Sił brak

Drodzy Chujowicze! Wiem, że gorsze chujnie się w życiu zdarzają, ale taka mnie dopadła i co zrobię. Studia sobie wybrałam jakie wybrałam (medycyna) i wiem że to kiedyś zaprocentuje, ale powiem Wam, że już, no kurwa nie mogę. Kolejny rok siedzenia nad tomami. Pierwszy maja, dzień wolny, godzina 23, a ja znów międlę te przezajebiście nudne cegły. Ileż się można z tym siłować, mózg rady nie daje. A po studiach przecież też nie wieczne wakacje tylko zapierdalanie. Po śmierci chyba odpocznę. Mózg mam już przepalony i przeładowany, nic tylko kurwa jedna tabelka, druga tabelka, dawki leków, ja pierdolę. Jeden przedmiot się kończy, inny zaczyna, co chwilę jak nie kolokwium to urok czy inna sraczka, wpadłam w jakiś wir czasoprzestrzenny chyba, bo mam wrażenie, że to jakiś dzień świstaka i to się nigdy nie skończy. I tak od paru lat. Jestem zajebiście zmęczona, siadłabym jutro na dupie z wińskiem w ręku, serial obejrzała, nie wiem, do kina poszła, a tu kolejne kolokwia zaraz po weekendzie i śrut. Rzygać się chce.

79
62

Komentarze do "Sił brak"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ale chcesz być lekarzem i leczyć ludzi?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wielu z tu obecnych jutro też z nikim nie wyjdzie, więc nie jesteś sama. A swoją drogą jako przyszła lekarka pewnie wiesz, czym możesz się dopalić, żeby nie miało poważnych skutków ubocznych, więc korzystaj – trochę Tussipectu czy innego środka i od razu pojawi się większa ochota do nauki;)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Po chuja się uczysz? Idz do marketu i zapierdalaj za 1300 zł

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Słuchaj. Jak nie masz do tego zamiłowania/pasji to zostaw to w pizdu. W sumie może okazać się, że tak Ci będzie lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Trza było iść do zetki, wajchy, szkolenie w spawaniu (i oczywiście piwko, wódeczka), a teraz jak ja, siedzieć w stoczni w Japonii na kontrakcie sub-amerykańskim i zapierdalać za 27$/h z dodatkami itp.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Przenieś sie na filozofię

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Trzeba było kurwa iść na politologię a nie teraz biadolisz

  0

  0
  Odpowiedz
 9. No niestety jak system mówi: „rób” to ty pytasz tylko: „ile”.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Będziesz po tych studiach miała pracę, to się liczy

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Chodź na seks.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. TO PO CO IDZIECIE NA MEDYCYDE, AŻEBY POZNIEJ PŁAKAĆ? TO JUZ KTÓRAŚ TAKA CHUJNIA Z RZĘDU.
  Przykro mi, że karzą wam się na medycynie uczyć, ale to nie europeistyka ani ochrona środowiska, ja bym tam nie chciała żeby leczył mnie w przyszłości niedouczony frajer, których teraz mamy wielu

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Tata zabronił Ci dosiadać Garulfa, bo jest za duży.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Może jesteś niezaspokojona seksualnie, z pomocą mogę przyjść ja, jeśli jesteś ładna…
  Jak nie to spierdalaj do tych twoich książek.
  I pizda.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. To nie marnuj czasu na chujni tylko wkuwaj

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Może jesteś niezaspokojona seksualnie, z pomocą mogę przyjść ja, jeśli jesteś ładna…
  Jak nie to spierdalaj do tych twoich książek.
  Ah regulamin.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. jesteś tempa dlatego siedzisz tyle nad książkami. Pewnie kujesz wszystko na pamięć a potem zapominasz. Nie kumasz czaczy, nie czaisz bazy i nie jarają Cię te klimaty. Będziesz potem dennym lekarzem. ty się trzeba fascynować. Bo jak inaczej grzebać można ludziom w śmierdzącej d… gębie czy innych częściach ciała lub zajmować się innymi syfami, bakteriami, grzybami w sposób profesjonalny. Czy byłabyś w stanie zrobić resuscytacje usta-usta osobie po wypadku z gębą pełną połamanych zębów krwi i innych wymiocin?? Czy widziałaś przed podjęciem studiów hemoroida lub stuleję?? przy wypadkach nie ma czasu przypominać sobie co zaleca książka, trzeba używać dodatkowego zmysłu. Co Ty tam robisz wobec tego???? Dużą kasę można robić też w innych branżach. No chyba że do końca życia będziesz siedzieć za biurkiem i wypisywać leki na oko – dużo tak robi.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Tak masz rację, po śmierci sobie odpoczniesz, tylko pani dochtór nie zapomnij sobie przepisać coś na robaki.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Pomoc znajdziesz na forum.haszysz.com

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Pierdol to. Przetrwaj. A za pierwsza prawdziwa wyplate lec na Malediwy, siedz na plazy i placz z zachwytu, ze dzieki temu,ze zapieradalas mozesz zobaczyc cos takiego. Wiekszosc nie ma takiej mozliwosci. A ze jeszcze przy okazji uratujesz komus zycie… Pozazdroscic kurwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Wszystko co urodzone po 1985 to dno mentalne I emocjonalne. „skasuje wsxystkie profile” – co za p..zda. Ids poruchaj troche cieplaku to sie polepszy, pojedz gdzies, zobacz cos. Co za p…zda!

