Wkurwiające programy

Jak mnie wkurwiają programy w TV typu „granie na śniadanie” czy „nocne granie” w których na ekranach widzimy różne niezwykle „złożone” zagadki i tępe cipy piedolące w kółko to samo przez 45min. Nie tyle denerwuje mnie sama idea programu, co jebany debilizm Polaków, którzy dają się na to nabrać.W przypadku wygranych do 1000zł zdarza się, że ktoś trafi na tą otwartą linię (to magiczne słowo można usłyszeć ponad 30 razy podczas 1go programu) i obiektywnie jest to jeszcze do przyjęcia jako prawda. Najciekawiej robi się gdy zagadka wymaga już większego zasobu inteligencji, niż u przeciętnego jamnika. Wtedy stawki potrafią wzrastać do 8000zł. O ja pierdole, zabulę tylko 3.65 za esa a mogę wygrać 8 kafli – myśli sobie przeciętny gracz – otóż kurwa nie, chuja wygrasz. Zawsze gdy stawka przekracza 2000zł telefon w studiu milknie, czyżby Polaków owładnęła totalna ciemnota? (Jeszcze większa niż zwykle) Czyżby nikt nie znał rozwiązania? Wszyscy zamierają w niepewności, wkurwiająca dramatyczna muzyczka w tle dorównująca patosem repertuarowi Czesława Niemena i w końcu w ostatnich sekundach udaje się! Dzwoni pani Zdzisław ze Szczecinka Dolnego, i łatwa kaska wpada… Nic kurwa bardziej mylnego, bo panem Zdzisławem okazuje się jakaś pała z reżyserki.

28
50

Komentarze do "Wkurwiające programy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Uśmiałem się, dobrze to napisałeś/-aś. To prawda, że robią nas ostro w wała i te wszystkie nagrody pewnie wygrywają fikcyjne osoby. Raz nawet widziałem przypadek gdy pod sam koniec programu ktoś się dodzwonił i podał odpowiedź. Trzeba było wskazać, w którym miejscu rozsypane ziarna kawy najbardziej przypominają twarz. Coś mnie wzięło i śledziłem od początku. Gość podał jedyne miejsce, w którym na upartego była gęba, a inne 'możliwe’ odpowiedzi już były podane, więc to musiało być to miejsce! Jednak! 'Zła odpowiedź!’ i koniec programu! xD żadnego wyjaśnienia nic, podania prawidłowej odpowiedzi, nic! Dziękujemy, dał się pan zrobić w chuja! xDxDxD

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Co w tym kurwa jest! Banda naiwnych analfabetow nabija komus kase. Podobnie jest z tele-audio i innymi podobnymi konkursami.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ale jest jedna taka babka co ma takie bufory fajne i co chwila ktoś do niej ch.. Ci w cyce heheh albo coś takiego. szydera.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nikt bez mózgu jamnika tego nie ogląda a tym bardziej nie pcha im pieniędzy do kieszeni bo i tak wiadomo że ogólnie gówno z tego nam przychodzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. niestety większość polaków to banda debili, społeczeństwo seriali i ogłupiających programów telewizyjnych. jedynym bodźcem, który kształtuje ich wyobrażenia o świecie jest telewizja. kiedy patrzę na tych ludzi, to z bólem muszę przyznać, że Polska nie ma przyszłości

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dokładnie. I jeszcze ta idiotyczna prowadząca liczyć nie umie. Jedna sekunda durnego odliczania to dla niej 3 min. Co za lewa cipa.

  0

  0
  Odpowiedz