Terefere

Wkurwia mnie, że faceci, których miałam przyjemność poznać traktują mnie jako obiekt seksualny. Zaproszą do kina, później na piwo, a następnie oczekują upojnej nocy przy świecach, albo szybkiego numerku gdzieś w jakiś chaszczach. Nie wszyscy, ale większość. Nie chcę w tym momencie obrazić niczyich uczuć, po prostu piszę co mnie boli. Mam 23 lata i nie jaram się przygodą na jedną noc. Jestem ‚młodą’ kobietą, która myśli poważnie o życiu. Lecz najgorsze jest to, że nie potrafię żyć bez faceta. Oprócz spełnienia zawodowego pragnę mieć u swojego boku kochającego partnera. Do szczęścia potrzebuję czułości, wsparcia i dobrego bzykania. Od pół roku jestem samotna i źle mi z tym. Zatem powtórzę: wkurwia mnie to, że nie radzę sobie bez faceta. Może jestem dziwna i to ze mną jest problem. Jednak wierzę, że w przyszłości spotkam faceta, który pokocha nie tylko moje ciało, ale przede wszystkim charakter. Panowie, wierzę w Was. Dziękuję. Dobranoc.

20
45

Komentarze do "Terefere"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mam to samo ale na odwrót , jestem facetem i jak dotąd spotykam no … nieważne ale mam podobny problem

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie jesteś dziwna. Ja też tak mam (chyba że obie jesteśmy dziwne :D). Właśnie mój facet przestał się do mnie odzywac i nagle ma mnie jakby gdzieś…choć na ostatnim spotkaniu wszystko pięknie ładnie. Zresztą nevermind. Głupi jest. A teraz wiosna i kurde mam straszną ochotę się zakochać (z wzajemnością) i mieć KOGOŚ przy sobie, bo tacy faceci są dupkami i tyle jak olewają sprawę albo, że się tak wyrażę, węszą za dupami.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zły adres. Większość Panów na chujni już zwiększyła masę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Widocznie nie macie nic ciekawszego do zaoferowania.Zresztą ja ostatnio po raz kolejny sprawę na chłodno przemyślałem,i też chyba wolę niezobowiązujące,krótkie znajomości czy sex-spotkania.Po prostu baba ma to do siebie że po bardzo krótkim czasie bycia razem po prostu zwyczajnie wkurwia i przeszkadza.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Oj, niektóre z Was mają tak nakurwione w głowach. Podobasz się, traktują jako obiekt seksualny to źle, bo chuj wie co. A jak się nie podobasz, traktują jak koleżankę to też źle, bo jesteś sama. Trzeba albo zrozumieć i zaakceptować naturę mężczyzny albo zaszyć cipkę i spierdalać do zakonu. Jest oczywiste, że jeśli kobieta podoba się mężczyźnie, to on miałby ochotę ją puknąć. Myślisz „poważnie” o życiu. A co to kurwa według Ciebie znaczy? Że niby pukanie lasek świadczy o niepoważnym podejściu do życia?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wierzcie mi Panie ze nie wszyscy są tacy, w sumie dziwnie na takim portalu pisać takie rzeczy, ale również kiedyś wiosną przeżyłem najwspanialszą przygodę swojego życia i choć niestety skończyło się nie z mojej winy, dziękuje jej za tamten okres, a jednocześnie nie zmieniam swego nastawienia i doskonale Cie rozumiem mimo przeciwieństwa płci

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A właściwie co w tym złego? Gdybyś była dziewicą rozumiałbym Twoje zastrzeżenia, ale tak? Skoro uważasz, że ważne jest dopasowanie (w końcu cenisz „dobre bzykanie”), to powinnaś starać się wypróbowywać swoich ewentualnych partnerów jak najszybciej, by uniknąć seksualnego zawodu, gdy już się zaangażujesz. Nieprawdaż?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Mam 19 lat. Gdybym był starszy rzuciłbym wszystko dla takiej kobiety. Nie łam się będzie dobrze 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 10. komentarz numer 5 – LUBIĘ TO!!

  0

  0
  Odpowiedz