Życiowe błędy

Mam 20 lat jestem z facetem świnią cudownym dzieckiem i niechcianą ciążą…. Na początku facet jak z bajki spoko. W końcu zamieszkaliśmy razem. I tu zaczyna się problem dowiedziałam się że zostałam Zdradzona niby 2 razy..przez przypadek od ty dziewczyn które wyruchał . Plus panienki do ruchania na boku z portalu ogłaszamy24.pl A co miesiąc jego nowe wymyślanki co by on jeszcze porobił w życiu żeby mi je do końca zniszczyć… No ale przecież on mnie niby kocha… jedno wielkie gówno jedno wielkie nieszczęście. Dba tylko o swoją dupe… czasami da mi poczuć że jestem mu do czegoś potrzebna gdy widzi że płacze i coś do niego dociera że nie daje rady.. składa kolejne obietnicę że będzie dobrze a jest tylko coraz gorzej. I co tu zrobić? rodzinka ma mnie w dupie bo to czysta patologia…przez kilka lat ojciec znęcał się nademna i nad moim rodzeństwem psychicznie i fizycznie.. z czegoś mam powtórek z rozrywki bo obecny facet również mnie poniża i podnosi na mnie rękę. Codziennie wstaje i czekam aż moje dziecko da mi troche miłości i ciepłego uśmiech chociaż wiem że to za mało.

18
35

Komentarze do "Życiowe błędy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A wszyscy normalni dostali od ciepie kopa w dupę i pogardliwe spojrzenie…

  12

  0
  Odpowiedz
 3. Cześ, jestę Angielika i nie wiedziałam, że papierosy szkodzom i od nich żułknom zemby, od śmiania siem som zmarszczki i gumka służy do niamania dziecka tylko myślałam, że do dotatkowych wrażeń bo tamta miała takie bombelki dzienki których lepiej czułam. To tyle, cześ. Ps. Jestę smutna

  9

  1
  Odpowiedz
  1. Gumka to jest jeszcze do innego celu pszeznaczona…
   – jaknapszykład chcesz pujść z nieswoim menżem dołużka, to zgumkom to niejest zdrada…

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Taaaa jasne. Kolejna biedaczka co nie wiedziała, że daje dupy największemu jebace w okolicy a teraz płacz.
  Jak się nie miało bachorów i miało się branie to na „lamusów i frajerów” się nie zwracało uwagi bo „łobuz kocha najbardziej” a teraz co ? Refleksja ? Może się znajdzie jakiś biało rycerski kondon co cię przygarnie.

  19

  1
  Odpowiedz
 5. bo ty wierna jesteś.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak Ja.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A jestes ladna chociaz? Jak jestes to zostaw patolka dresa i znajdz sobie bogatego ogarnietego

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kopnij typa w jaja , potem w dupę, i wypieprz z domu, jak masz chociaż odrobinę szacunku do siebie
  Amen

  3

  0
  Odpowiedz
 9. Zawijaj dziewczyno od tego kolesia póki możesz.Nie jest jedynym na świecie, wyżej się trochę ceń!!

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Większość kobiet ma na tyle rozumu w głowie że potrafią nie dać zrobić sobie dziecka takim typom. Natura wyposażyła ich w radar ktory chroni ich przed takimi sytuacjami. Ty jesteś jakaś wybrakowana skoro w tak młodym wieku masz już dziecko, drugie w drodze i mieszkasz z gościem ktory cię zdradza i leje.

  9

  0
  Odpowiedz
 11. Pewnie jestes brzydka ,twoj facec jest z toba z litosci i pewnie przez dziecko. Raczej wolałby siedziec z jakimis lepszymi laskami ale nie moze.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Prezes EURO Mebel powie Ci, że dwa razy to nie wciąż, a raz w dupę to nie gej. Ponadto, musisz wiedzieć, że Twój facet się nie zmieni. Jest jedno wyjście – uciekaj od niego. Niezależnie od jego obietnic, uciekaj. Siedzisz w bagnie, a będzie coraz głębiej. Dalej będzie Cię zdradzał, to pewne. Może załóż konto na jakimś portalu randkowym, może się jakiś odezwie. Musisz próbować. Idź i szukaj dla siebie lepszego życia. Lepszego życia dla Twojego dziecka. Ostatecznie w pekaes i pod bramę EURO Mebel. Tutaj będzie tyrka niewąska, tylko co z dzieckiem? Może niania…Coś się wymyśli….Mieszkanie 23 m2 za 1500 zł/ miesiąc tez się znajdzie. Pamiętaj jedno. Zawsze jest rozwiązanie. Trzeba tylko odszukać najlepsze dla siebie.

