Wujek nierób cz.2

Może uściśle, bo oczywiście od razu mnie zwyzywaliście od gimbusów itd. Mam 20 lat pracuje, studiuje i przyjechałem do dziadków na 2 tyd. żeby też coś przy okazji pomóc, bo na wsi jak to bywa dużo roboty. A co do mojego wujka to na serio już z nim gadałem i to poważnie na różne tematy i właśnie dlatego chce mu przylać w morde :). Nie wykazuje żadnej chęci zmiany chociaż dokładnie widzi, że rodzice nie wyrzucą go z domu i wykorzystuje tą sytuacje. Nie ma żadnej choroby psychicznej jak to niektórzy sugerowali tylko jest po prostu leniwy… Zdaję sobie sprawe, ze na świecie pełno jest takich ludzi ale kto nie miał takiej sytuacji w domu ten nie wie jak to może wkurwić… Widzisz swoich dziadków którzy wykańczają sie zdrowotnie, żeby go wyżywić a on nie da nic od siebie. Próbowałem go jakoś zmienić ale nic na niego nie działa, może po prostu taki typ człowieka, nie wiem… Na jego miejscu nie miałbym honoru tak żerować na starszych ludziach. A pisze to tutaj żeby przestrzec innych przed niańczeniem swoich dzieci : czasem surowsze wychowanie daje lepsze efekty w przyszłości, człowiek lepiej sobie radzi w życiu( nie mówie tu oczywiście o jakimś biciu itd.) Jedyny plus z tej całej sytuacji to widze taki, że mam nauczke na przyszłość jak NIE wychowywać swoich dzieci. Bo nie wyobrażam sobie żeby mój syn wyrósł na kogoś takiego jak mój wujek. Pozdrawiam.

52
63

Komentarze do "Wujek nierób cz.2"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zamknij dupe gimbusie, zrob wujkowi gale moze to go nakloni do roboty haahahahahahhaa albo nadstaw mu dupy przeora ci otwory

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wypierdalaj stąd ty i twój wujek wszarz nierób pasożyt a ty nie lepszy

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kurwa, to znaczy że co ? Uważasz, że rodzice powinni pozbawić wujka jedzenia, wyrzucić na bruk na pewną śmierć ? O to ci chodzi, bo nie rozumiem ? Powinieneś zastanowić się jak pomóc człowiekowi, bo powiem ci, że nawet lenistwo nie bierze się znikąd. Może stracił kompletnie motywację do życia. Może ma problemy ze znalezieniem pracy. Może się czegoś obawia. Czasami trudno wytłumaczyć racjonalnie to co siedzi w głowie drugiemu człowiekowi. Dla nas może to być drobnostka, a dla tego człowieka blokada na całe życie. Do tego dochodzi wstyd i obawy przed ujawnieniem swoich słabości. Dlatego należy rozmawiać rozmawiać i jeszcze raz kurwa rozmawiać. A przede wszystkim działać by zmienić stopniowo sytuację. Spróbuj zaangażować wujka do najprostszych czynności, najpierw w domu, potem poza nim. Jakieś zakupy, wypady w załatwianiu spraw, opłat. Wyczuj gdzie jest problem. Tym bardziej, że już wiesz, że unika ludzi. Załatw mu jakąś pracę, choćby pomoc w sklepie czy jakieś sprzątanie. Niech chłop nabierze jakiegoś celu w życiu, a na pewno zmieni się jego zapatrywanie na świat, siebie i ludzi. Aaaaa … i przede wszystkim nie oceniaj go. Akceptuj takim jakim jest i wartościuj pozytywnie, nigdy negatywnie. To naprawdę potrafi zdziałać cuda.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zazdroszczę mu jak chuj, i mojemu wujkowi też, bo też ma taką sytuację, siedzi i ma w dupie wszystko ja pierdole to jest raj. Uprzedzam tych co zaraz napiszą że coś się stanie po śmierci rodziców co ? A chuja pomęczę się na śmietnikach a potem zdechnę a i tak większość życie była jak w raju…

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Powinno go zapiąć w dupę z pięciu chłopa, zaraz by się moresu nauczył…

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Moze sobie Autorze jednak dasz spokoj z posiadaniem w przyszlosci swoich dzieci. Jak mysliscz, co Ci to da? Co sobie wlascciwie z tego powodu obiecujesz? Zyjemy w trudnych czasach, i wiekszosc chujowiczow wie dobrze, ze gadanie o jakiejs lepszej przyszlosci dla siebie, pomijajac wyjatki, jest mrzonka, oszukiwaniem samego siebie. Tak wiec Autorze, zastanow sie dobrze, co piszesz, bo zycie to nie sa zarty, czy robota na gospodarce. Mysle jednak, ze powole zmadrzejesz.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Chłopie przestań się przejmować! Twoi dziadkowie to dorośli ludzie i robią co chcą, zabronisz im? Mają zdrowie to niech go obsługują i tyle:) Jedyny problem możesz mieć ty jeśli jesteś najbliższą rodziną. Jeśli on będzie zdychał z głodu o opieka społeczna cię ścignie i jemu doradzi żeby cię zaskarżył o alimenty.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja pierdole gdzie jest współlokator wszarz ja sie pytam ? Kiedy następny epizod ?

  0

  0
  Odpowiedz