Zdradziecki kolega

Na lekcji niemieckiego kolega z ławki sprzedał mnie dla nauczyciela jak jakiegoś murzyna na plantację. Co to za kumpel ja się pytam?! Jakby mało tego było to ten konfident doniósł na mnie dla facetki od majcy jakby donosił dla gestapowca. Jak najmniej takich ludzi! Apeluję do społeczeństwa, aby takich ludzi wyciąć w pień z tego kraju.

37
29

Komentarze do "Zdradziecki kolega"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Najpierw się pochwal co oddupiłeś

  15

  0
  Odpowiedz
 3. Uuuu jakby doniósł na matmie, informatyce czy innym przedmiocie mógłbyś spróbować mu to wybaczyć. Jeśli na niemcu to opluj go i powiedz, że stracił twój szacunek i jest zdrajcą narodu polskiego.

  12

  0
  Odpowiedz
 4. Buahaha zapomnij, nasz rząd zawraca nas do komuny i rusyfikuje. Zachęca się do podpierdalania każdego i o cokolwiek (patrz „Sygnalista”), tacy ludzie będą nawet mieć program ochrony świadków. I nie chodzi mi tu tylko o PiS. Możliwe, że wy i reszta głupiej tłuszczy nie widzi, że nie ma PO, PiS, SLD, PSL i chuj wie czego jeszcze. jest tylko jedna wielka klita starych pierdzieli którzy nie wiedzą co to jest internet i dawno powinni wpierdalać budyń w domach spokojnej starości. na ich miejscu powinni być młodzi i wykształceni ludzie, niestety ta zaraza trzyma się koryta rękami, nogami i czym się jeszcze da. Ale nie wy macie na mordzie od lat okulary przez które widać tylko PiS i PO.

  4

  1
  Odpowiedz
  1. Nie wiem co ty masz na mordzie, że nie widzisz tego, że młodych, wykształconych ludzi w większości nie interesuje polityka. Jednemu politykowi raz udało się ruszyć młodych bo obiecywał legalizację marihuany. Od lat nie ma kogo wybierać, wciąż te same twarze (i pewnie będzie coraz gorzej) bo łatwiej narzekać albo się wkurzać na to co się dzieje niż samemu próbować coś zaradzić.

   0

   2
   Odpowiedz
 5. ‚facetka od macjcy’.. nawet mi cie nie żal.

  5

  1
  Odpowiedz
 6. Koc na leb ” koledze ” i daj mu wpierdol. Tylko cicho . Niech nie wie ze to ty .

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ile masz lat? 10?

  3

  0
  Odpowiedz
 8. sprzedał do

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Wy tam, na tej ścianie wschodniej, tak macie…

  0

  1
  Odpowiedz
 10. „dla” Ełk i okolice, ani chybi.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. No to co ze koles mlody ? Jakby to byl wasz syn czy brat i falszywy chuj judasz kolezka go przykablowal ? To co ? Dobrze , kurwa ??? Pewnie nie . Do Autora -trzymaj sie facet -jestes ok .

  0

  0
  Odpowiedz