  0

  1
  Odpowiedz
 23. Wiem co czujesz – jest przejebane. Ale jeśli aż tak Cię to męczy…może to nie te studia? Nie chcę być złośliwa. Ja sobie to tłumaczę tak – czego chcę od życia? Być świetnym lekarzem. Jak to zrobić? Uczyć się. Jeśli ktoś wybiera takie studia to powinien się z tym pogodzić… ”Dziś robię to czego innym się nie chce, a jutro zrobię to czego inni nie będą w stanie.” Pozdrawiam, trzymaj się ciepło;)

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Nie „winko” itp. Tylko siadaj w 'tabele’,ktoś tuuu… 😉 musi zapierd.
  Przypomnieć ci??? – „A po studiach przecież też nie wieczne wakacje tylko zapierdalanie. „…
  pzdr.Schwerte.de

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Zrobisz doktorat to pomyślimy nad odpoczynkiem

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Podziwiam szczerze za ambitny kierunek, nie jakieś spizdowacenie jak europeistyka czy turystyka. Szaczunek.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Tylko lamusy biorą lekarstwa bez potrzeby. Pewnie bierzesz koke i inne syfy. Jesteś słabą jednostką. Nie potrafisz się uczyć i idzie Ci jak idzie… A po za tym twój problem to nie problem. posłuchaj tego „Elusive – Hurricane” dobra nuta jest!!

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Coś dużo ludzi z medycyny ostatnio na chujni… Pozdrawiam Lublin 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 29. jeszcze sobie siadziesz z wiskaczem

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Kocham Bozię bo mnie zbawi, Jezó zbaw mnie bo nie chcę do diaboła iść, byłem wczoraj na zachrystii 666

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Tak,to można porównać do cierpienia dziecka,które urodziło się niewidome.bez rączek w dwunastoosobowej rodzinie o dochodzie 1100 zł miesięcznie.Albo też odchodzącego w bólach dziesięciolatka,którego dopadł nowotwór.Naprawdę,masz Niunia przejebane.

  0

  1
  Odpowiedz
 32. Daj spokój, zepnij się, zapierdalaj i żyj jak człowiek po skończeniu studiów. Inaczej będziesz dymać za psie pieniądze i pluć sobie w brodę za kilka lat zastanawiając się czy nie kupić jednak edamskiego bo 2zł na kilogramie tańszy.

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Daria to ty??! (pytam poważnie :] )Odp Autorko!! 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 34. chodz ze mną na spidermena (:

  0

  0
  Odpowiedz
 35. komentarze to są corazbardziej chujowe

  0

  0
  Odpowiedz
 36. ucz sie potrzebni sa dobrzy lekarze jak nim będziesz będziesz kimś

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Do 13@ Powiedz mi, co jest ten Garulf ? kutas ??

  0

  0
  Odpowiedz
 38. @31 Bez urazy – i pełne współczucie dla sytuacji – ale wkurwiają mnie niesamowicie ludzie, którzy będąc ciężej doświadczonymi przez los odmawiają innym prawa do zamartwiania się. Każdy ma swoje problemy, ma własny krzyż – Dziewczyna chce leczyć LUDZI, czyli ogół WAS. I chce to robić DOBRZE, dlatego zasuwa. I co Ją czeka? Tak, tak, pewnie 95% z Was od razu odpowie, że kurrewsko wielkie zarobki, manna z nieba i życie na kilkumetrowej grubości kobiercu z szeleszczących banknotów.
  A TERAZ WBIJCIE SOBIE DO GŁOWY, ŻE PRACA LEKARZA TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ – ZA CUDZE ZDROWIE I ŻYCIE!!
  Owszem, każdej pracy należny jest szacunek – każdej, bez wyjątku. Ale nie porównujcie odpowiedzialności kasjera z dyskontu z odpowiedzialnością lekarza, którego błąd może kosztować cholernie dużo.
  Tak, na pewno i w tym zawodzie jest w chuj patologii, masa pazernych chujów bez sumienia – ale w sporej części (znanych mi lekarzy) to jednak osobniki, które ostro zapierrdalały na studiach i teraz NIOSĄ POMOC oraz RATUJĄ ŻYCIE.

