Studia

Chujnia z grzybnią! Drugi rok budownictwa na politechnice, po 3 semestrze, 13 punktów długu, 1200 zł do zapłacenia na „bezpłatnych studiach”. Jeśli spierdolę wszystkie poprawki na tej sesji wrześniowej to 2700. I rok w plecy będę musiał kręcić ciasto w pizzerii jakiejś albo „wykładać chemię na półkach”, bo zarobić trzeba, nie mogę całe życie na garnuszku rodziców żyć. Rzuciłbym te pierdolone studia w cholerę, bo mnie poniżają, mieszają z gównem ale co potem? Kim ja zostanę? Spawaczem, jeszcze się jaskry nabawię… A rodzicom to w oczy nie spojrzę jak spierdolę studia, bo inżyniera przecież mieć trzeba dzisiaj. Jeszcze te trzepanie kapucyna, które mnie wkurwia jeszcze bardziej a mimo wszystko to robię! Prze chujnia

30
46

Komentarze do "Studia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. czyli to 1200 od rodziców? coś mi się wydaje że to nie studia, to Ty sam się poniżasz 🙂
  poza tym jeśli nie pracujesz to Twoim jedynym obowiązkiem jest się uczyć a Ty jak widać mało w tym kierunku robisz, a jeśli się mylę i jednak się uczysz to rzuć te studia, bo widocznie się do tego nie nadajesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Kapucyn 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Studia na siłę są dla idiotów którzy sami nie potrafią myśleć.Dobry spawacz to bierze tyle co inżynier:)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A zostań sobie spawaczem, czemu nie!? Na ten fach zawsze znajdzie się stanowisko, możesz tylko przebierać w ofertach – pod warunkiem posiadania szerokiego wachlarza kwalifikacji.. nawet bez wyjazdu za granicę 3-4 tys. u solidnych spawaczy to norma, a jak komuś mało, to wyjeżdża i ma TRZY RAZY WIĘCEJ. Ale o czym ja ci tu gadam.. kobieta-spawacz, to raczej rzadkość, bo ty przecież tak naprawdę jesteś dziefcynkom no nie.. chociaż TIG-iem to i babki też coraz częściej operują, tak więc nie narzekaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Co Cie wkurwia w trzepaniu kapucyna?
  Każdy facet to lubi/robi nawet jak ma kobietę albo żonę.

  0

  0
  Odpowiedz