Ten wspaniały kraj…

Witam.Tak, to znowu post o tym jak tu źle i niedobrze. Jestem młodym chłopakiem, a mam tyle problemów, że głowa puchnie. Pracuję jako spawacz konstrukcji stalowych, praca jak praca, ale przez te wszystkie podatki itd najnormalniej nie wyrabiam. Wszystko drogie jak jasny chuj, a zarobki oczywiście minimalne. Teraz muszę samochód do naprawy oddać (sprawa silnika, bo całą resztę robię sam, bo mam pojęcie i przede wszystkim taniej) ale nie wiem, czy jeśli wydam 400 zł, to czy to mnie nie pogrąży. Paliwo drogie, opłaty za auto drogie wszystko drogie.

40
56

Komentarze do "Ten wspaniały kraj…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No chujnia panie. Ale pocieszę cie, chcą podnieść wiek emerytalny, tak że będziemy zapierdalać do śmierci 🙂 A i kryzys podobno idzie ale taki zajebisty fest. Oznacza to, że będziemy zapierdalać jeszcze więcej za jeszcze mniej, albo bezrobocie. Do tego ceny będą wyższe. Witamy w chujolandii.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. @1: Chyba chciałeś napisać chujoeurolandii… Myślę, że temu właśnie tworowi możemy wszystko zawdzięczać. Chińczyki w kosmos latają, a nas niedługo nie będzie stać nawet na auto o spalaniu 5/100. W tym kraju najważniejsze jest aborcja, eutanazja, związki homoseksualne, kibole, polityka prorodzinna, albo czy krzyż ma być czy nie. A który z polityków dba o gospodarke? Żaden, najważniejsze jest bicie piany i wmawianie ludziom że najważniejsze są tematy, które wymieniłem powyżej. Ale czego się spodziewać, 90% ludzi kupuje tą bitą pianę od speców od PR. Chujnia Panowie i Panie. Po ostatnich wyborach przestałem wierzyć w ludzi w tym kraju.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. a przyczyną są banki, brak reform, korupcja, chciwość władzy itd. na serio, mówię to dla ogólnej wiadomości!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. no… dobrze, żeś nam to chłopie powiedział…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. sprzedaj samochód… komunkacja miejska/podmiejska wychodzi taniej… a do tego codzienny spacerek z pracy i do pracy dobrze robi na zdrowie

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Od autora: Nie mogłem wcześniej, bo jeszcze na dobitkę komputer mi wysiadkę zrobił. Apropo sprzedania samochodu itd, to niestety mieszkam na wsi i komunikacja jest jak na lekarstwo i w ni chuja nie pasują mi dojazdy.Do pracy mam 25 km,więc spacerek nie wchodzi w grę, bo nie dość, że mam dotrzeć do pracy na czas, to jeszcze by się przydało trochę popracować.Masakra jednym słowem.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Autor 5 komentarza chyba kpi… samochód to nie żaden luksus, ale narzędzie.

  0

  0
  Odpowiedz