  5

  0
  Odpowiedz
 13. Puściłaś się

  3

  0
  Odpowiedz
 14. Ty go nie puszczaj, bo zaraz do świń będzie dopłata od rządu.

  5

  0
  Odpowiedz
 15. Badz dzielna, musisz sie pozbyć takiego faceta

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Kochanie chodź na ruchanie, ja będę Cię szanował, wystawie chuja i będę Cię kochał

  6

  2
  Odpowiedz
 17. Prof. Samuel Tisherman

  1

  0
  Odpowiedz
 18. hehe widziały gały co brały ^^ tak bedą kończyć te które olewają normalnych bo niby nudni a potem płacz. To jest kara za bycie „głupią” nie wiecie że to co na początku wydaje się zaje… szybko się kończy ??

  4

  0
  Odpowiedz
 19. Łobuz kocha najmocniej hehe. Jakie to przewidywalne, nie żal mi cię.

  6

  0
  Odpowiedz
 20. Czy ten koleś z jeden osiem L już zapomniał?

  4

  0
  Odpowiedz
 21. I 1000 miesięcznie na gówniaki będzie. Baluj.

  5

  0
  Odpowiedz
 22. Kopaj go w dupe i idź do domu samotnej matki, a nie pozwalasz, żeby cię tłukł. Alimenty i 500 plus, a mieszkanie dostaniesz od gminy. Albo jego eksmituj, jeśli mieszkanie jest na ciebie. Typek będzie musiał na czarno dymać, bo jak co zarobi legalnie, to na alimenty komornik zagarnie.
  Tylko że ty nie umiesz żyć inaczej niż w patologii. Kobiety zawsze wybierają łobuzów, bo tak są ukształtowane ewolucyjnie. Z tym że te wykształcone i wychowane w dobrych domach wybierają „łobuzów”, ale dostosowanych społecznie, tzn. mężczyzn silnych, władczych, pospinanych i dobrze zarabiających, mających własne biznesy lub na menedżerskich stanowiskach. A te z patologii wiążą się z prostymi Sebixami, kryminalistami, którzy silni byli może w epoce kamienia łupanego, ale na pewno nie dzisiaj.
  Ogarnij się. Szkoda tych dzieci, bo kolejne pokolenie patologii wyrośnie.

  16

  0
  Odpowiedz
 23. Za mało go ujeżdzasz. Ujeździj go do sucha to nie będzie latał na ogłoszamy24

  10

  1
  Odpowiedz
 24. Każda kobieta szuka partnera na wzór ojca. Podświadomie. Więc twoja rodzina to też będzie patologia.

  9

  0
  Odpowiedz
 25. A lubisz w czoko?

  4

  0
  Odpowiedz
 26. Kurwa, jak można wylać tyle pomyj na osobę której nie znacie, i co lepiej wam, niczym nie różnicie się od tego typa. Po pierwsze musisz odejść, a on musi poczuć że jak nie zmieni swojego życia to starci ciebie i dzieci. Zostaw mu furtkę na powrót ale obserwuj bacznie jego poczynania. Ja tu widzę dwa problemy, pierwszy to twoje niskie poczucie własnej wartości wyniesione z domu, musisz zacząć bronić swojej własnej godności, a drugie to uzależnienie twojego faceta od seksu, prawdopodobnie też pornografii z którym musi coś zrobić. Ostatecznie jeśli nic z tym nie zrobi musisz zerwać kontakt. Powodzenia 🙂 bądź silna.

  2

  0
  Odpowiedz
 27. Masz wygoloną?

  0

  2
  Odpowiedz