Za głośno chodzimy

Wkurzają mnie sąsiady mieszkający dookoła, którym przeszkadza to, że chodzę po swoim mieszkaniu! Wystarczy, że pospaceruję sobie pod rytm muzyki, a już zaczyna się napierdalanie grubym dębowym kijem po ścianach! Mało tego, sąsiady zagrozili mi, że podadzą mnie do sądu za głośne chodzenie od pięty! Będą starać się o sądowy zakaz tupania dla mnie!

Jeśli dojdzie do sprawy sądowej, to ja chyba zażądam sądowego zakazu zapraszania gości i rozmów w swoich mieszkaniach, bo też je słyszę! Nie może być kurwa tak, że jeden ma cały dzień siedzieć nieruchomo w fotelu a drugi curva będzie darł ryja ile wlezie!

23
8

Komentarze do "Za głośno chodzimy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Jebany, niemyty kurwiszonie. W rytm muzyki pochodzisz ??? Nie pierdol, bo tanczysz biedaku. Wypierdalaj na pole.

  8

  5
  Odpowiedz
  1. dokładnie zajebusie pierdolony – na błonia i jak krowa sobie tup – mieszkanie jest żeby tam mieszkać pajacu i nie zakłócać miru domowego!!!!!!!!! PAJACU

   5

   2
   Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  4

  1
  Odpowiedz
 5. Zacznij walić chuja – zapiekle, zajadle, z głośnym jękiem i chodzeniem łóżka, którym obijaj o kaloryfer. Wsadzaj też chuja między rurki c.o i piłuj. Jak się zmęczysz i ci opadnie, puszczaj pornole na kolumnach do podłogi. Policji powiedz, że masz duże potrzeby i intensywnie przeżywasz doznania. Sąsiedzi od razu zmiękną.

  7

  2
  Odpowiedz
 6. naucz się chodzić jełopie. Chodząc na piętach odbijesz sobie nery. Poczujesz to po latach. A poza tym – połóż sobie jakąś wykładzinę, chodnik, dywan – skoro nie potrafisz inaczej chodzić – bo mamusia nie ODUCZYŁA

  8

  3
  Odpowiedz
  1. dokładnie – co za pajac – nie nauczyli chodzić gnoja, szczyla jednego

   5

   3
   Odpowiedz