Wielkosc nie ma znaczenia

Debilna propaganda ludzi mowi ze chuj minimum to 15cm zeby cos znaczyć, a 20cm i 25cm+ to ze kazda laska na to leci. Tępa gimbaza naogladala sie pornoli i mysli ze tak.zycie wygląda. Wagina ma głębokość około 9cm 10cm, wiecej nie trzeba bo do macicy sie wbija a to kobiete boli, ja mam 11cm i jakoś zadowalam, a mialem juz 5 kobiet to wiem ze nic nie trzeba wiecej. Tępe debile i debilki myślą inaczej

2
3

Komentarze do "Wielkosc nie ma znaczenia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ale pierdolisz. Chuj musi mieć te 15 cm, żeby wypełnić cipę i by czuła jak się ją bolcuje. 11 cm glista to może zadowalać jakieś niskie, 18-letnie licealistki, a nie kobiety.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. To ty jestes pewnie od tych tłustych loch grubych BBW z podpizdziem 10kg

   2

   3
   Odpowiedz
 3. Ty zadowalałeś pięć kobiet, ale chyba tylko tych dmuchanych.

  4

  0
  Odpowiedz
 4. Pierdolisz waćpan bo właśnie ma znaczenie.Każda woli długiego,grubego niż krótkiego i cienkiego a jeśli do tego jest czarny to już jest szczyt szczęścia.Zapytaj Polki które prowadzają się z Afrykanami o długich,grubych,olbrzymich chujach.

  3

  1
  Odpowiedz
 5. Udawały orgazm, żeby patałachowi nie było przykro, a on myśli że je zadowalał. Jak tak zadowalasz to czemu od ciebie uciekły?

  7

  0
  Odpowiedz
 6. Niezwykle elastyczna pochwa w trakcie stosunku może zwiększyć swoją długość nawet dwukrotnie. Duży chuj daje uczucie wypełnienia, a im bardziej wartościowy samiec tym orgazm silniejszy. W trakcie silnego orgazmu macica zasysa nasienie do środka.

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Trzeba było chodzić na lekcje biologii zamiast trzepać w tym czasie kapucyna w pomieszczeniu na szczotki. Gdybyś choć trochę się zainteresował, to wiedziałbyś, że najważniejsza jest średnica, wtedy przy właściwej pozycji to długość 8 cm wystarczy. Jeśli oczywiście fiut nie jest „cienki na kształt glizdy”, cytując klasyka.
  Ja mam 7 cm za to gruby jak kij bejsbolowy (i nie, kurwa, nie tam gdzie się bejsbola trzyma) ale nie to jest źródłem radości płci pięknej. Mam jeszcze zwinny język i doświadczone palce – dopiero przy operowaniu wszystkimi atrybutami objawia się moja wirtuozeria doprowadzająca kobiety do granicy jawy i snu. Albo i dalej.

  4

  0
  Odpowiedz
 8. Ale pierdolisz. Jebie moja 18cm i mimo ze mala i zgrabna, wiem ze jebie gleboko, to i tak jej sie podoba bardzo. Co prawda jest gruby i to jest problem, ale jakas nitka 11cm to kurwa cienko bedzie

  3

  0
  Odpowiedz
 9. Ale pierdolisz. Jebie moja 18cm i mimo ze mala i zgrabna, wiem ze jebie gleboko, to i tak jej sie podoba bardzo. Co prawda jest gruby i to jest problem, ale jakas nitka 11cm to kurwa cienko bedzie

  3

  0
  Odpowiedz
 10. Tylko 25-cm buzdygan z fi jak rura wydechowa w Kamazie czyni cuda.

  3

  0
  Odpowiedz
 11. Nie mam Polskich liter sorry…..
  Ano facet to prawda tu w USA prostytutki na reklamie pisza jesli wiekszy niz 20 cm nie dzwon do mnie.

  0

  0
  Odpowiedz