Świeżo po szkole – Życie w POlsce

Mam już dość, wszyscy moi najlepsi przyjaciele ze szkoły pouciekali za Zachód. Po ciężkich dniach zapierdalania w robocie, myślę aby wyskoczyć gdzieś w weekend i dupa. Jeden w Niemczech, drugi w drodze do Saksów, trzeci w Holandii na jabłkach, tu ktoś załamany bo dziewczyna dostała propozycje do Szkocji. A jak już ktoś został to albo musi być dyspozycyjny 24 h w firmie albo zbyt zmęczony. Mieszkam w małym mieście, więc rozumiem nie jest łatwo, ale do chuja wszystko ma pozostać wspomnieniami , a kontakt ze znajomi i przyjaciółmi tylko przez internet. Nawet już mi wpajali od technikum nauczyciele, że mamy jechać za granice, wmawiali nam, że Polska to ubojnia dla młodych i męczarnia dla starych to po chuja te śpiewki hymnu na apelach. Czy nie może każdy godnie żyć i zarabiać bez ciągłego stresu??? Czy państwo nie może zachęcić młodych ludzi aby zostali ?

98
63

Komentarze do "Świeżo po szkole – Życie w POlsce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Każdy idzie tam gdzie dostrzega większe korzyści, jeżeli są one na zachodzie to jedzie na zachód. A państwo niech do niczego nikogo nie zachęca bo wszędzie jest lepiej jeżeli politycy się do niczego nie wpierdalają.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Nie wszyscy chcą siedzieć u rodziców jak Ty

  0

  1
  Odpowiedz
 4. państwo ma cie w d**ie ;P dlatego szkoły zarówno jak i inne instytucje powinny być prywatne

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nami nie rządzi nasze państwo, tylko trochę większy polityczny układ międzynarodowy. Angole już wcześniej przygotowali grunt pod zatrudnienie Polaków i po naszym wejściu do UE, jako pierwszy kraj otworzyli granicę. Po co? A po to, żebyśmy zapieprzali za minimalną na ich nierobów, co siedzą na socjalach i wybielili im trochę rynek pracy odsuwając od niego czarnych leserów, Pakistańczyków i Hindusów. Niszczenie gospodarki przed wejściem do unii też było procesem planowym. Wszystko potem za marne grosze wykupiły zagraniczne korporacje, które zatrudniają dziś ludzi za 1200 zł/mies. Pozostali, którzy zostali bez pracy zdecydowali się na emigrację. W obu przypadkach pomnażamy więc obcy kapitał. Krótko mówiąc: Polska, to obecnie kraj półkolonialny. Cudów więc tu nie będzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. „wszystko potem za marne grosze wykupiły zagraniczne korporacje, które zatrudniają dziś ludzi za 1200 zł/mies.? ”

  Pojebało Cie? Zagraniczne korporacje zatrudniają stażystów za 4000 pln brutto miesięcznie. Za 1200 zł to chyba zatrduniają do mycia kibli. To polskie firmy walą w chuja a polacy ruchają polaków. Większość młodych ludzi nawewt nie ma co do CV wpisać (bo całe studia chlali za kasę mamusi i tatusia) i nie umie takowego stworzyć, później wielkie zdziwienie że bezrobocie. Ludzie przeceniają znaczenie kraju w którym żyją.

  0

  0
  Odpowiedz