Zrobiłem dziecko pannie z trójką dzieci

Wiem, że posypią się tutaj lawiny zjebanych komentarzy i minusów, ale nie zależy już mi na tym. Otóż ostatnio się dowiedziałem, że zrobiłem dziecko kobiecie, która ma już trójkę potomstwa. Byłbym szczęśliwy jak pieron, gdyby nie fakt, że ma jeszcze 3 poprzednich dzieci i już z nimi mieszkam pod jednym dachem.
Nie wiem co mam kurwa teraz robić…
Ratujcie ludzie dobrej woli!
P.S. Tak, robiliśmy to w gumce jeśli się ktoś tym interesuje

14
42

Komentarze do "Zrobiłem dziecko pannie z trójką dzieci"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Spierdalaj i zmień dane

  12

  1
  Odpowiedz
 3. Gratulacje.

  Ps Ciesz się, że ruchałeś bo nie każdemu będzie to dane.

  20

  6
  Odpowiedz
 4. Nie pozostaje ci nic innego, jak zaciekle walić chuja w nadziei na lepszą przyszłość.

  16

  1
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  6

  1
  Odpowiedz
 6. Jebana suka dupczy sie po dworcach, a tu bum, frajer tata….

  28

  2
  Odpowiedz
 7. zastrzel kurwe a bachory do adopcji

  12

  6
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  5

  1
  Odpowiedz
 9. Było walić chuja z jękiem i chodzeniem łóżka, teraz zamknij ryja. I tak masz 500 plus.

  16

  1
  Odpowiedz
 10. Zróbcie test genetyczny, może popuściła innemu.

  30

  1
  Odpowiedz
 11. Tylko Łódzki Wydział Fabryczny, patałachu.

  12

  0
  Odpowiedz
 12. Najmilsza Siostro/Bracie/Androgynie, Twój pomysł na egzaminowanie ze spółkowania i certyfikację robienia dzieci jest grzeszny i zalatuje nam totalitaryzmem, któremu Religia Pokoju zawsze się sprzeciwiała. Niezależnie od wiedzy i przytomności stosunkujących, każde poczęcie jest planowane – jak nie przez nich, to przez miłosiernego Allaha (subhanahu wa ta’ala)
  Anus ibn Malik przekazuje w niezwykle wiarygodnym hadisie, te oto słowa Proroka (Pokój z Nim):
  „Allah wyznaczył anioła, który zamieszkuje w niewieścim łonie i anioł ów informuje Go na bieżąco: „O Panie, oto kropla nasienia”, „O Panie, oto grudka jakichś smarków”, „O Panie, oto kawałek mięsa”. A gdy Allah życzy sobie zakończyć formowanie grzdyla, anioł zapytuje Go: „Panie, czy to mężczyzna czy kobieta? Nędznik czy błogosławiony? Z czego będzie żył? I jak długo?” Anioł zapisuje to wszystko, gdy dzieciątko przebywa jeszcze w łonie matki.”*
  Ciąża nie jest więc rezultatem nierozumnego trykania czy oszczędzania na lateksie, ale Bożego Planu oraz poświęcenia anioła, który znosi w macicy wilgoć i przykre zapachy pilnując, żeby to co wyleci miało ręce i nogi. Każde poczęcie to prezent dla Ummy, ponieważ zarówno dżihad jak i ZUS wymagają zastępowalności pokoleń, a sztuka jest sztuka, nieważne czy po dyrygencie czy druciarzu.
  Widzisz zatem, że nie musisz się turbować tym, na kogo wyrośnie cudze dziecko, ponieważ pomyślał nad tym za Ciebie Allah (niech bedzie pochwalona Jego Chwała). Z Jego projektu dziecina otrzyma prawilny dżender, charakter i socjal, a w wyznaczonym dniu wyciągnie kopyta i wyląduje w stosownych zaświatach.
  Koran mówi bowiem: „Allah stworzył Was z pyłu i kropli nasienia, potem dobrał was w pary. I niewiasta nie pocznie ani nie złoży swojego brzemienia bez Jego wiedzy. Starcowi nie będą dodane ani zabrane dni żywota, jak tylko z Jego rozkazu. Wszystko to jest łatwe dla Allaha” (Al Fatir 35.11)
  Stosunek przerywany jest jednak wymieniony w tradycji jako dozwolony.
  Dżabir ibn Abdullah przekazuje, że kolega jego kolegi zapytał Apostoła Allaha: „Mam niewolnicę, bo potrzebujemy służacej i pomocy w ogrodzie. Sypiam z nią, ale boję się, że wpadniemy. Cóż mam czynić?”. Prorok odpowiedział mu: „Jeśli chcesz, to wychodź z niej przed zakończeniem stosunku. Otrzyma ona to, co jest jej przeznaczone.” Po pół roku kolega Dżabira ponownie przyszedł do Proroka i wyznał półgębkiem, że dziewczyna jest brzemienna. „No gratuluję” – odpowiedział Dżabirowi Prorok. Zaprawdę, Allah jest Wszechmocny i Łaskawy! ”
  Na nic nie zda się nawet zakładanie extrasejfów zamoczonych w pharmatexie, jeżeli wolą Boga jest poczęcie!
  Obyś dochował/a/o się potomstwa licznego jak podwórkowe koty, albowiem w dużej liczbie tkwi siła i powód do dumy! Pozdrawia emir Abu Janusz Al-Sieradzi.

