Wkurwiony na boli-dupców

Wkurwia mnie, kiedy ludzie tutaj piszą „Czemu Cebulandii nie podbił Hitler”” nie wie taka sierota, że gdyby tak było to jego i jego starych by nie było a Polska nie byłaby jak dziś Niemcy a zwykłą wiochą z 10mln ludzi do wyrobu żarcia dla SS-manów. Po drugie wkurwia mnie te wyżywanie się na patriotach… że niby to jest problem wszystkiego, i religia… No tak bo USA nie ma prawie na każdym domu flagi? Tak? Włochy, Izrael to silne kraje a są religijne. Irlandia także a gdzie jeżdżą lewicowi zmywacze naczyń? Do Irlandii! Ojczyznę budujecie wy! Kraj piękny ale ludzie kurwy…

53
60

Komentarze do "Wkurwiony na boli-dupców"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja wyjadę do Wielkiej Brytanii pracować jako programista z średnim wykształceniem a nie jak patałachy co pokończyli studia a do mycia naczyń się nadają i to jest żałosne./Rafał Super_Otaku przyszły programista.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Dokładnie, u nas jak ktoś jest patriotą to od razu albo należy do jakiś bojówek neofaszystowskich albo jest zwykłym oszołomem.
  Inna sprawa że Polacy nie potrafią nawet w spokoju obchodzić święta niepodległości. I to święto jest u nas smutne jakieś. Miałem okazję być w USA na 4 lipca i widziałem flagi amerykańskie na każdym domu, ludzie się cieszyli, wspólnie się bawili, grillowali i to niezależnie czy byli z pochodzenia polakami, meksykanami czy portorykańczykami. Wszyscy świętowali w miłej atmosferze, i cieszyli się z tego święta naprawdę, nie wiem dlaczego my Polacy nie potrafimy chociaż raz w roku cieszyć się wspólnie z odzyskania niepodległości.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Popieram, dobre przykłady. W Polsce nienaturalnie silną pozycję ma środowisko Gazety Wyborczej, które polskości wręcz genetycznie nienawidzi, z różnych powodów. Czyta wspomnianą gazetę stosunkowo wielu ludzi, bardzo często bezrefleksyjnie, nieświadomie chłonąc to wszystko, co wypisują jej redaktorzy. I tak wtłacza się nam, że jesteśmy antysemitami, ksenofobami, rasistami i tak dalej, podczas gdy w większość krajów europejskich czy nawet USA wcale nie jest lepiej (sam widziałem w UK, Francji i Holandii). Zamiast kreować pozytywną wizję religijności i patriotyzmu, starać się wydobyć z nich godne aprobaty elementy, środowisko GW wpaja nam, że trzeba je odrzucić, bo tylko to pozwoli nam się „zbliżyć do Europy”, „nauczyć tolerancji” i tak dalej. Nie mają racji, ale niestety nawet liczni chujowicze łykają ten bullshit. A nasi „partnerzy” z UE i nasi „bracia” zza wschodniej granicy się cieszą, bo wojna polsko-polska jest wszystkim na rękę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. To modl się do bozi o flagi w każdym domu, w końcu to taki super zajebisty kraj! A odnośnie 2wś korzystnie by było, gdyby Niemcy i Polska zniszczyły ZSRR a następnie masz kraj by skapitulował bądź przeszedł na stronę aliantów jak ruski, niż gdy został wzgardzony i oddany pod czerwoną zarazę. Teraz też mamy zarazę, tylko że czarną.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Te super otaku pojebie ze „srednim wyksztalceniem” spierdalaj do Japonii prostowac ryz albo prac gacie sumo wrestlers.O ile sie do tego nadajesz polamancu. Ps -Autor tego post ma racje .

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A ja mimo wszystko nie wiem, dlaczego ci ludzie roznych narodowosci ciesza sie na 4. lipca w USA, pija, griluja, bawia sie. chyba dlatego, bo jeszcze sie nie przekonali, jaki to jest kanibalistyczny kraj o wilczych prawach, totalnej obludzie, z chorym spoleczenstwem, uwazanym za najglupsze na swiecie, zaraz po Wielkiej Brytanii. Tam ludzie maja mocno najebane w tych swoich durnych palach. Juz dajcie spokoj z Ameryka. Moze to cos tam kiedys bylo. Ale jest obecnie jebana chujnia, syf, srut.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Chcesz siebię nazywać patriotą określając naszą Ojczyznę w sposób którego brzydzę się nawet przywoływać… nie wiem skąd wzięła się ta kretyńska moda na tego typu sformułowania.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Do autora ,podoba mi sie ostatnie zdanie,ja bym jeszcze dodal:zlodzieje oszusci itp.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. To jest dobre ,,piękny kraj a ludzie kurwy,,

  0

  0
  Odpowiedz