Urząd miasta

Jakże cudowną instytucją jest Urząd Miasta Częstochowy. Dostałem się na projekty z UE, żeby mieć jebany papierek, że mogę robić instalacje alarmów, monitoringu i takich pierdół. W zeszłym roku wszystko miało być zakończone, byłem sobie kilka dni temu w UM dowiedzieć się co to oni tyle czasu robią. Przystanek 1 „Recepcja” proszę do pokoju … , zachodzę na miejsce, pukam, wchodzę, odrazu ostra zjebka, że one ciężko „pracują”, słyszę i nie wierzę. Siedzą we 4 piją kawkę i jedna pokazuje sukienkę, myślę walić to, przedstawiam zapytanie, a one to nie my i myślą co by tu zrobić. Zostałem odesłany do pokoju … tam ta sama sytuacja z kawą. znowu odsyłka, wchodzę a tam gadają sobie o planach wakacje. Pytam, a babeczka do mnie z tekstem, że przetarg został skończony i mamy czekać. Pytam się ile ten przetarg trwał ? Rozumiem 3 miesiące, pół roku, ale prawie 1.5 roku ? No kurwa proszę was. Żyjemy w super POlsce, rządzonej przez najlepszych POlityków. I okazuje się, że na koniec wakacji muszę chodzić na jakieś niby zajęcia czy coś w ten deseń. Najlepsze jest to, że mam pracę i muszę z niej zrezygnować, a miało być w trakcie roku szkolnego. Banda oszustów, debili. Śrut !

63
65

Komentarze do "Urząd miasta"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie tylko POlitycy, ale wszyscy politycy powinni spakować swoje teczki i opuścić granice tego kraju. Dzięki nim idziemy na dno. Trochę trzyma nas muł, ale w końcu i on puści.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Widać nikt cię nie szanuje albo wyglądasz jak żul. Pewnie jedno i drugie skoro urzędasy olewają cię nawet jak wchodzisz im do pokoju. LOL

  0

  0
  Odpowiedz
 4. „Afera taśmowa” mówi ci to coś ? Oby TUSKA ostatecznie chuj strzelił i go wyjebali na bruk a na jego miejsce zasiadł JKM.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Bo to bardzo stresujące zajęcie tak przez bite 8 godzin łykać kawę, przecież wiadomo że ten napój wypłukuje magnez z organizmu, co ma ogromny wpływ na wzrost napięcia nerwowego u tych niewątpliwie pogodnego na co dzień usposobienia niewiast, dlatego pracodawca powinien zadbać o redukcję tegoż napięcia wynikającego z przyczyn zawodowych, zaopatrując te panie w sprawne technicznie wibratory.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Uwaga baranki boże, ostatnia szansa żeby załapać się na zmywak, bo już połowa brytoli jest za wyjściem UK z unii.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Moja loszka nie potrzebuje dotacji, by ssać codziennie moją pałę, lizać jajca, a potem łykać zawartość. I kurwa jeszcze do tego szaleńczo mnie kochać.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Tak jest, jak komuna rządzi w mieście.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja pierdole! Kiedy ludzie zrozumieją, że nie winni są sami politycy! Ja wiem, oni za wiele dobrego nie robią, ale problem tkwi w ludziach, KURWA w samych jebanych ludziach. Sami Polacy w chuja lecą, ale wiecznie zwalanie winy na partie jakby to one były odpowiedzialne za czyny poszczególnych, indywidualnych osób

  0

  0
  Odpowiedz
 10. nasze miasto jest kochane ; ) zwłaszcza ludzie

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Bo to Polska wlasnie. Jak ja sie ciesze, ze mnie juz tam nie ma i NIGDY nie bedzie. Chuj wam w dupe polskie leniuchy, pijaki i zlodziejaszki.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @8 – no widzisz. Hipokryzja i obłuda gdzie nie spojrzysz, tchórzostwo na dodatek. Na innych są gotowi zwalać winę, ale samych siebie mają za świętych. Swoją drogą Tusk to według mnie tylko pachołek i nie za bardzo on odpowiada za taki burdel w naszym kraju.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Jedz budyń.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @3 O wrócił ten, co robi laskę JKMowi.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ja bym je wszystkie ruchał.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. tu autor tego tekstu. Nie chodzi o to, że wyglądam jak żul, jak tu jedna osoba zauważyła, tylko o chorą sytuację w naszym państwie. Cały ten sejm powinni wyjebać w kosmos. Panie! ja chcę założyć własną firmę kiedyś, ale jak widzę starania mojego ojca by utrzymać swoją działalność to chuj mnie boli. Tak na dobrą sprawę blisko 50% jego wypracowanych $$ idzie na jebanych urzędasów. Chujnia i śrut po raz 1872412784512784

  1

  0
  Odpowiedz