Zakodowane ME

Wkurwia mnie to że większość meczy na ME będzie zakodowane na POlszicie. Nie jestem typowym wygolonym Januszem co życie spędza przez TV, piłki nie oglądam na co dzień ale jak są jakieś mistrzostwa to chciałbym coś zobaczyć. Niestety okazuje sie że w naszym Bolandzie „za darmo to umarło” i niedługo w TV będą tylko transmitowane pielgrzymki, msze i propaganda PISlamu oraz te wszystkie programidła dla tępaków typu You can dance czy Twój ryj wygląda znajomo i inne Słoiki. tak naprawde to nie rozumiem tych ubeckich posolidaruszych”posiadoczów” i „właścicieLUF”. Mało mają kasy? Czy za wszystko w tym dole trzeba płacić? Pazerne nienachapane mendy,którym ciągle jest MAŁO, MAŁO, MAŁO kasy. Tu będzie dobry zarobek bo wiadomo co niektóre Zbylexy z blokowisk „kupio” dekoder.Zaraz mi jakiś nadęty bucek napisze że „to se kup”, „bo ciem nie stać”. Mam to gdzieś. Płace za TV cyfrową, której i tak nie oglądam prawie a tu miałbym płacić jeszcze raz.NI wuja!Chujnia i śrut!

28
6

Komentarze do "Zakodowane ME"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Eeeeee, a co to jest „ME”? Czy to jest Moszna Eunucha? Albo Męski Estrogen? Czy może wreszcie Mesiowa Erekcja? Istnieje toto?

  8

  2
  Odpowiedz
  1. „Czy może wreszcie Mesiowa Erekcja?”

   Próbujesz się podlizać Panu twojemu, patałachu? /Mesio PS. A odnosząc się do następnego po zacytowanym twojego pytania (czyli: „Istnieje toto?”) Pan twój raczy ci przypomnieć, że zaprawdę „błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli”. 😉 Tylko nie przesadź z tą wiarą, bo prężna pałka Pana twojego przyśni ci się w nocy i jeszcze po przebudzeniu, do co najmniej następnego wieczoru, będzie dupa bolała… Żeby nie było, że Pan twój nie ostrzegał…

   4

   3
   Odpowiedz
 3. Szkoda życia na siedzenie przed tv. Lepiej obejrzeć skrót. Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać w ciekawszy i bardziej przyjemny sposób. Chociaż… co kto lubi.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Opera developer i darmowe VPN. Chociaż to atrapa prawdziwego VPN ale darmowe niemieckie ZDF da radę odpalić, tylko trzeba trochę zmusić bo często wykrywa że się go w chuja robi i daje gównianą jakość ale da się obejść. Albo ustaw satelitę na Astrę 19.2E i tam będzie za free, na niemieckich kanałach.
  Je*ać Solorza!

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Tak jest ZDF, ARD (das erste), RTL i chyba Austriacki ORF dają ME, a jak mieszkasz na Śląsku to możesz na czeskich kanałach coś łapać (dostępne ze zwykłej anteny). A TVP, niech dalej puszcza msze pielgrzymki i M jak miłość, z pewnością wzrośnie im oglądalność.

   5

   0
   Odpowiedz