Wakacje, życie – chujnia!

Witaj chujowiczów.
Są te porypane wakacje. Niby czas odpoczynku i innych pierdół. Fajnie, że są te wolne dni, ale kurwa jego Bonifacego, dlaczego inne dziady zawsze mają jakieś pojebane obowiązki? Ni tu gdzieś pójść, ni wyjść, bo kurwa oni czasu nie mają. Ale co oni robią do chuja pana? No właśnie nie wiem co. Ale ciągle zajęci. I tak leże, siedze przed komp, nie spotkam sie z nikim, nie pogadam i się masakrycznie nudzę. I co ja mam robić? Kurwa, zazdroszcze tym co mają jakieś zajęcia, bo ja se kuźwa znaleźć nie mogę i się nudze jak pies, a nudzić się niecierpię.

Inna sprawa to ta wszechobecna chujnia w tej dziurze na Opolszczyźnie. Mieszkam w takim małym miasteczku i co tu kurwa jego mać robić? Przepraszam, za te klnięcie, ale śrut normalnie. Nie ma gdzie pójść, nie ma co robić tak w zasadzie. Nie ma kogo nowego spotkać. No kurwa mać nic nie ma. Chciałbym wypłynąć na jakiejś szersze wody, poznać jakiś ludzi czy coś, a tu chuj. Ostatnio była fajna impreza i poznałem dwie nowe fajne laski. (100km..) No dobra, ale uświadomiłem sobie jacy mogą być fajni ludzie w tym kraju, a ja siedzę w takim zadupiu, i na razie nic zrobić nie mogę. Już mi się żyć do kurwy jasnej odechciewa. Ta codzienność jest zasranie nudna. Ileż można siedzieć na chujni i czytać te teksty? Można z 1h, ale co dalej? Co tu kurwa robić? Pewnie większość z chujowiczów jest z dużych miast, więc mówie wam jaka jest śrutnia (ODLEWNIA) tutaj, w tym miasteczku.

Pocieszcie mnie bo mam myśli samobójcze i nie tylko, szlag mnie już trafia, mać :/

18
51

Komentarze do "Wakacje, życie – chujnia!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. czy może kolega współchujowicz z Nysy? tam to dopiero chujnia jest:/

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Znajdź jakieś hobby. Sam sobie szukasz problemów. Zajęc jest mnóstwo, trzeba tylko umiec je znaleśc i się zainteresować.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Panie chujowiczu, ja nawet z Nysy nie jestem. Napisz mi proszę na gg 2053992, z chęcią pogadam, ew. podaj swoje Panie.

  Tu nie chodzi o same brak zajęć, bo coś tam robię, ale dno tego miasta mnie powala…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Człowieku, mam tak samo :/ Jutro ukaże się mój nowy temat, zobacz sobie. Z pieprzonej wsi 750 mieszkańców jestem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. a ja równierz z opolszczyzny. i nawet miejscowości mniejszej niż nysa. i to znacznie;p widzę, że przechujastość chujni skumulowała się w naszym regionie polski, tyle, że obecnie spierdoliłem sobie elegancko do anglii i napierdalam 5 razy większą kasę niż w naszym jebanym kraju:D no, śrut

  0

  0
  Odpowiedz