Wpatrzeni w telefon

Dzień dobrzy chujanie !
Chcę tylko napisać, że strasznie mnie wkurwiają ludzie którzy są wiecznie wpatrzeni w ten ich jebany telefon. Najgorzej jest kiedy mówisz do takiego delikwenta a on wyjmuje najnowszego iPhona za którego zaplacili mu rodzice albo sprzedał nerkę i zaczyna scrollowac Facebooka! Ja rozumiem  jak ktoś musi odebrać telefon albo odpisać na ważnego smsa ale na takiego naprawdę ważnego. To pseudo nowoczesne społeczeństwo naprawdę jest coraz bardziej dobijające i traci zdolności interpersonalne, a potem jak trzeba iść na rozmowę kwalifikacyjną albo porozmawiać kimś nowym to nagle ta z pozoru prosta rzecz staje się wielkim wyzwaniem.
Coraz częściej myślę o tym żeby chociaż na chwilę odciąć się od tych zombiakow z mordami w ekranie scrollujacych Facebooka i wyjechać gdzieś gdzie to nie jest aż tak powszechne.
Teraz zwracam się do ciebie czytelniku moich wypocin, jeśli będziesz z kimś następnym razem rozmawiał i zwłaszcza jak zobaczysz że tej osobie na tobie zależy to odłóż ten telefon, uwierz mi, że na twojej tablicy nie wydarzy się nic ciekawego przez ten czas. Pozdro 😉

112
7

Komentarze do "Wpatrzeni w telefon"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To jest chore właśnie… Najlepsze jest to, że oni przewijając tego fejsbuka nawet nie patrzą na posty tylko lecą w dół z przyzwyczajenia, w każdej wolnej chwili. A i tak tam jest jedno wielkie gówno…

  16

  0
  Odpowiedz
  1. Odrąbać palce i po problemie.

   2

   0
   Odpowiedz
 3. Jestem prawie aspołeczną introwertyczką i w celu mini-terapii leczenia tego chujostwa zagadałam do koleżanki która stała na korytarzu w szkole, zaczęłam do niej gadać a ona po chwili wyjęła telefon i weszła na fejsa FAIL

  14

  0
  Odpowiedz
 4. Pij siku kozy. Zawiera dużo pożywnej laktozy !

  4

  3
  Odpowiedz
 5. Pij siku kuca. Jest zdrowe choć jebie jak onuca.

  4

  1
  Odpowiedz
 6. Dobrze że malarz gazował niepełnosprawnych bo mielibyśmy dzisiaj 5% więcej tych dałnów

  9

  3
  Odpowiedz
  1. A jak wcale nie korzystasz z telefonu to będą się z ciebie śmieli. I co zrobić. Lać wszystkich po mordzie.

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Ludziska, a zwłaszcza laski, to dzikusy.
  Ja mam telefon za 50 zł, który miał być przejściowy ale tak zostało.
  Ja nie potrzebuje gadżetów, szmerów-bajerów, bo cholerę mi to?
  Aparat ok, ale na co mi jakieś dotykowe gówno, żeby mieć 100 aplikcji w tym najbardziej ograniczające wyobraźnie jak fb, instagram czy jakiś snapchat, nawet nie wiem czym jest to ostatnie i w sumie chuj mnie to obchodzi. Jak można wydać na telefon więcej niż 300 zł (dla mnie to i tak dużo). Zresztą, ja bym zaraz rozjebał to płaskie niepraktyczne nieergonomiczne coś. Bo mi telefon wypada z ręki średnio raz na tydzień.

  17

  0
  Odpowiedz
 8. Co to znaczy „naprawdę ważnego smsa”??? Naprawdę, ale to naprawdę ważne smsy to są te z banku, przypominające o zaległej racie kredytu na zakup najnowszego iPhona. Zresztą niejaki mesio, ta padlina, wytłumaczy ci to najdosadniej. Może nawet wspomni o tym, że wujek google pomaga mu znaleźć drogę do kibla tudzież sposób wyczyszczenia spermy z tapicerki i szczyn spod dywaników w jego rumplu-sztruclu.

