Udawana pomoc

Gówno mnie obchodzą inni, bo jak potrzebuje pomocy to nikogo nie ma kurwa kto by mi pomógł!!!
Każdy kłapie tylko ozorem (moja antymatka, moja pseudosiostra), że jakże kurwa jest im mnie wielce żal….
A jak przychodzi co do czego to moja antymatka wciska mi stare konserwy a moja siostra woli kurwa kupić sobie nowy samochód – a mnie zostawiają pastwie losu, bym kurwa zdechł z głodu i bym zamarzł na śmierć!!!

3
1

Komentarze do "Udawana pomoc"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Trzeba było wziąć tę konserwę. Jak kurwa nie chcesz zimnej, to ugotuj i opierdol z ryżem. Nic zdrowszego w tej cenie nie znajdziesz. Na zimę taki tłuszczyk to jak znalazł, kurwa jego mać.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. o, kurwa!
   dzięki ziom – ale serio zwykłą konserwę np. angielską da się ugotować?!
   Nie wiedziałem, jeśli serio piszesz to kurwa dzieki jeszcze raz!

   1

   0
   Odpowiedz
  2. w tej cenie to kurwa znaczy jakiej?! XD

   0

   1
   Odpowiedz
 3. Współczuje Tobie takiej antyrodziny, takiej antymatki i takiej antysiostry, która kupując nowy samochód mogłaby podarować Ci stary.
  Wtedy mógłbyś go sprzedać, wynająć sobie skromny pokój i mieć na jedzenie a przede wszystkim być z daleka od takiej antyrodziny. Niestety jak się ma taką antysiostrę to trudno spodziewać się po niej ludzkich odruchów i współczucia.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Być może twój wpis ziom to sarkazm wskutek moich wszystkich wpisów,
   ale kurwa też o tym myślałem i to na serio – siostra mi pisze, że „serce jej się kraja”, ale kurwa do głowy jej nie przyjdzie, że mogłaby mi choćby w leasing odsprzedać samochód (jakbym się odkuł to bym kurwa spłacił dług i to z nawiązką!!! – bo taki jestem, gdy ktoś mi szczerze pomaga!); a i tak ten samochód otrzymała od mojego antyojca; a ja kurwa nic nie otrzymałem od antyrodziców, prócz wiecznych pustych obietnic i wiecznych pretensnji o kurwa wszystko, bo są wyznawcami utylitaryzmu jebani kapitaliści: za mało im zysków kurwa przynosiłem, więc się mnie pozbyli bez kurwa żadnych skrupułów!!! – ALE KIEDYŚ DOPILNUJĘ BY PONIEŚLI SROGIE KONSEKWENCJE, bo największy błąd jaki można popełnić na wojnie to zlekceważyć potencjał przeciwnika!
   A tak poza tym to kurwa nie bez powodu ciągle nazywam ich „antykrewnymi”, bo jest dokładnie tak jak ziom napisałeś: „Niestety jak się ma takich antykrewnych to trudno spodziewać się po nich ludzkich odruchów i współczucia.”

   0

   0
   Odpowiedz
  2. no dokładnie, a tak to kurwa jestem bezdomny!!!

   0

   0
   Odpowiedz
  3. to bardzo skomplikowane, bo kurwa ja zostałem bez grosza, a oni mają na mnie wyjebane choć się dorobili na socjalach branych na potęgę (oczywiście kurwa oszukując Państwo przez kilkanaście lat!!!) – bo kurwa nie byłem przekupny, i miałem potężny kręgosłup moralny;
   bo moi antykrewni to jebana patologia

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Masz problem do siostry bo sobie kupiła samochód a nie tobie?

  0

  0
  Odpowiedz