święta

Wielu ludzi narzeka na to, że w święta cała rodzina się zjedzie pije wódkę i gada głupoty ja uważam odwrotnie. To są już kolejne samotne święta, w domu mieszkam z młodszym bratem, matką i ojczymem. Nasze święta polegają na tym, że zjemy posiłek i każdy rozchodzi się do innego pokoju, brat gra na komputerze, ojciec na telefonie a matka ogląda telewizję i takie są każde święta odkąd pamiętam, mimo to, że rodzina nas zaprasza my nigdy do niej nie jeździmy, bo moim rodzicom się nie chcę. Mam już swoje 18 lat może nie jestem jakoś doświadczony życiowo, ale boli mnie to kiedy przychodzę do kolegów i widzę jak u nich wyglądają święta i codzienne życie. Może nie jest kolorowo, ale ojcowie jeżdżą ze swoimi synami na ryby gdziekolwiek a moi rodzice choć mają mnóstwo czasu nigdy im się nie chcę wolą oglądać telewizję. Fala goryczy przelała się kiedy nie chcieli zjeść nawet kolacji wielkanocnej, bo woleli obejrzeć film. Postanowiłem się przejść, bo nie mogłem wydusić z siebie ani słowa, w każdym oknie widziałem pijących ze sobą, cieszących się ludzi mimo, że niektórzy uważają to za Januszarstwo wolałbym mieć takie niż żadne.

77
9

Komentarze do "święta"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. no i gitara mi tam takie święta pasują a nie jakieś katolskie januszostwo

  5

  8
  Odpowiedz
 3. Kolego skąd jesteś? Mam 44 lata żonę ,dwoje wspaniałych dzieciaków. Tesciów których szanuję za wychowanie mojej żony. Zapraszam….

  7

  2
  Odpowiedz
 4. No,no kolacji wielkanocnej powiadasz.Teksciki sypiesz (sypiecie)jak z rękawa,tylko forma się powtarza i te gładkie zdanka jak u dobrze wychowanych dzieci .Ale do rzeczy.U mnie na wsi dokąd udałem się w celu odpoczynku sąsiad w niedzielę b etonowal i ciął piłą drewno a w lany poniedziałek kontynuacja i palenie resztek drewna z szalunku.Dym leciał na okno sąsiadów jego.Chuj złamany. Na szczęście jestem daleko ale zakłóca jednak swoim widokiem święto. Rzecz dzieje się za granicą tak dla wyjaśnienia.
  Jakoś te święta przeszły ale popołudnie to było tv,tablet ,itd.Na spacer jednak poszliśmy.Pozdrawiam.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Mam to samo. Wszędzie w internecie memy o nosaczach, głupich ciotkach itd. A ja im tak zajebiście zazdroszczę, że mają jakieś bliższe relacje z rodziną, że ktokolwiek ich życiem się w ogóle interesuje. Nawet zazdroszczę, że rodzice im się pchają w życiowe decyzje. Nie przyjdzie im do głowy, że totalna obojętność ze strony najbliższych jest dużo gorsza niż pieprzenie cioci dobra rada. I jak się głębiej zastanowić to większość, rzeczy na które ludzie narzekają jest lepsza niż ich brak w otoczeniu… Święta.. matka przed TV, ojciec w garażu, siostra w swoim domu, brat u rodziny dziewczyny.

  11

  0
  Odpowiedz
 6. Kłaniam się polskiej rodzinie,
  której czas beztrosko płynie.
  A to, co tak szeleści, to są bardzo smutne treści,
  Jeden kredyt i dwie raty, gaz i prądzik do zapłaty,
  a z kieszeni się wymyka czuły list od komornika.

  14

  0
  Odpowiedz
 7. mówią, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie chciałbyś takich świąt, awantur pijackich, ryków, żenującego humoru. Twoja rodzina dobrze robi, traktuje ten dzień jako wolny i odpoczywa zamiast oddawać się pędowi konsumpcji, bo przecież święta i można udawać katolika dwa razy w roku. Zamiast mieć kija w dupie obejrzcie wszyscy razem film albo pograjcie w jakieś gry. Napatrzyłeś się u kolegów, a ty jako gość u w zasadzie obcych ludzi tylko masz podane najlepsze aspekty.

  1

  1
  Odpowiedz