Zjebana pralka

Witam. Załączam dziś pralkę a tu coś dzieje się podejrzanego. Toczy dużo więcej piany niż zwykle, do tego głośno buczy. Myślę, rozkręcę ją i popatrzę co jest grane. Pech chciał, że z tych emocji kompletnie zapomniałem wyłączyć ją z kontaktu. Możecie się tylko domyślić jak mnie pierdolnęło to zobaczyłem wszystkie gwiazdy galaktyki a potem przez chwilę to nic nie widziałem. Siedzę teraz z dłońmi w bandażach, znieczulając się browarem. A pralka dalej stoi porozkręcana i chuj mnie powoli już strzela. Ciekawe jak wypiorę ręcznie swoje ubrania z tymi niewładnymi kończynami? W tv nadal mundial, pisałem to ja dziękuję za uwagę.

52
80

Komentarze do "Zjebana pralka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przejebana historia ale sie uśmialem powotu do zdrowia piatka:)

  0

  1
  Odpowiedz
 3. A ten tekst to kutasem napisałeś?

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Pewnie to fake ale tak mnie rozbawiłeś że aż dam 5 gwiazdek. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ale po tym ostatnim zdaniu jesteś podejrzanym o trolling. Specjalnie wymyśliłeś znowuż tą historyjkę bo wiesz, że zaraz zaczną Ciebie jebać, że dobrze Ci tak itd. co nie? 😀 Hehehehe co za chujek 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 6. ja pierdolę, kolejny Wiesiu, który musiał kurwa wszystkim wokół udowodnić jaki to z niego spec od naprawiania pralek, mimo że chuja się na nich zna. jeśli chodzi o naprawianie pralek jesteś zerem. jedna betlejemska

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Spokojnie, to tylko awaria

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Moja loszka wrzuca ubrania do pralki, przychodzi do mnie naga, klęka i perfekcyjnie obrabia mi pałę. A sprawna pralka w tym czasie sobie pierze.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Mnie nie raz trzasnął prąd, czy to w gniazdku czy jakimś sprzęcie AGD. Nigdy mnie nie poparzyło, więc nie wiem jak ty to chłopie zrobiłeś. Chyba że w przypadku mokrych rąk, co w pralce możliwe, tak to się kończy… Jeśli tak to współczuje. Jeśli ściemniasz to zwal sobie konia i będzie ok;)

  0

  0
  Odpowiedz