Youtube – ograniczenia wiekowe

Bez sensu są te blokady dotyczące wieku. Można skłamać z wiekiem, a poza tym tylko utrudniają użytkowanie YT, bo trzeba się pierdolić z logowaniem, a jak ktoś nie ma konta to musi się zarejestrować. A najdziwniejsze i najgorsze jest to że te ograniczenia są przy filmach tylko dlatego, że wystąpiło tam piwo. A na własne oczy było mi widzieć taki film, który miał ograniczenie bo tam występował alkohol. Zapewniam Was, że te całe ograniczenia wiekowe to jedno wielkie gówno. Bez tego byłoby wygodniej. To wszystko ma na celu uprzykrzać praworządnym ludziom życie. NWO pełną parą. Walczmy o normalność dopóki nie jest za późno.

53
11

Komentarze do "Youtube – ograniczenia wiekowe"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  1. Zmień płytę.

   0

   0
   Odpowiedz
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Rób rzeźbę

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Marzenie ściętej głowy.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Opierdol mi kabla z izolacji, a na marginesie to jebałem twoją żonę w każdą dziurę, rozciągnięta jak chuj

  4

  1
  Odpowiedz
 5. Za to na redtube ograniczeń wiekowych nie ma

  3

  1
  Odpowiedz
 6. Prawda. Chcę poczytać coś o technologii produkcji piwa, a tu mnie pytają ile mam lat . Więc piszę , że 108 i wszystko jest w porządku – mogę czytać dalej. Jakaś pieprzona pozoracja troski o nieletnich. A na pornolskich stronach nie trzeba się legitymować. Ciekawe…Tak naprawdę to mam 68 i chuj komu do tego…

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To było chyba od początku istnienia jótóbå.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Chcesz powiedzieć, że walczysz o swobodny widok kutasa w internecie dla sześciolatków?

  0

  1
  Odpowiedz
  1. O normalność, nie o widok kutasa w Internecie dla sześciolatków.

   0

   0
   Odpowiedz
 11. Lewactwo minusuje.

  0

  1
  Odpowiedz