walić biedaków nieudaczników

Całe życie ostro tyralem żeby teraz mieć majątek o wartości około 900 tys. Duży dom, Ford Mustang. Miesięcznie dochodu mam około 27 tysięcy i nie wstydzę się tego.
Kiedy widzę te wszystkie miernoty tutaj i nieudaczników to rzygac mi się chce.
Nie dojdziecie do niczego grając w lotto albo jebac za minimalna krajowa. Tylko solidne studia, praca 12h dziennie uczynią z was ludzi sukcesu.
Możecie negować ten fakt, możecie ludzmi podobnymi do mnie gardzić ale faktów nie zmienicie. Wiem, musicie dorosnąć. Ale to szybka lekcja zycia dla was, bo przyjdzie moment, że mama nie da kieszonkowego. Więc do roboty nieudacznicy fleje.
Zrozumiano?

5
8

Komentarze do "walić biedaków nieudaczników"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zgadzam się,
  ale po studiach i 12h dziennie… co ty chrzanisz za głupoty?!

  Mam kontakt z bardzo wieloma ludźmi po studiach co pracują po 8h… (wiem, 4h różnicy)
  a i tak pracują za prawie minimalną krajową.
  Nic im się nie chce, ale za to chcą mieć miliony…

  2

  1
  Odpowiedz
 3. Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce chleba raz dziennie z wodą może ci pomóc.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Generalnie to chuj mnie obchodzą twoje pieniadzę i opinia 😀 Żyj jak chcesz i pierdol tutaj głupot bo to twoje życie i nikogo ono nie obchodzi

  2

  1
  Odpowiedz
 5. „Życie pełne przygód i nietypowych zainteresowań to wspaniała sprawa! Jednak zamiast angażować się w aktywności, które mogą przysporzyć niepotrzebne kłopoty, możemy skupić się na pasjach, które są zarówno fascynujące, jak i legalne. To pozwoli nam czerpać radość i rozwijać się, jednocześnie utrzymując nasze relacje społeczne w zdrowej atmosferze. Wierzę, że możemy znaleźć ekscytujące i odpowiedzialne hobby, które nie tylko dostarczy nam satysfakcji, ale również będzie miało pozytywny wpływ na nasze życie codzienne. Zatem, jakie są Twoje ulubione pasje i jak możemy wspólnie odkrywać nowe, ciekawe ścieżki?”

  Proszę pamiętać, że ważne jest, aby w naszych komentarzach dbać o to, aby były pozytywne, konstruktywne i szanować innych.

  0

  2
  Odpowiedz
 6. Bardzo mi przykro z powodu twojej ciezkiej sytuacji finansowej. Masz co jeść za te marne 27 000?
  Przyślij swój numer konta to coś Ci podeślę żebyś z głodu nie umarł

  1

  0
  Odpowiedz