Tylko bez takich

Proszę nie wypisywać tu na Mesia bo ktoś napisał że to stary chuj, za przeproszeniem. A to nie prawda jest.

2
4

Komentarze do "Tylko bez takich"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. O, patałachu, Pan twój raczy sprostować, że to, cokolwiek plugawe, określenie rzucone pod Jego adresem – czyli „stary chuj” – jest jednakże w połowie prawdziwe, albowiem niestety, Pan twój rzeczywiście jest już stary… Niestety. /Mesio Ps. Ale zamierza żyć wiecznie. 🙂 Jeff, który regularnie pobiera u nas nauki żeby móc jeszcze lepiej popędzać roboli i wyrobnice w magazynach Amazona już się o to w pocie łysej glacy stara i jest na dobrej drodze. My ze swej strony – to znaczy nasz Łódzki Wydział Fabryczny – w rewanżu szukamy w naszym Tajnym Ośrodku Badawczym w Sosnowcu pod Łodzią sposobu na przywrócenie mu czupryny.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Zgadzam się, Mesio spoko jest. I niech w Iłowie w supermarkecie o nazwie „ABP Market” przy ulicy „Rynek Staromiejski 21” robi zakupy. Ty też, autorze wpisu.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. a ty kto to?

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Po IP nie możesz sprawdzić?

   0

   1
   Odpowiedz
   1. a ty możesz?

    0

    0
    Odpowiedz
 5. Za mało jest tematów damsko męskich i za krótkie wpisy są, żeby komentować jako mesio i Byczywąs

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wał chuja i kradnij krokodyle

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ktokolwiek otwiera swoje plugawe usta by podłymi obelgami hańbić święte imię Mesia zasługuje na 20 batów kolczastą lamią. Wszyscy jesteśmy winni posłuszeństwo panu naszemu, zasiadającemu po prawicy Byczywąsa wiecznego.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Nieprawda a nie „nie prawda” do kurwy nędzy.W tej jebanej nowoczesnej podstawówce nawet na lekcji języka polskiego nie uczą zasad pisowni dlatego później w szkole średniej i na studiach taśmowo produkowani są debile.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Te, grammarnazi… wiesz co? Ić rzryj grus.

   2

   1
   Odpowiedz