  * Sahih Al-Buchari, 4:55:550, tłum. imam Czesław Al-Zayob (rahimahullah), 2022r., nakład Wydawnictwa Krytyki Politycznej.

  13

  4
  Odpowiedz
  1. 10/10. Al-Zayob w formie. 🙂

   6

   0
   Odpowiedz
  2. Abu jesteś wielki. Będzie Ci dane zakosztować raju jak i owocnego dżihadu razem z dziewicami płci obojga. Trwaj w wierze i na chujni.pl

   1

   0
   Odpowiedz
  3. Nie sluchaj tego zjeba. Nie ma czegos takiego jak Al-Fatir…jest Al-Fatihah (sura 1), Al-Fath (sura 48), Al-Fajr (sura 89), i takze Al-Falaq (sura 113). Tak wiec ten debil niech spierdala.

   0

   0
   Odpowiedz
 13. Jeżeli Jesteś pewien zabezpieczenia- to poczęte dziecko na bank nie jest Twoje. Jak panna ma już trójkę to i czwarte sobie machnęła, a Ciebie może chcieć wrobić w ojcostwo.

  15

  0
  Odpowiedz
 14. chciales ruchac starą szmule z 3 gowniakami to masz

  14

  0
  Odpowiedz
 15. Pobieraj 500+ i głosuj na Pis

  11

  2
  Odpowiedz
 16. Jasiek nie rozpaczaj kurwa. Wychowasz jak swoje. Bedzie fanjnie. Pobiegnij se ranmagedon i zapomnisza w jakiej zajebistej znalazles sie sytuacji 🙂 Jebac komornikow

  7

  0
  Odpowiedz
 17. Jest takie pytanko : czy każde z tej trójki dzieci ma innego tatusia, a ty jesteś czwarty? No bo wiesz, to stanowi pewną różnicę…

  8

  0
  Odpowiedz
 18. Hahaha co za przegryw XD

  6

  1
  Odpowiedz
 19. tak to jest jak ma sie jedyna beznadziejna opcje do ruchania

  5

  0
  Odpowiedz
 20. Puknij jeszcze 2 to wyjdzie Ci jakieś 3 tysi, dodatkowo z pomocy społecznej coś użebraj, potem zakręć się programie „Nasz nowy dom” Dowborówna postawi Ci chatę i jakoś to będzie.
  Nagorzej jak ta pańcia puści Cię kantem i pójdzie w tango a Ty zostaniesz z przedszkolem.

  8

  0
  Odpowiedz
 21. W sumie wychodzi na to, że trzeba zwracać uwagę gdzie fiuta zamoczyć.
  Niestety na dobre rady czas minął, bo zawsze istnieje ryzyko dziurawej opony.
  wszystko zależy co to za babka i jaka konfiguracja tatusiów.
  Jeśli jesteś drugi to może miała pecha do pierwszego – ale jeśli jesteś czwarty to wygląda na seryjne odjazdy.

  6

  0
  Odpowiedz
 22. Nie przyznawaj się tylko do ojcostwa bez zrobienia testów genetycznych. Znajomego chciała tak wkręcić jakaś madka z 3. Oparło się o sąd i wyszło, że nie jego.

  8

  0
  Odpowiedz
  1. Jebana dziwka w dupe jebana przez bezdomnych za przedszkolem ! Pierdol suke w dupe i spuszczaj na ryja.

   0

   0
   Odpowiedz
 23. Zrób jej jeszcze 2-kę, to będziesz mieć ilościową przewagę, to raz, a dwa, robić już chyba nie musisz…
  – 3000 tysiaki/ miesiąc z nieba nie spadają…

  3

  0
  Odpowiedz
 24. Ludzie co się z wami dzieje. Jak ma troje dzieci tzn. że puszcza się na lewo i prawo i to czwarte to nie Jego dziecko? Dziwna logika chorych ludzi.
  A do Ciebie. Jak nie przeszkadzało Ci troje tylko Jej, tym bardziej nie powinno przeszkadzać Ci Twoje własne.

  0

  1
  Odpowiedz
 25. Czyli… SZAŁ CHUJA!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Powiem o tym mamie! nie bendzie dumna
  ~Ania najstarsza curka Beaty

  0

  0
  Odpowiedz