Tolerancja

Zastanawia mnie, również będąc na tej stronie, czy ludzie umieją tolerować się nawzajem i rozumieć, że każdy ma prawo do swoich poglądów.
Nie rozumiem, dlaczego są ludzie, którzy wiecznie czują się obrażani, poniżani, mieszani z błotem.
Niedługo nie będzie można spojrzeć na nikogo na ulicy, bo za chwilę się okaże, że spojrzało się w wyzywający sposób, albo za długo, albo za krótko, albo się w ogóle nie spojrzało.
Jeśli komuś nie odpowiada sposób bycia innych osób to po prostu niech się nie kontaktuje z innymi i będzie spokój (ja na przykład nie palę, więc się nie pcham wśród palących, nie lubię słuchać ile to Pan przeleciał dziś panienek, więc nie chodzę na imprezy). Zalecam innym takie metody.
Kiedyś nie można było mówić ile się zarabia, że się coś umie, bo zaraz było, że człowiek się chwali.
Dzis, jeśli ktoś powie prawdę, że ktoś jest taki, siaki czy owaki, powtarzam PRAWDĘ, to zaraz jest obraza majestatu.
O co wam chodzi? Nie lubicie ludzi? Nie rozumiecie, że są inni, że jeden będzie się śmiał z tego, inny z tamtego, że ten lubi mleko, a tamten nie.
Dajcie se na luz!

32
11

Komentarze do "Tolerancja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie sądzisz, że ta agresja wynika często z tego, że normalnych ludzi często wręcz zmusza się do tolerowania dewiacji? Spróbuj coś powiedzieć na temat homoseksualizmu, współczesnej mody (tatuaże, kolorowe włosy itp.) czy wypinania dupy na instagramie, to za chwilę usłyszysz, że jesteś ksenofobem, homofobem i nie wiadomo kim jeszcze. Nienormalność stała się agresywna, a agresja rodzi agresję.

  20

  5
  Odpowiedz
  1. Dehumanizowanie homoseksualizmu jako „zboczenia” ma podłoże wyłącznie religijne i chuja mnie obchodzi twoja wiara w bajki. Najpierw ty musisz udowodnić twoją dziecinną wiarę w czary mary i wróżki zębuszki zamiast pouczać innych. Dr. Dean Hamer odkrył już dawno gen homoseksualizmu – to tylko Polska jest sto lat za murzynami.

   9

   10
   Odpowiedz
   1. Jestem ateistą i nie lubię pedałów. Nic Ci chłoptasiu nie muszę udowadniać. Co teraz? Pójdziesz się wypłakać swojemu chłopakowi że Polska sto lat za murzynami? To spierdalaj. Nikt nie będzie mi mówił jak mam myśleć i co akceptować. Jebać tolerancję.NARA.

    10

    4
    Odpowiedz
    1. Robią ci te „pedały” jakąś krzywdę? Mieszkają razem pod jednym dachem na zasadzie wzajemnej umowy, nie rabują, nie gwałcą, nie handlują narkotykami, nie piorą brudnych pieniędzy. Więc raczej ty spierdalaj do Watykanu klechom lachy targać.

     0

     6
     Odpowiedz
     1. Oo, drażliwy się trafił. Lubię takich.

      0

      0
      Odpowiedz
  2. Jak chcą tak mają. Jak będą dalej wybierać sobie „lewicę”do władzy, to co chwila będą słuchać o równouprawnieniu, prawach gejów itp.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Tolerancja nie chuj, do reki nie wezmiesz.

  8

  0
  Odpowiedz
 4. Nienawidzę ludzi.

  14

  0
  Odpowiedz
 5. Tak kurwa nie lubię ludzi.

  10

  0
  Odpowiedz
 6. „ja na przykład nie palę, więc się nie pcham wśród palących, nie lubię słuchać ile to Pan przeleciał dziś panienek, więc nie chodzę na imprezy”
  O ile pierwsza część ma jeszcze sens, to co ma chwalenie się ilością kopulacji do chodzenia na imprezy? 😉 W zasadzie myślałem, że takie miejsce jest bardziej od spędzania czasu ze znajomymi czy to przy alkoholu, czy na parkiecie. Albo powiem więcej, nawet jedno i drugie!

  5

  1
  Odpowiedz
 7. Dżentelmen nigdy nie mówi prawdy i nigdy nie kłamie. Dżentelmen nie mówi o pieniądzach. Bądź jak dżentelmen.

  1

  1
  Odpowiedz
 8. A ja lubię jajka.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Ja na przykład tłukę takie zegarki z takim niebieskim podświetleniem wyświetlacza (po trzy dyszki plus vat), dlatego jestem nieprzeciętny, inteligentny i bystry. Jeśli ktoś uważa że to nieprawda to w ryj dać mogę dać.

  5

  2
  Odpowiedz
  1. Groźby niekaralne bo nierealne do realizacji.

   1

   0
   Odpowiedz
 10. No cóż autorze.. witam w Polsce!

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Nie lubię ludzi i zwierząt

  1

  3
  Odpowiedz
  1. a ja jeszcze bardziej, i wszystkich pozostałych też!

   1

   1
   Odpowiedz