Zawód nauczyciel

Jestem młodym nauczycielem, kilka lat po studiach, wiem ze beka pewnie będzie i tu, ze po co bylo mi to studiowac skoro z tego nie ma hajsu, ale ja serio kocham tą pracę i te dzieciaki. Ale boli mnie to że jestesmy gówno warci dosłownie i w przenośni. Zarobki żenujące, stawki głodowe plus zero szacunku wśród ludzi jak mówie że jestem nauczycielką. Wiekszy szacunek chyba mają kasjerki w sklepie.

6
1

Komentarze do "Zawód nauczyciel"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal chuja – z jękiem i chodzeniem łóżka, którym mocno, rytmicznie, obijaj o kaloryfer. Wsadzaj też chuja między żeberka kaloryfera i piłuj. Jak się zmęczysz i ci opadnie, puszczaj pornole na kolumnach przyłożonych do podłogi – kategorie screaming, loud orgasm, moaning itp.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Masz siłownik wywrotu do Multicara M25 ?

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Na hóóója pchać się do budżetówki? To najgorzej opłacane prace, gorzej niż babcie klozetowe. Tak polskie państwo opłaca swoich pracowników, w tym zwłaszcza nauczycieli. Ale nawet w ministerstwach jak masz 7 tysi netto to jest bardzo dobra stawka podczas gdy dekadę temu się zarabiało 5 tysi netto. To dzisiaj trzebaby mieć dychę a nie 7. Każdy kto pracuje w budżetówce dostaje po dupie. Sprzątaczka co myje biurka dostaje nieraz więcej od urzędnika. Nie baw się w dr Judyma, a rozwydrzone madki 500 plus niech same uczą swoje wredne gówkiaki.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Są szkoły gdzie woźny zarabia więcej od młodego nauczyciela

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Szacunek?Śmiech na sali.Władza codziennie pokazuje jaki ma szacunek dla społeczeństwa.Zarobki?Jak w 2004 wstępowaliśmy do Unii to Polacy piali z zachwytu że zostali Europejczykami a władze pierdoliły że za 20 lat nasze zarobki dorównają europejskim.I co?Nadal zarabiamy 1/3 jedną czwartą tego co Niemcy,Francuzi czy Brytyjczycy a ceny w kraju dogoniły europejskie a nierzadko są wyższe.Obecnie przeciętny Polak z trudem wiąże koniec z końcem ma na karku kredyt na kilkanaście czy kilkadziesiąt lat i ledwo żyje od pierwszego do pierwszego miesiąca.Oczywiście nie dotyczy to władzy bo jej żyje się całkiem dobrze.I tyle mamy z obecności Polski w Unii.To nie jest miejsce na rozwijanie tematu przynależności Polski do Unii ale dodam tylko że Brytyjczycy połapali się wcześniej że cała ta Unia (czytaj IV Rzesza) jest gówno warta i porę z niej wystąpili.I chwała im za to że nie wspierają całej tej pierdolonej patologii zwanej dumnie Unią Europejską.

  1

  3
  Odpowiedz
  1. Morda korwinisto pryszczaty

   2

   1
   Odpowiedz
  2. Dlaczego IV rzesza?

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Niee, no to nie do wiary. Nie, to być nie może! 8 lat podstawówki i 4 liceum. Potem 5 bite studiów, dyplom z wyróżnieniem. 20 lat praktyki i oto mi płacą – jakby ktoś mi dał w mordę. Ja pierdolę kurwa.

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Dzień Świta XD

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Pięć stów w łapę, CV w zęby, bilet do Łodzi… i wiesz, co dalej, patałachu płci odmiennej. Motłoch nie potrzebuje edukacji wykraczającej poza przyuczenie do zapierdolu na taśmie, stąd i odbija się to na belfrach. Aha, i parę „artystycznych” fotek weź ze sobą, żebyśmy mogli ocenić, na jaki odcinek frontu walki o dziki kapitalizm cię rzucić (i czy przeznaczyć dla roboli, średniej klasy personelu, czy dla elity, to jest dla Mesia, Pana twojego). A z „ja serio kocham tą pracę i te dzieciaki.” to uważaj patałachu, bo za „kochanie dzieci” bywają paragrafy. 😉 Aha, i jeszcze jedno. Nie” tą pracę” tylko „tę pracę” (jeden z twoich licznych błędów, jak na te kilka prostych zdań). Kiepsko cię wyedukowali jak na belfra (ale nam to nie będzie przeszkadzało, wystarczy jak z zapałem będziesz zapieprzać ze zdublowaną mocą, a w przerwach od pracy ładnie się wypinać we właściwą stronę). No cóż…, jaki belfer takie i potem traktowanie belfra przez społeczeństwo… To do kogo pretensje? /Mesio PS. A propos twojej znajomości polszczyzny…

  Szef podsuwa sekretarce napisane na kartce zdanie: „Pieprzyć nie wolno zwolnić”, i mówi przy tym do niej: – Przecinek wstaw sama… 😉

  2

  1
  Odpowiedz
 9. Dziecino, zacznij pisać poprawnie po polsku, to może od tego zacznie się szacunek dla Ciebie.
  Smuteczek!

  0

  3
  Odpowiedz
 10. Tylko wprawiona ręka i solidne walenie konia czynią cuda. Musisz poznać dotyk wprawionej ręki na kutasie. Zwalić wszystkim Polakom od morza do Tatr.Walić zimną ręką.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Oj zdziwiłbyś się,moja mama pracuje w handlu.

  0

  0
  Odpowiedz