  0

  0
  Odpowiedz
 39. Tu autorka 😉 (nie Daria, osobo 33). To jest TEN kierunek, gdyby nie był, to bym to już jakiś czas temu rzuciła w cholerę. Po prostu jest ciężko i czasem kryzys człowieka dopada 🙁 A konowałem wyjść ze studiów nie chcę. 18, nie masz racji, że tylko tępi zakuwają, rozumiem na ludzi ogarniętych sama wiedza z nieba spada? Dziękuje bardzo, tym co napisali dobre słowo, czasem trzeba trochę wsparcia, żeby nabrać rozpędu do dalszej roboty. Szczególnie pozdrawiam współ-studentów! Trzymajcie się ciepło Chujowicze i obyście mieli jak najmniej powodów do pisania na chujni!

  1

  0
  Odpowiedz
 40. @1,3,7,12,18 wiekuiści frajerzy są z was, bo myślicie że lekarze dzisiaj leczą. Wy ciemniaki, nawet jeśli by chciała leczyć, to koncerny i inny chuj próbuje hamować naukę i dąży do waszych chorób a nie zdrowia. Jeśli myślicie że zdrowiejecie od pójścia do lekarza to pozdrosy. @27 ona nie bierze leków tylko sie ich uczy

  0

  0
  Odpowiedz
 41. do @38 widziałeś jakiegoś lekarza który by rzeczywiście poniósł odpowiedzialność za swoje błędy/zaniedbania??? hahahaha jeśli tak to chyba nie w PL. tutaj jest solidarność zawodowa, każdy każdego kryje. nawet powoływanie biegli lekarze…

  0

  0
  Odpowiedz
 42. Tu Marian Pies psychiatra. Dziecinko kochana każdy zapierdala. Siedź na tych studiach i się ucz to będziesz zapierdalała, ale wiedziała za co. A co do braku sił zalecam reset- pół litra, jeden lolek i do spania. Akcja regeneracja. I tak za każdym razem w razie powtórki przeciążenia. Trzymam kciuki, Pies Marian, Twój psychiatra od przeciążonej przez medycynę głowy.

  0

  0
  Odpowiedz
 43. Bo to MEDYCYNA a nie łopatologia przygłupie. Mam nadzieję, że nigdy nie trafię do Ciebie na leczenie, bo ewidentnie nie masz powołania.

  0

  0
  Odpowiedz
 44. @22 To zaczęło się w 1986r 26 kwietnia po awarii reaktora nr 4 w czarnobylu.

  0

  0
  Odpowiedz
 45. @18 ty trepie jest roznica miedzy medycyna gdzie zostajesz gabinetowym lekarzem a ratownictwem gdzie grzebiesz ludziom w polamanych zebach czy tam dupach. Stulejarzu jeden

  0

  0
  Odpowiedz
 46. @37 nie wiem co miał/miała na myśli 13, ale Garulf to ze staroangielskiego 'wolf spear’ w wolnym tłumaczeniu coś jak 'wilcza dzida’ ew. włócznia, 'to spear’ może też znaczyć 'nadziać’. Chyba muszę przemianować mojego niebieskiego przyjaciela… Poza tym Garulf to postać z LOTR!

  0

  0
  Odpowiedz
 47. @35 całe szczęście ze twój trzyma poziom

  0

  0
  Odpowiedz
 48. Do @39 Witaj ponownie autorko, jestem osobą z pod @33 miło że odpisałaś, aczkolwiek się tego nie spodziwałem 🙂 Jeżeli byś miała ochote porozmawiać bez zobowiązania to napisz do mnie polandg.nr115@gmail.com jedynie moge Ci napisać o osobie że jestem prawdopodobnie w twoim wieku (jeżeli ma to dla ciebie znaczenie) Jeszcze jedna sprawa ja wiem ile masz nauki, widziałem książki do anatomii i nie tylko 🙂 Pozdrawiam P.S nie jestesm kanibalem także pisz śmiało bo Cie nie zjem!

  0

  0
  Odpowiedz
 49. Siema !! Mam problem sama ze sobą!! Nie akceptuje sie i manipuluje ludźmi robie jakieś scenki teatralne uwarzam ze nikt mnie nie rozumie !!;( boje sie wyjsc z domu oklamuje chlopaka i jeszcze mam matke ktora jest psychicznie chora i obgaduje mnie z moja pojebana babka mówią ze ma nie jesc ich jedzenia w domu mam sie nie kąpać czasami chcialabym gdzieś uciec wyjechac nie wiem nie żyć ;( !!! Kazdy ma mnie w dupie jak ja potrzebuje pomocy to nikogo nie ma !!

  0

  0
  Odpowiedz
 50. a spodziewałes się czego,że zapytam?na tym kiedunku?

  0

  1
  Odpowiedz
 51. Kanibalem to może i nie jesteś ale na pewno mnie wydupcys…

  0

  1
  Odpowiedz
 52. Trzymaj się siostro, też jestem na medycynie i nakurwiam anatę,bo niedługo egzamin. Damy radę 🙂

  0

  1
  Odpowiedz