Wszelkie parady

Jak mnie wkurwiają wszelkie manifestacje i parady równości, nierówności czy innego gówna. Banda idiotów chce mnie przekonać do swoich racji blokując centrum miasta przez co tysiące ludzi musi jeździć jakimiś objazdami z dupy albo czekać chuj wie ile na spóźniony autobus. Co mnie obchodzi twój nacjonalizm albo kogo ruchasz w dupe, nie mówiąc już o jebanych rowerzystach blokujących całe miasto w godzinach szczytu. No kurwa jebać was wszystkich.

131
13

Komentarze do "Wszelkie parady"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Rób rzeźbę

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Powiem krótko, kto wam to kurwa podłączył, chcecie spłonąć, wylecieć w powietrze, ja pierdole fachura, usterka i chuj

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Jebac ich wszystkich!! Spalić na stosie

  0

  1
  Odpowiedz
 6. odjeb się od rowerzystów kutafonie

  3

  5
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To wszystko to plan światowego rządu, by niszczyć normalność. Skoro homo paradują to Hetero też niech to robią. STOP LGBT.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Parady równości to moda, która przyszła z Ameryki.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zapomniałeś o procesach kościelnych, jak geriatria idzie i wyje niczym do księżyca.
  Granatem ich. ..

  1

  0
  Odpowiedz
 12. To jebane w dupę, durne osobniki, przez bezpańskie świnie za monopolowym za złotówkę.

  Chuj kogo obchodzi co oni robią, co wierzą czy co myślą.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Popieram,masz rację.

  0

  1
  Odpowiedz