Telefony i tablety

Mam już dosyć tego społeczeństwa. Ciągle kurwa przed tymi telefonami i tabletami. Nie wyjdą na dwór, nie pogadają, tylko wiecznie nos w ekranie. Przykładowo mój szwagier, który jak tylko przyjedzie, siada przy stole i od razu włącza jakieś głupie kasyno na smartfonie i nic nie mówi. Albo moja siostra, która cały dzień gra na tablecie. Gdy zwrócisz im o to uwagę, to się oburzają. W szkole tak samo. Zamiast słuchać na lekcji, uczniowie siedzą na tych jebanych telefonach. Czy naprawdę nie ma już w życiu nic ciekawego, tylko marnowanie czasu na SMS-y i gry? Chujnia i śrut.

88
49

Komentarze do "Telefony i tablety"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dobra chujnia, generalnie to teraz jest społeczeństwo pokemonów, kiedyś jak były ferie to się chodziło na sanki, teraz od małolata dzieciaki przy kompach i tabletach, też mnie to wkurwia ale mimo że korzystam z internetu wole z kimś się spotkać i pogadać na żywo niż wpisywać durne życzenia urodzinowe na FB bo akurat samo wyskoczyło że ktoś ma urodziny. Takie czasy niestety, ale nie wszyscy są pokemonami.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jak strasznie rozbolały mnie dziś zemby, Boże… One tak bardzo bolą i capią, mimo że od dawna nie ma ich w mojej gembie…

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Tablety ? A komu to potrzebne ? Ja mam czołg i jestem szczęśliwy. Pozdrawiam Andrzej Czołgista

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Pokolenie Pokemonów, co można wymagać. Unikać Pokemonów to jedyny ratunek.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Dużo ciekawszy od życia jest odbyt bo daje wiele różnorakich możliwości

  0

  0
  Odpowiedz
 7. chujnia to są jebany pedale takie osobniki jak ty, wejdą, wystukają beznadziejnie puste wyrazy i uważają, że zbawili świat. Twoje miejsce jest w krematorium jebana zakało tego cudownego świata.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. tak to prawda. Spoleczenstwo jest pod tym wzgledem pojebane i zanosi sie na gorsze. Bo kapitalisci ciagle wymyslaja jakies elektroniczne smiecie, barachlo, ktore kradnie ludziom, nam wszystkim czas zycia, tego jednego jedynego. Chujnia, srut szkoda slow.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. 5/5 autor tej chujni trafił w sedno dzisiejszego społeczeństwa..

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Skurwy…ński spedalony naród, banda rurkowców co teraz jeszcze brody zapuszczają i czeszą się z przedziałkiem. To takie chuje głównie ślipią w srablety i srajfony. Wy debile, przyjdą krasnoarmijcy i wam wepchną do doopy wasze zabawki łącznie z waszymi siurami.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Na większości lekcji to chuja uczą, tylko zeby normę sobie wyrobić i dostać pinioszki, serio, jestem świadkiem takiego podejścia co najmniej 3 nauczycieli w mojej szkole, na dodatek są tego świadomi. Na tyle świadomi, by mowić o tym na lekcjach przy całej klasie. Co mamy lepszego do roboty niż grać na telefonach lub czytać w internecie interesujące nas artykuły? Z tymi artykułami to nie przesadzam, sporo z nas juz doszło do wniosku ze skoro średnio 3 godziny siedzenia na dupie w szkole to strata czasu i zero wiedzy to juz lepiej poczytać o czymś ciekawym, a w domu mieć wiecej czasu na jebaną naukę tego, co nie zostało podczas lekcji należycie przekazane. Chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz