Życie jak „Moda na sukces”

Czy mieliście kiedykolwiek wrażenie, że Wasze życie to jakaś plątanina dzikich faktów przerysowanych z telenoweli? Ja ostatnich parę dni mogę spokojnie podpisać „Moda na sukces, odcinek 3451” Wtedy cud, miód i malina nad cudem, miodem i maliną, a teraz chujnia nad chujniami i ni chuja! Drodzy Chujowicze, spędziłam 7 miesięcy z mężczyzną, z którym rozumiałam się bez słów, z którym mogłam robić wszystko i czuć się swobodnie i nagle coś tak pięknego się kończy, bo on chce mnie przed czymś chronić i odchodzi, a mi jedyne co pozostało to fakt, że sama muszę sobie to jakoś poukładać! Więc pozdrawiam Wszystkich Tych, których ktoś bez powodu przed czymś chronieni i za chuja nie wiedzą o co chodzi.. adijo 🙂

33
53

Komentarze do "Życie jak „Moda na sukces”"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To tylko była wymówka, pewnie mu o coś innego chodziło ale już mu się nie chciało tego naprawiać albo uznał sprawę za beznadziejną.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. znam ten ból, tyle że mnie zostawiła laska po 1,5 roku…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Chyba przed samym sobą cię chroni:-)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Fajnie, że umiesz z dystansem podejść do sprawy! Popieram komentarz nr 3, chyba po prostu uznał, że jest dla Ciebie zbyt popierdolony i zrobił jedyną sensowną rzecz. Tylko nie popełniaj tego błędu i nie wracaj do niego jak przyjdzie na kolanach! (i tak, jestem facetem ;))

  0

  0
  Odpowiedz
 6. wiesz czasami sytuacja zmusza nas by odsunąć się od najbliższej osoby, by nie wciągnąć jej do syfu w który się wdepło….

  0

  0
  Odpowiedz
 7. skoro tak Ci wesoło to wesoło Ci zakomunikuję, że to znaczy ‚mam inną’ 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Cieszy mnie to bardzo że nie masz doła!

  0

  0
  Odpowiedz