  8

  3
  Odpowiedz
 9. Pij siku kozy. Zawiera dużo pożywnej laktozy .

  1

  3
  Odpowiedz
 10. Bezwartościowe pierdolenie

  0

  6
  Odpowiedz
 11. rób doktorat

  1

  3
  Odpowiedz
 12. W Wyszogrodzie jest to samo.

  6

  1
  Odpowiedz
 13. Znam tą ch**e. Najbardziej denerwują mnie tacy ludzie wpatrzeni w telefon w zatłoczonych miejscach, np w metrze. Idzie taki/a wpatrzony w telefon z prędkością żółwia po schodach blokując ruch w godzinach szczytu, a reszta karawany lemingów za nim.

  12

  0
  Odpowiedz
 14. Pij siku kozy. Zawiera dużo pożywnej laktozy …

  0

  0
  Odpowiedz
 15. dobrze gada w góre dziada! masz racje ludzi po***ało z tymi telefonami, mówisz do kogoś a on ma na Ciebie wysrane bo przegląda jakieś gówno, to samo z laskami, łażą i gapią się tylko w ekran wielkie damusie ale ani me ani be nie potrafią a wymagania ku**wa jakie!!! ale na to wpływu nie mamy, gdzie te czasy jak ludzie byli inni a telefon z mp3 i symbianem to był luksus albo np sony k750i

  8

  2
  Odpowiedz
 16. Rozumiem, że kolega pisze jak jest w Polsce… Ale w innych, tych „bardziej rozwiniętych” krajach to dopiero jest! W takim Londynie np. to ludzie potrafią iść i w ogóle nie patrzeć przed siebie. Ile razy widziałem jak ktoś się prawie wpierdolił pod samochód, bo się bez przerwy gapił w swój jebany telefonik. Niestety nigdy nie byłem jeszcze świadkiem żadnego poważniejszego wypadku z tego powodu, ale jedno jest pewne – nawet bym po karetkę nie zadzwonił wtedy, bo im mniej takich zombie nieogarniętych tym lepiej dla cywilizacji.

  14

  0
  Odpowiedz
 17. Przemo ty mule,byłeś na kolskiej????

  0

  2
  Odpowiedz
 18. A chuj ci do tego, kto gdzie mordę ma skierowaną. Jedynie (mi) przeszkadza to, jak debil z debilką patrzy na fona idąc chodnikiem, poza tym mam wyjebane. Może też zacznij częściej korzystać z darów technologii zamiast pierdolić jak moherowa baba „a oni sie patszom w te gupie telefony, a oni chodzom ubrani tak, a oni robiom to/nie robiom tamtego”. Chuja ci do tego co kto robi, dopóki nikt ci tym nie szkodzi.

  0

  2
  Odpowiedz
 19. To cię boli polaczku to twoja bida. Gdyby się wpatrywał na swojego Rolexa Milligram z zielonym szkiełkiem (którego starzy mu kupili) to też by ci dupa z zazdrości zwiędła

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Tęsknie za Mesiem.

  2

  0
  Odpowiedz
 21. „Jak można wydać na telefon więcej niż 300zł?” A no jakoś można. Jak ktoś ma kasę to czemu. Pamiętajmy, że pensja nie kończy się na najniższej krajowej.

  1

  0
  Odpowiedz
 22. Ja jak widzę taką „świętą krowę” z tel. w ręku idącą w miejscu publicznym to specjalnie na taką osobę wchodzę. Nie ustąpię drogi, co to to nie!

  2

  0
  Odpowiedz
 23. Cały sens wiadomości zabiło to „Pozdro ” na końcu. Jeju jakie te buźki są koszmarne, jak widzę że ktoś ich używa mam 99% pewności że dana osoba cierpi na niedojebanie mózgowe.

  0

  1
  Odpowiedz
 24. A ja lubie chlac. Gowno mnie wszystko obchodzi . Kredyty , banki , „pszyjaciele” … Co to kurwa jest ? Ide chlac . Bo lubie .

  0

  0
  Odpowiedz