowcy też istnieją tylko nie chce ci się albo nie potrafisz ich znaleźć. Z drugiej strony szkoda, że nie trafiłeś na rozsądnego gościa który wie jak postępować z klientami przywożącymi taki złom. Bo taki rozsądny gość skwitowałby cię krótko: Panie, ładowanie w ten sprzęt kasy jest z gruntu nieopłacalne. I nie mówię tego dlatego, że nie chce mi się z tym robić albo że mało na tym zarobię tylko po pierwsze: nie ma do takiego gówna części/po drugie nawet gdyby były to ich cena jest zaporowa i w efekcie tak czy srak by się pan nie zgodził na serwis (bo tylko debil chciałby w to inwestować). W ten oto sposób zaoszczędzam czas pański oraz mój a do tego jestem szczery i uczciwy. A to, że panu się taka diagnoza może nie podobać…szczerze? mam na to wyjebane – I miałby rację.
  1/5 bo zer niestety nie mają.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dlatego cieszę się, że mam Jamaszkę z wytryskiem 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja juz nie moge sie doczekac co napisze tu koles od mesia z pensja 17tys 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tutaj niestety muszę stanąć w lekkiej obronie autora. Panie spod komentarza numer 1 – na zasadzie jakiej arytmetyki wyliczyłeś, iż skuter autora kosztował 2 tysiące złotych polskich?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A ja mam Komarka i wszystko robię sam. Jeździ się porządnymi maszynami, a nie gównem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kup sobie Osę a nie chiński szmelc,z netu ściągnij poradnik jak to konserwować.Wydasz raz,a dobrze.
  Albo zainwestuj w coś typu Simson i jak wyżej.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie masz paru minut na czyszczenie gaźnika i wolisz wyjebać 270 zl w serwisie, to teraz będziesz napierdalał przez 135 godzin na taśmie, żeby to odrobić. Jeśli przez ten czas nie będziesz nic jadł i będziesz nocował pod mostem, to się odkujesz. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to szanowałbyś swój czas. Nie kupiłbyś gównianego chińskiego skuterka tylko porządny, trwały motor BMW, który w dodatku swoim wyglądem nie budzi ataku śmiechu u przechodniów, jak ten twoj odkurzacz.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Twoja chujnia to chujowy skuter. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto jak na to byś wiedział że za jakość trzeba zapłacić.
  Ja jeżdżę markowym skuterem marki Simpson i wiem co mówię.
  Pozdro.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. chcesz mieć dobrze? zrób sobie sam. niestety tak to jest.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. chcesz mieć dobrze? zrób sobie sam. niestety tak to jest.
  do3:i to netto!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jeździsz gównem. Kup sobie Simsona tak jak ja, śmigaj wyjebiście, wszystkie naprawy w domowym zaciszu. A prawidłowo obsługiwany, na oryginalnych częściach Simson przejedzie więcej niż miliard chińskich kibli.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Bo teraz są tacy „fachowcy”. Jak nam wymieniali piony (zasilanie) w bloku, to po włączeniu prądu, część urządzeń miała „fazę” na obudowach ( stare zasilnie 2 przewodowe). Szczęście, że nikogo nie poraziło. Majster zamiast się tłumaczyć powiedział:
  – Popatrz Pan, z kim ja teraz muszę pracować…. INŻYNIEROWIE….

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Gosciu od mesia hehe BMW motor a czemu nie merca na zamowienie albo na oklejenie, ja mam rower mecedesa nie woerzysz spr na necie i jak cos trzymaj sie jednej marki Neolatku.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Kup sobie motór a nie na kiblu jeździj…

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Twoją hujnią jest za wysokie mniemanie o sobie. Myślisz że jesteś wyjątkowy i coś znaczysz że jesteś inny niż wszyscy… w sumie masz racje… jesteś pierdolcem z gównianym światopoglądem. pa!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. haha, a ja mieszkam na Tajwanie gdzie skuterów w bród i takie rzeczy tu robią za 20 zł.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Oni z tego żyją ze ci spierdola

  0

  0
  Odpowiedz