Zmiana czasu, jak długo jeszcze będziemy wychujani

Kurwa tego się znieść nie da. Po chuj to potrzebne, ja pierdolę, 100 lat temu do fabryki jak szedłem to niosłem świeczkę i przeżyłem. Dzisiaj mam kurwa 2 tablety, 3 latarki, samochód i pochodnię na napalm więc pytam jaki chuj w rządzie polskim zablokował zniesienie zmian czasu?

12
7

Komentarze do "Zmiana czasu, jak długo jeszcze będziemy wychujani"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo to chujowy pomysł jest. Nie ogarniasz, ze chcą ci zajebać godzinę z życia i ze snu? Niech sobie znoszą, ale jak będziemy mieć godzinę ekstra czyli czas zimowy.

  1

  2
  Odpowiedz
 3. Pan twój Mesio wręcz kipie radością z powodu przesunięcia czasu o godzinę do przodu, albowiem oznacza to podwójny zapierdol dla patałachów skuwających asfalt tępym kilofem 12 godzin i mniej czasu na opierdalanie się przy pomaganiu w kradnięciu krokodyli. Niniejszym pięć stów w łapę, CV w zęby, bilet do Łodzi i staw się już dziś do północy pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Szybkie oprowadzenie po barakach, a następnie dostaniesz stanowisko przy głównym zbiorniku, gdzie będziesz podbijał kartę, że ten półprzezroczysty, lekko gęsty płyn to aromatyczna wanilia. Tygodniówka harówy spokojnie wystarczy ci na zrobienie zapasu zupek Vifona, mielonki oraz fioletowego denaturatu.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Powinien być tylko letni.

  Fan gry „Othello” na NESa.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Ten czas powinni cofnąć o 30 minut, i kazdy by byl zadowolony

  2

  1
  Odpowiedz