Życie

Polska rzeczywistość, w której MUSIMY myśleć tylko o kasie i studiach. Do tego dochodzi kompleks wieku (22 lata i bez chłopaka? rok przerwy po liceum? toż to rok obsuwy!). Wszystko takie porządne, poukładane, doskonałe… z zazdrością patrzymy na zachód i próbujemy się do ich ideału dostosować – do ideału, który znamy z opowieści i filmów o ludziach sukcesu. Jak chcesz wyjść z szablonu, zrobić coś po swojemu, całą kasę wydać na podróż, albo rzucić wszystko i jechać w wakacje stopem gdzieś w chuja to dostajesz od wszystkich zjebkę za brak realizmu…. (nie będę pracować w wakacje, phi! ale za to zjechałam kawał świata i poznałam masę świetnych ludzi! a wydałam na to tyle kasy co ty na tydzień nad morzem i imprezy w wakacje!). Przecież żyjemy w XXI w, w europie!! Już nie ma komuny, nie musimy walczyć o wolność – nasi rodzice już ją dla nas zdobyli… Czemu więc wszyscy są jacyś tacy szarzy i smutni…?

52
61

Komentarze do "Życie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. powiem Ci że mało kogo obchodzi że komuś się coś nie podoba. Ciebie obchodzi ? to o co się burzysz.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Przepięknie i tyle mogę powiedzieć. Sam mam 21 lat studiuję i nigdy nie myślałem że ktokolwiek może mieć podobne poglądy. Staram się nie ograniczać niczym, moje motto „jeśli czegoś chcesz osiągnij to i jak najszybciej się tego pozbądź jeśli nie zatęsknisz to oznacza że starania nie poszły na marne” Za swojego krótkiego życia miałem dużo sukcesów i jeszcze więcej niepowodzeń dotyczących realizacji swoich marzeń niektóre z nich przynosiły satysfakcje niektóre okazywały się zachciankami. Jestem typem samotnika, nie posiadam przyjaciół, zamożnej rodziny która fundowała by mi wszystko. Energię czerpie ze swojego dziwactwa jakim pośrednio samotność. Nigdy nie zaznałem uczucia jakim jest miłość na pewno kiedyś przekonam się co to jest. Trzymaj się swoich poglądów na świat i nie pozwól aby ktokolwiek skrzywił twój pogląd na świat. S .

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja cię rozumiem.Tzn u mnie to jest troszkę inaczej bo ja wyznaję zasadę
  „Zero smutków,zero złości-wyjebane po całości”
  Pierdol ludzi w 90% to szara masa:)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. pozostałości po przyjaciołach z Moskwy.
  syf, bezrobocie i burdel to również ich zasługa.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. E, jak taka jesteś inna, to co Ty się tak przejmujesz wszystkim? Zamiast narzekać rób swoje, bo marudząc tylko wpisujesz się w ten schemat którym tak gardzisz. Ja się z taką postawą nie spotkałem, chyba po prostu trzeba umieć bronić swoich racji i uparcie dążyć do celu a nie pierdolić jak to kłody po nogi rzucają szarzy i smutni (a może po prostu – inaczej myślący?) ludzie. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kawałek dupy bez charakteru uratuje sytuacje.

  0

  0
  Odpowiedz