Tępe lachy

Poruszę często poruszany temat. Laski są puste. W szczególności te tapeciary, „ładne”. Pierdolę wasze wyglądy, dla mnie się liczy charakter. Co prawda 300 kilo też bym nie wziął, ale nie przesadzajmy. A takich pustych suk to jak nasrał. Dlatego jak jesteście mniej urodziwe, a macie poukładane we łbie, to się cieszyć. Bo takich blachar nikt porządnych później nie chce. Ale po co jak to pisze? Abo takich głupich bab jest jak nasrał w okolicy. Ze świecą szukać miłej, sympatycznej, z którą można pogadać. Śrut.

29
43

Komentarze do "Tępe lachy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Otóż to! To są najlepsze tematy chujni, bo są aktualne w każdym miejscu o każdej porze…
  Same tępe lachony – lachonarium generalnie.
  Jak ładna to głupia, jak w ogóle nieakceptowalna to inteligentna.
  Masarnia :/
  Mi się udało znaleźć taką i z mózgiem i z wyglądem także nie łamać się tylko szukać! good luck!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dokładnie!Zauważyłem u siebie w mieście i w szkole że „ładnych” dziewczyn nie brakuje.Ale wartościowej dziewczyny ani jednej.Ładnej w cudzysłowie,bo dla mnie pół kilo tapety na twarzy i różowa miniówa nie są atrybutami piękna.Ba,takie lepiej omijać szerokim łukiem.I autorze mylisz się,bo takie blachary mają największe wzięcie.Dla mnie też liczy się charakter,ale dla większości kolesi jak i dziewczyn liczy się tylko wygląd.Pojebane czasy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. hello. na początku dodam, że jestem panną, ale żadną z tych pustych laleczek. jak widzę taką tapeciarę – idiotkę to aż mnie skręca. dobry temat poruszyłeś, takich idiotek pełno, a jeszcze więcej facetów którzy się za tymi cegłami oglądają :] takie czasy nastały. śrut i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Buhahahaha. Machnie Ci taka pusta laska cyckami i jesteś jej!! Nie zabrzmi to skromnie, ale jestem właśnie jedną z tych wielce tak poszukiwanych dziewczyn. I co? I gówno, chodzę po tym świecie sama, bo faceci właśnie wolą takie „lalki”.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. zależy kogo szukacie nawet jak jest prawdziwa dziewczyna, ładna „fajna” z charakteru to i tak chujnia z tego bo zajeta przez jakiegoś pojebanego typa;/ kurwa mac;/ życie jest chujowe. Pozdrowienia dla prawdziwych dziewczyn/kobiet

  0

  0

  Odpowiedz
 7. @4 Zgadzam się z Tobą!!! Większość facetów poleci na pustą laskę która wszystko odsłoni, niż na przeciętną normalną dziewczynę. Większość =98%populacji mężczyzn.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A gdzie się podziali ci fajni faceci, którzy szukają normalnych dziewczyn?? bo jakoś zadnego nie mogę spotkać na swojej drodze… Każdy patrzy tylko na to, żeby miała duże cycki, krótką spódniczkę i 3 kg tapety… Mam wielu kumpli, z którymi moge sie posmiac i powygłupiać i właściwie na tym się kończy bo jestem dla nich tylko koleżanką (mimo, że jak twierdzą jestem całkiem ładna i inteligentna) i w sumie mi to pasuje ale nie rozumiem dlaczego narzekają, że nie ma normalnych dziewczyn skoro wokół nich na prawdę wiele fajnych i sympatycznych lasek się kręci. O co wam kurwa chodzi, rozejrzyjcie się!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. AD 4. this is it! michael jackson.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ej kurwa, to ja autor tych wypocin. Kurde, ja jestem tym facetem, co szuka normalnej dziewczyny. I sram, że mi cycami pomacha, pierdolę to, jak puste. No chyba, że będę mega zdesperowany, to pójdę do burdelu. Na razie mi jednak do takiego stanu daleko. Fakt, że nawet niezła dziewucha, jest zajęta przez jakiegoś łysego skurwiela bez inteligencji. Czemu? Nie rozumiem, ale tak się właśnie dzieje. No kurwa nie potrafię tego pojąć…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. żyjemy w społeczeństwie napędzanym wizjami-reklamami-skrótami docierającymi dokładnie tam, gdzie trafiać mają. większość stosuje się do tych narzuconych zasad- i taką większość obserwujemy. tępe lachy i tępe chuje w związku z tym występują stadnie i niemal naturalnie się przyciągają. jednostki nieprzystosowane, zwłaszcza te w okresie dojrzewania, zauważają ten fenomen kapitalizmu i oburzają się na stanowiącą trzon społeczeństwa durną większość. i nie chcą, bo to złe, ale muszą, bo inaczej zbyt trudne… chujnia, Panie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Lecą bo te lalki dupy dają,a ruchać się chce.

  0

  0
  Odpowiedz